Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

Naudoju Bauer patalyne jau 5 metai. Esu patenkinta, bet vasara niekaip negaliu naudoti, nu dustu nuo karscio ir viskas. Ziema - nepamainoma, super:)
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
parduodu bauer firmos puoda 5.6l 24 cm skersmens.su priedais (24 cm. skersmens dubenelis su plastmasiniu dangciu ,22 cm. skersmens gruzdintuves krepselis ,siurbtukas,sveitimo pasta ,receptu knygele.)visi daiktai nauji .yra garantinis talonas.861551445 kaunas kaina 850 lt.i kitus miestus irgi yra varijantas.isigyje nepasigailesite.puodas ir dubenelis yra is medicininio plieno.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Sakykit kas turit Bauer keptuve..Ar galima joje kepti blynus ar bulves be aliejaus?Ar yra is vis tokios keptuves kur bulves be aliejaus kepti galima
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 01 25, 12:12)
Kas valet bauer patalyne valyklose, gal galetumet pasufleruoti (galima ir i AZ) , kuriose ir kiek tas malonumas kainavo  blush2.gif  g.gif

Bauer patalynę išvalyt galima priduoti ir ir į pačią Bauer firmą, ten dvigulė antklodė (200*200 cm) kainuoja 55 Lt (kiek kainuoja visas komplektas - nežinau), o Joglės punkte būtų brangiau... Kiek kitose valyklose kainuoja - nežinau. Bet turbūt geriausia ir būtų nešt valyti į pačią firmą, nes, jei neklystu, jeigu neši kitur - tai ir garantija patalynei dingsta...
Atsakyti
mano nuomone apie sia patalyne labai prasta. Minusai:
- nereali kaina
- sunki anklode
- turiu 3 metus, bet ji vis dar pukuojasi doh.gif
- brangus valymas, o skalbimo masinoj neisplausi
- MB tebeprakaituoja, o ir miega taip pat prastai kaip ir anksciau, viskas tik reklaminis triukas 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Pati Bauer firmoje dirbau. Nepulsiu as cia reklamuoti ir pan....Bet ka norejau pasakyti...Sioje temoje prisiskaiciau tiek lyginimu Bauer firmos su Zepter.ATMINKIT: Tai vieni ir tie patys puodai!!!! Imame mes juos is lygiai tos pacios gamyklos, visos puodu savybes ir duomenys ABSOLIUCIAI tokie patys, tik vienintelis dalykas kas skiriasi-puodu rankeneles. Ir tai viskas. Sakau tai ne todel, kad isreklamint-cia jau jusu reikelas ar geri jums jie, ar ne, bet mane juokina kai kitoje firmoje sako kad va, cia tuo ir tuo skiriasi nuo Bauer Zepterio puodai. Nesiskiria absoliuciai NIEKUO apart rankeneliu smile.gif Grynu gryniausias blefas. Gamintojas-TA PATI VOKIETIJOS GAMYKLA smile.gif Yra sudarytos puodu tiekimo sutartys atskiroms firmoms, o puodai tie patys smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugile @ 2010 02 11, 01:57)
Laba diena  4u.gif  Pati Bauer firmoje dirbau. Nepulsiu as cia reklamuoti ir pan....Bet ka norejau pasakyti...Sioje temoje prisiskaiciau tiek lyginimu Bauer firmos su Zepter.ATMINKIT: Tai vieni ir tie patys puodai!!!! Imame mes juos is lygiai tos pacios gamyklos, visos puodu savybes ir duomenys ABSOLIUCIAI tokie patys, tik vienintelis dalykas kas skiriasi-puodu rankeneles. Ir tai viskas. Sakau tai ne todel, kad isreklamint-cia jau jusu reikelas ar geri jums jie, ar ne, bet mane juokina kai kitoje firmoje sako kad va, cia tuo ir tuo skiriasi nuo Bauer Zepterio puodai. Nesiskiria absoliuciai NIEKUO apart rankeneliu  smile.gif  Grynu gryniausias blefas. Gamintojas-TA PATI VOKIETIJOS GAMYKLA  smile.gif  Yra sudarytos puodu tiekimo sutartys atskiroms firmoms, o puodai tie patys  smile.gif  4u.gif

as manau ir bergoff puodai nuo siu puodu mazai kuo skyriasi tik kaina smile.gif
Atsakyti
Apie Berghoff nezinau-tikrai negaleciau pasakyti g.gif Bet del Bauer ir Zepter tai tikrai, galit nelyginti kurie geresni, nes tada lyginate absoliuciai ta pati biggrin.gif
Atsakyti
ir aš esu tarp tų vertinančių bauer patalynę,tikrai labai jau ji gera,ypač kai aš esu alergiška,tai šita patalynė,man kaip išganymas, tik jau su užvalkalais vargstu,niekaip neįtaikau doh.gif o be užvalkalų,labai jau daug pūkų po kambarius išsinešioja rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 02 09, 23:44)
mano nuomone apie sia patalyne labai prasta. Minusai:
- nereali kaina
- sunki anklode
- turiu 3 metus, bet ji vis dar pukuojasi  doh.gif
- brangus valymas, o skalbimo masinoj neisplausi
- MB tebeprakaituoja, o ir miega taip pat prastai kaip ir anksciau, viskas tik reklaminis  triukas 4u.gif

jei yra prakaitavimo problemos tai vilnone anklode tikrai nepadeda. Visu pirma svarbu ir ciuzini koki naudojate . Yra pilnaviduriai kurie daug siltesni uz spyruoklinius. Yra specialios perdanguos ciuziniuose kurios greiciau isgarina dregme ir nekaitina.
Ir dar plonute silko anklode pabandykite.
Atsakyti
QUOTE(CLIVIJA. @ 2010 02 13, 10:59)
as manau ir bergoff puodai nuo siu puodu mazai kuo skyriasi tik kaina smile.gif


Tiems, kas nezino:
Beuer - tai senosios Zepter technologijos. Jie gamina is to pacio metalo, ta pati technologija, tik ju dizainas senesnis ir netinka indukcinems viryklems. Zodziu, Zepter - naujesni, grazesnio dizaino ir tinkantys indukcinei, elektrinei, dujinei viryklems.
Tai tiek 4u.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaZ @ 2010 02 19, 21:43)
Tiems, kas nezino:
Beuer - tai senosios Zepter technologijos. Jie gamina is to pacio metalo, ta pati technologija, tik ju dizainas senesnis ir netinka indukcinems viryklems. Zodziu, Zepter - naujesni, grazesnio dizaino ir tinkantys indukcinei, elektrinei, dujinei viryklems. Tai tiek  4u.gif   mirksiukas.gif   biggrin.gif



BAUER! smile.gif
Tai gal apie Bauer norejot pasakyt g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barra: 20 vasario 2010 - 20:45