Įkraunama...
Įkraunama...

Užkandžiai prie vyno

Sveikutes - radau nesaldu receptuka su krekeriais ,- krekeriai ,virti kiausiniai ,krabu lazdeles ,oland.suris ,majonezas ,pipiriukai su krapukais ,- gal kas bandet ,-ar verta? biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot kas cia galetu buti apacioj uztepta po anciuviu? g.gif
[attachmentid=226821]
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2013 02 07, 21:18)
Gal zinot kas cia galetu buti apacioj uztepta po anciuviu? g.gif



gal tepamas surelis ar majonezas su kokiais papild priedais skoniui? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgav..: 08 vasario 2013 - 19:25
manau gali buti majonezas su kariu (kiek sugebejau iziureti spalva, aisku gali buti ir su safranu, bet abejociau)
Atsakyti

Mano megstamiausia siai dienai tai :

Skrudinta formine duona (ja galima padalinti per puse)
Juodosios alyvuoges
Marinuoti cesnakai
Baltas varskes suris
Dziovinti sauleje pamidorai (aliejuje)
Aitrieji pipirai (aliejuje naudoju firma "spilva")

Daugiausiai dedama alyvuogiu ir dziovintu pamidoru, cesnaku ir pipiru pagal skoni. Surio labai nedaug (jei neturiu surio dedu varske)
Viska su blenderiu sutrinu ir tepu ant formines skrudintos duonytes thumbup.gif
Labai greitai pasigamina ir labai skanu wub.gif
Atsakyti
1. krekeris+prezident sūris su pelėsiu+ mango thumbup.gif
2. kriaušės puselė+prezident su pelėsiu (aš darau su avių sūriu, bet jis labai kitiems smirda) ir i orkaitę kol apminkštės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2013 02 07, 19:18)
Gal zinot kas cia galetu buti apacioj uztepta po anciuviu? g.gif


Manau galetu buti fermentinis suris.

As darau tokius sumustinius su anciuviais:
Prancuzisko batono riekele, sudrekinta alyvuogiu aliejumi, fermentinis suris, anciuvis arba prancuziskas batonas+alyvuogiu aliejus+anciuvis+zalia alyvuoge.
Atsakyti
Dažnai darau lenta užkandžių prie vyno: pelesine desra, sūris, krekeriai, spec. Uogiene prie sūrio. Džiovinti pomidorai.
Atsakyti
Gal kas gaminate bruschettas? Ir žinote receptų?
Aš gaminu keletą, bet man jos jau yra pabodusios, o ir norisi svečius kažkuo nauju pavaišinti smile.gif
Aš gaminu taip: paskrudinu ciabatta, ant jos dedu šaukštelį trintų pomidorų su česnaku ir ant vištaus vytinto kumpio
Atsakyti
QUOTE(Nimfos vestuvės @ 2014 08 10, 17:16)
Gal kas gaminate bruschettas? Ir žinote receptų?
Aš gaminu keletą, bet man jos jau yra pabodusios, o ir norisi svečius kažkuo nauju pavaišinti smile.gif
Aš gaminu taip: paskrudinu ciabatta, ant jos dedu šaukštelį trintų pomidorų su česnaku ir ant vištaus vytinto kumpio


Galima daryti:

* su kepintais pievagrybiais (pakepinti svogūnėlius su česnaku ant alyvuogių aliejaus po to suberti smulkintus pievagrybius ir kepti kol neliks skysčio. Paskaninti pipirais, petražolėmis). Prieš pateikiant užberti tarkuoto kietojo sūrio.
* su trintais džiovintais pomidorais aliejuje.
* su kepintais baklažanais (baklažanus pakepti kartu su česnaku. Paskaninti druska, pipirais, prieš pateikiant užberti truputį džiovintų pomidorų ar džiovintos paprikos).

Tai čia viskas itališkame stiliuje smile.gif
Ispanai turi tokias pat užkandėles tik vadina Tapas. Apie jas rašiau pas save blog'e. Tai kam įdomu galite pažiūrėti:
My Webpage

Dar viena greita "Ninos užkandėlė", tai ant skrudinto prancūziško batono iš vienos pusės dedama skiltelė pomidoro, iš kitos pusės- skiltelė avokado, per vidurį truputis gero majonezo ir ant majonezo viršaus beriama aštrių mėsos prieskonių (Santa Maria).
Atsakyti
Oi, kaip ačiūūū 4u.gif
Atsakyti
Pabodusioms užkandžiauti prie vyno sūrį ar alyvuoges štai puikus recepčiukas, pyragaičiai smile.gif

P.S. nesaldūs smile.gif

Pyragaičiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantanas: 07 gruodžio 2014 - 22:00