Įkraunama...
Įkraunama...

saldūs grybukai, voveruškos, kaštonai...

QUOTE(mamkaa @ 2009 11 27, 20:56)
As ja paemusi su indu plovikliu  ir siltu vandeniu isploviau su kempine, tik nesveisk jokiu sveistuku, nes subraizysi, ir tada dejau nat virykles ir gerai pakitinau tuscia ir viskas ir kepiau, jokiais riebalais keptuves netepiau, labai gerai kepe niekas nelipo. tik pirma keptuve sudeginau, nes nemaniau, kad taip greitai kepa.
nezinau ar jau minejau  g.gif , bet kai neuzteko rudud i riesutukus, tai kai kepiau meduolius liko aisingo, tai paemiau ir sudejau ji i riesutelius, irgi labai gerai sulipo ir skanu buvo.


Man tai reiktu dujines virykles dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 27, 19:23)
Jo, norai pildosi... iki nauju metu jau leliuka net turesim  blink.gif

Uz riesuteliu keptuve mokejau 75 lt. O ta vafline rusiska, ar baltarusiska tai 180 lt  blink.gif

Mano sventes ligoninej bus...

nu as vokietijoj uz vafline mokejau 15 euru, tik kiek pamenu rusiskos buvo keturkampes, o as pirkau apvalia ir gi thumbup.gif
va panasi :
http://ecx.images-am...dkL._SS500_.jpg
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 11 18, 16:48)
Prašom (jau esu įdėjus anksčiau, bet pasikartosiu  mirksiukas.gif )

Grybukų receptas (skirtas kepsti su "senovine" formine keptuve) :

200 g grietinės
3 kiaušiniai
150g margarino
200g cukraus
1 šaukštelis sodos (užgesinti citrinos rūgšt. arba actu)
400g miltų
vanilės

Gerai išplakti cukrų su kaiušiniais, sudėti grietinę ir vanilę ir užgesintą sodą. Viską išmaišyti.Supilti miltus, vėl išmaišyti. Supilti išlydytą atvėsusį margariną.

Skanaus


Labai aciu uz skanu recepta
labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, as nelabai i tema blush2.gif uzsimaniau iskepti vaikams grybuku (aisku, pirmiausia turiu nusipirkti tam skirta keptuve). O tai ta keptuve skirta tik ant dujines virykles kepti? g.gif
Atsakyti
As kepu ant djines virykles, bet kitos kepa ir ant elektrines virykles. Cia reikia klausti pas tas kurios kepa ant elektrine svirykles, ar nesusibraizo virykle? mna atrodo Rugiagele kepa nat elektrines g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 29, 17:34)
As kepu ant djines virykles, bet kitos kepa ir ant elektrines virykles. Cia reikia klausti pas tas kurios kepa ant elektrine svirykles, ar nesusibraizo virykle? mna atrodo Rugiagele kepa nat elektrines  g.gif


Nesibraizo man ten niekas, na gal viena karta, kai patraukiau as ta keptuve nekilstelejus, tai liko rezelis, bet siaip geriau kepti ant dujines, nes ant elektrines uzsiknisimas kept. Ten blogai kaitra pasiskirsto, nes graubletumai visokie yra ant keptuves, ir be galo ilgai kepa.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 11 29, 16:58)
Nesibraizo man ten niekas, na gal viena karta, kai patraukiau as ta keptuve nekilstelejus, tai liko rezelis, bet siaip geriau kepti ant dujines, nes ant elektrines uzsiknisimas kept. Ten blogai kaitra pasiskirsto, nes graubletumai visokie yra ant keptuves, ir be galo ilgai kepa.

eik kepti riesuteliu neplepejus tongue.gif , Su kantrybe tu zmogus, jau kada nusipirkai keptuve riesuteliu, o dar nekepiai nieko. as kai nusipirkau buvau gatava juos masinoj kepti, kaip nagus nieztejo.
Atsakyti
Sveikutės kepėjėlės 4u.gif ,
Pagaliau ir aš įsigijau grybukų keptuvę yahoo.gif . Ir štai mano pirmoji "kolekcija" blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 29, 18:51)
eik  kepti riesuteliu neplepejus  tongue.gif , Su kantrybe tu zmogus, jau kada nusipirkai keptuve riesuteliu, o dar nekepiai nieko. as kai nusipirkau buvau gatava juos masinoj kepti, kaip nagus nieztejo.


Vakar simtalapi kepiau, tai reikia ji suvalgyt biggrin.gif vakar issirinkau dar riesuteliu recepta, tai jau kuria diena bandysiu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš kepu ant elektrinės, bet ant paprastos senovinės, ne kokios keraminės ar indukcinės, tai man viskas ten gerai ir greitai iškepa, bei gražiai ir tolygiai apskrunda bigsmile.gif Problema tik, kad viryklę laikas keisti, bet kur gauti tokią pačią? Tai vat dėl grybukų nekeisiu kol veikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Esu ir aš kepus ant stiklo keramikos. Nieko nepadariau tai viryklei, tik aptingau su grybais žaisti doh.gif
Atsakyti
Labas visoms,
labai grazus grybukai wub.gif
as rengiuosi juos kepti be keptuves, cia visa eigos fotoreportaza kazkuri buvot idejusi jei neklystu. Ti knorejau apsiterauti su kokiu sokoladu aptepat galvas. Turiu nusipirkusi Pergales, bet dabar galvoju ar tiks. Prigriebiau ir karaliska koreta, bet balta.
Atsakyti