Įkraunama...
Įkraunama...

Kėdainiečių mamyčių susitikimai

QUOTE(agniuliuxas150 @ 2010 03 19, 12:22)
sveikos Kedainietes,ko jus tokios neaktyvios, as esu naujoke kedainiuose 4u.gif  ,auginu jau ne tokia maza mergyte jai 5 metukai,noreciau susipazinti su mamytem is kedainiu,pabendraut. tik kazkaip paziurejus labai jau neaktyvios jus visos  blush2.gif  ,gal pavasario belaukiant uzsnudot/ biggrin.gif  4u.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif


Laba as ir naujoke Kedainiuose, o mano maziukui dar tik vieneri bus.... as taip pat noreciau susipazinti su mamytemis ie kedainiu.... liudna kai nieko beveik cia nepazysti :-)
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif ,
norėčiau ir aš su savo mažąja prisijungt ir susipažint su Kėdainių mamytėm. Mes dabar būnam Vilniuj, bet kai grįštam pas senelius kokiai savaitei, tai labai liūdna vienai vaikštinėt. Juo labiau, kad nelabai ir smagu po kokį parkelį vaikščiot vienai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Ir as su mazyliu mielai su kedainiu mamytem susipazinciau, gyvenu vienkiemi tai liudna sad.gif mielai atlekciau i parka pasistumdyti vezimuka wink.gif
Atsakyti
Kėdainių mamos bendrauja skyrelyje Kaimynai
Dabartinė jų tema štai ČIA
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry44814921 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Tikiuosi nesupyksite kad visai ne i tema ilysiu pas jus smile.gif

SVEIKOS MIELOS KEDAINIETES!!

KREIPIUOSI SU PASIULYMU SPORTUOTI!

KEDAINIU JAUNIMO MOKYKLOS,NEFORMALIOJO SVIETIMO MOKYTOJA RAMINTA URBUTYTE (as) IESKO JAUNU,VERZLIU MERGINU SPORTUOTI AEROBIKOS UZSIEMIMUOSE,IR TAIP PAT ISMOKTI LATYNO SOKIUS
GRUPE RENKAMA STUDENCIU ARBA MOKSLEIU
[COLOR=red]MENESINIS MOKESTIS TIK 10LT!!!! UZSIEMIMAI VYKS DU KARTUS PER SAVAITE,PIRMADIENIAIS IR TRECIADIENIAIS.
MIELAI JUSU LAUKIU SKAMBUCIU: 868157400 fitness4.gif
Atsakyti