Įkraunama...
Įkraunama...

Saldi sriuba

1) dziovinti obuoliai, razinos, cukrus, leistinukai.
Nereikia jokio krakmolo. Oguones nedekite, nes pasidaro negrazi spalva. O manosios tokia skaidri, gelsva.
2) vysniu kopota (1L) su uogom uzvirti, supilti vandenyje ismaisyta sauksta krakmolo, atvesus sudeti virtus ryzius. Labai grazi spalva gaunasi. Tik reikia ziureti, kad kompotas nebutu ziauriai salgus, tokiu atveju skiesti vandeniu.
Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
As tai pastaruoju metu labai pamegau kompotus. Nors kartais idedu krakmolo ir gaunasi kaip ir saldi sriuba. O ruosiu is dziovintu vaisiu, kuriu visuose supermarketuose yra:
dziovinti obuoliai, slyvos ir butinai dziovintos vysnios. Nuo ju labai grazi spalva ir pacios skanu valgyti.
Galima vaisius keisti: dedi vietoj slyvu razinu, vietoj kriausiu abrikosu ar persiku. Bet butinai dziovintu vysniu.
Atsakyti
Anksčiau parduotuvėse būdavo saldi sriūba su makaroniukais ir uogomis (knorr),
prieš pusmetį jį iš parduotuvių dingo. Mano dukrytė labai pamėgo šią sriubą tai parduotuvėse iki šiol dar jos ieško.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carmen: 05 spalio 2004 - 13:43
Mano vyras ir dukrytė labai mėgtsa šią sriubą, tai dedu: džiovintų slyvų, abrikosų, kriaušių, obuolių, razinų, uogienės, cukraus, rūgštelės. O vietoj makaronų visada dedu leistinukus (vanduo, druska, miltai). Kai išverda, truputį krakmolo smile.gif Kai per tiršta sriuba, tai man nepatinka, kažkaip britkinuos tada valgyt smile.gif) O mano dukrytė tuos leitinukus praminė pypsiukais:)) tai dabar ir vadinam - pypsiukų sriuba thumbup.gif
Atsakyti
Nius kaip fainai kad cia uzejau, jus ne neisivaizduojat:)) Mano berniukas issitare, kad megsta saldzia sriubyte, o as hmmmm....gyvenime nesu jos virus blush2.gif Tai va, prisiskaiciau jusu patirties, daba jau tikrai ka nors padarysiu. tik tas krakmolas, man ...nezinau, gal be jo bandysiu. Kazkas man pasakojo, kad rabarbaru i sita sriuba deda, nedarot taip?
Atsakyti
be krakmolo bus kompotas.
Atsakyti
Mūsų šeimos mėgstamiausia saldi sriuba yra iš vyšnių su virtinukais. Sode turime vyšnių, todėl sezono metu beveik kasdien turėdavau ruošti šią sriubą. Kaimynų močiutė sako, kad taip pat galima virti ir iš juodųjų serbentų. Nesu mėginusi, gal ir gardu, bet spalva turbūt nekokia g.gif
O vyšnių sriubą verdu taip: pusę stiklinės vyšnių (be kauliukų) sumaigau su šakute, užberiu 0,5 stikl. cukraus, sudedu į verdantį vandenį ir verdu 10 min. Iš 1 stikl. miltų, 2 kiaušinių, trupučio vandens ir druskos paruošiu virtinukų tešlą. Į virtinukų vidų dedu po vyšnią. Virtinukus išverdu vyšnių sriuboje. Valgome su grietinėle. thumbup.gif
Atsakyti
o man sriuba turi buti tik su miltiniais kleckiukais, o su visokiais makaronais tai as nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
Na jau saldi sriuba tai mano pati megstamiausia. Verdu ja is ivairiu dziovintu vaisiu (obuoliai, slyvos, abrikosai, razinos), kartais idedu ir saldytu vysniu ir butinai su krakmolu, kompotai man nepatnka. O makaronus tai as issiverdu atskirai ir isidedu tik tada kai valgau, t.y. bendrai ju sumaisius su sriuba nelaikau.
Kazkada teko valgyti su ryziais vietoj makaronu, tai irgi skanumelis buvo smile.gif
Atsakyti
veee, as ir nemegstu, bet vyreliui tai nieko nera skaniau uz ja, tai ir verdu doh.gif
Atsakyti
Mano dukryte labai megsta sriubas. O kasdienes jau nusibodo. Niekada neviriau saldziu sriubu blush2.gif Reiks butinai isbandyti bent keleta receptuku bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai tai kazkodel nepatinka su dziovintais vaisiais...bet su su svieziom uogytem,tai iskertu kelias lekstes.
Atsakyti