Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(Sirana @ 2013 03 08, 00:38)
Gal kas nors zinot astriuju salotu su avokadu (Maximoje tokiomis prekiaujama  rolleyes.gif ) recepta? Baisiai norisi, bet naminio varianto smile.gif

gal sitokios:
http://www.virtuvesk...lkines-salotos/
Atsakyti
Man su avokadu skanios tokios salotos:

salotos (pekino ar iceberg)
pomidoras
avokadas
ridikeliai
vistiena
aliejus, citrinos sultys, prieskoniai

Vištieną supjaustome nedideliais gabalėliais ir apkepiname svieste ar alyvuogių aliejuje. Pomidorus supjaustome nedideliais gabalėliais. Ridikėlius supjaustome plonais griežinėliais. Avokadą nulupame, išimame kauliuką ir susmulkiname nedideliais kubeliais.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 03 08, 11:18)

Ne sitos schmoll.gif Reikes improvizuoti smile.gif
Atsakyti
O aš šiandien pasidariau paprastas, bet man, asmeniškai, skanias saločikes biggrin.gif Receptas mano draugės. Tikriausiai vienintelis patiekalas, kuriame man brokoliai skanu.
Reikia brokolių, saulėgrąžų ir majonezo. Brokolius palaikyti kelias min.užvirusiam vandenyje, atvėsinti ir pasmulkinti šakelėmis. Saulėgrąžas pakepinti. Viską sudėti į vieną indą ir sumaišyti su majonezu. Niam niam smile.gif
user posted image
Atsakyti
Parašysiu savo firminę mišrainę.
Darau per visas šventes ir dar niekam neatsibodo. Produktai atrodo nesuderinami, bet labai skani. Siūlau pabandyt.
Fermentinis sūris (mažais gabaliukais)
agurkas (žalias)
kiaušinis (virtas mažais gabaliukais)
Duona (paskrudinta kubeliais)
apelsinas (atskiriu skiltelėmis ir supjaustau)
razinos
majonezas.
Viską sluoksniuoju, majonezu pertepu kas 2 sluoksniai bet daug nededu. Ant viršaus turi but apelsinai, razinos ir kepta duona. Ant viršaus majonezo jau nededu.
Labai gražiai atrodo jeigu patieki atskirose salotinėse (ledainėse). Bret labai graži ir skani ir bendram inde.
Siūlau pabandyt smile.gif
Nuotrauka prikabinsiu vėliau 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo salotomis.
Pagerintos pikantiškos salotos:
pora kiaušinių,
tarkuoto fermentinio sūrio (skaniau smulkiai tarkuoto, ne burokine, o smulkesne tarka),
keli griežinėliai parūkytos mėsytės (aš dariau su Panevėžio file) - labai smulkiai supjaustom,
smulkiai supjaustyto svogūno,
krapų, majonezo.
Viską sumaišom (svarbu kad smulkiai pjaustyta ar tarkuota būtų) ir skanaus 4u.gif Man skaniausia ant krekerių užtepti

Salotos su pekino kopūstu:
Supjaustom:
Pekino kopūstą, žalią agurką, marinuotus pievagrybius,
Sutarkuojam fermentinio sūrio,
Įdedam indelį konservuotų kukurūzų
ir išmaišom su majonezu
4u.gif
Atsakyti
Mes jau kelinta vakariene kaip valgom salotas su silta vistiena. Is darzoviu galima deti, tai, ka tuo metu turite. As pasirinkau:
salotos Iceberg
saliero stiebai
raudonas svogunas
agurkas
pomidorai
sauleje dziovinti pomidorai
petrazoles
mazoji vistienos file
citrinos sultys ir alyvuogiu aliejus
prieskoniai.

Vistienos file turejau uzmarinuota (druska, pipirai, malta saldzioji paprika, kuminas ir slakas aliejaus). Ja supjausciau mazesniais gabaliukais. Kadangi salotoms naudojau dziov. pomidorus, tai vistiena kepiau aliejuje nuo ju, labai derejo.
Kol vistiena kepe, supjausciau zalumynus. Juos sudejau i dubeni, pabarsciau truputi druska ir pipirais, isspaudziau citrinos sulciu ir apslaksciau extra virgin alyvuogiu aliejumi. Viska gerai permaisiau. Salotas sudejau i lekstes ir ant virsaus uzbarsciau karsta vistiena.
Ir dar tosteryje priskrudinau baltos duonytes. Greita, sveika ir labai skanu! Apsivalgymas! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 14 balandžio 2013 - 23:32
QUOTE(virgutte @ 2013 04 09, 21:38)
Pasidalinsiu ir aš savo salotomis.
Pagerintos pikantiškos salotos:
pora kiaušinių,
tarkuoto fermentinio sūrio (skaniau smulkiai tarkuoto, ne burokine, o smulkesne tarka),
keli griežinėliai parūkytos mėsytės (aš dariau su Panevėžio file) - labai smulkiai supjaustom,
smulkiai supjaustyto svogūno,
krapų, majonezo.
Viską sumaišom (svarbu kad smulkiai pjaustyta ar tarkuota būtų) ir skanaus  4u.gif Man skaniausia ant krekerių užtepti

Salotos su pekino kopūstu:
Supjaustom:
Pekino kopūstą, žalią agurką, marinuotus pievagrybius,
Sutarkuojam fermentinio sūrio,
Įdedam indelį konservuotų kukurūzų
ir išmaišom su majonezu
4u.gif


Abi salotos skaniai skamba, reikės išbandyti 4u.gif

Dėl salotų su pekino kopūstu noriu paklausti: ar ant šventinio stalo gali stovėti kelias valandas, ar neišsiskiria vanduo nuo agurkų?
Atsakyti
Uzsukau salotu recepto su brokoliu smile.gif radau smile.gif pameginsiu butinai, bet kilo noras pasidalinti savo firminemis vistienos salotomis biggrin.gif

pacioms salotoms reikia:
* pakelio salotu misinio (butinai, kad butu su rausvaja salota)
* pomidoro
*agurko
*paprikos geltonosios
*sezamo seklu pagal skoni (dedu nekepintas)

Karstai vistienai:
*vistienos file
*kiausinio
*krakmolo
*saldziosios paprikos prieskoniu
*kario prieskoniu
*pipiru misinio
*druskos
*sezamo seklu negailint (baltuju ir juoduju)
*cesnako milteliu
*svogunu milteliu
*puse laimo arba citrinos
*medaus pora dideliu saukstu
*anakardzio riesutu didele sauja (ju kiekis pagal skoni)

salotu gamybos eiga elementari: salotas i dubeni, pomidorai smulkinami griezineliais, agurka skutu juostelemis su skustuku darzoviu, paprika juostelemis. Viskas sloksniuojama (nemaisoma).

Vistiena pradziai pamarinuoju keleta valandu jei turiu laiko, jei ne tai irgi nieko tokio.
Vistienos file pjaustoma juostelemis, sudedama i paprasta svaru maiseli maza. Beriame visu prieskoniu negailedami ( su druska ir pipirais nepersistengti)taip pat ir sezamo seklas, suimame maiselio virsu ir ismaigome vistiena, tokiu budu puikiai pasiskirsto visi prieskoniai. Imusame vieno kiausinio baltyma i maiseli, supilame istirpinta 1dideli sauksta medaus ( bet, kad nebutu karstas), isspaudziame puse laimo ar citrinos, viska "ismaigome" ir idedame krakmolo siek tiek daugiau nei iprastai. vel viska gerai "ismaigome"
paliekame, kad pasimarinuotu arba pilame maiselio turini ant gerai ikaitintos keptuves su saulegrazu aliejumi. kepame uzdenge dangti, ir daznai pamaisant, kad nesusoktu gabaliukai vistienos, kai graziai paruduos ( nesudegs), dedame sauksta medaus ant vistienos, siek tiek citrinos sulciu, beriame sezama, ir siek tiek pamirkytus saltame vandenyje anakardziu riesutus (apie 30 min mirkyti) ir viska siek tiek pakaitiname atidenge keptuve, apie 5 min.

vistiena dedame ant salotu arba salia( kaip jau patinka) ir beriame sezamo siek tiek seklyciu.

jei vistiena gale troskinsime su medumi uzdenge dangti, idejus daugiau medaus ir ispaudus daugiau citrinos, siek tiek druskos, nebereikes gaminti papildomai padazo, nes jo uzteks.
taciau galima pasigaminti ir garstyciu medaus padaziuko:
garstyciu
medaus
puse citrinos ar laimo
alyvuogiu arba sezamu aliejaus
provanso zoleliu dziovintu
druskos

SKANAUS smile.gif

sudetingai skamba, taciau labai greitos, socios ir labai skanios smile.gif
Atsakyti
Aš šiandien visą dieną valgau šias salotas :
Kalafijoras
krabų lazdelės
koncervuoti kukurūzai
svogūnų laiškai
majonezas
Viską supjaustčiau ir majonezu sumaišiau 4u.gif blush2.gif kalafijoro verdančiu vandeniu nepyliau,kad traškus būtų,man tai super skonis ax.gif
Atsakyti
Siandien gaminau paprastas skanias salotas.

Kalafijoras
Razinos
Rugstus obuolys
Morka(zalia)

Kalafijora ir razinas nuplikome,obuoli supjaustome,morka sutarkuojame smulkiai.Uzdedame majonezo ir uzkandziaujame. 4u.gif
Atsakyti
musu pastaruoju metu pamegtos:
kopustas
svogunu laishkai
krapai
razinos
morkos
paprika
majonezas (arba padazas: ryziu/obuoliu sidro actas+ sojos padazas) smile.gif
Atsakyti