Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorija "Palangos Gintaras"

QUOTE(Roga @ 2014 04 06, 09:06)
Tada jus pas poliklinikos direktore uzklauskite. Jei reikia turi atsirasti, nes juk dar nei pusmetis nepraėjo o jau nėra, man mistika g.gif


Tai va ir man mistika,musu gyd.tikrai ne is tokiu ,kuri prasytu kad ir ne tiesiogiai kysio. Mes visada graziai bendravom . Man net nepatogu su ja pyktis. Jei nueisiu pas direktore ,jau aisku gausis tarp musu trintis. Esu akligatvyje... g.gif
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 06, 10:18)
Tai va ir man mistika,musu gyd.tikrai ne is tokiu ,kuri prasytu kad ir ne tiesiogiai kysio. Mes visada graziai bendravom . Man net nepatogu su ja pyktis. Jei nueisiu pas direktore ,jau aisku gausis tarp musu trintis. Esu akligatvyje... g.gif



O gal bandykite pirma paskaityti gintaro svetainėje kiek skirta jūsų poliklinikai vietų, apsimeskite, kvaila, sakykite va tiek, ne jau viskas išnaudota, sakyti gal galima uzklausti direktorės, žiūrėkite kaip reaguos g.gif Nū kažką sumastykite, aš kartais apsimetusi tokia kvaila ir klausimu, sakau Nū nesuprantu, visada važiavau, o dabar negaunu, vaikams būtina važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 04 06, 09:28)
O gal bandykite pirma paskaityti gintaro svetainėje kiek skirta jūsų poliklinikai vietų, apsimeskite, kvaila, sakykite va tiek, ne jau viskas išnaudota, sakyti gal galima uzklausti direktorės, žiūrėkite kaip reaguos g.gif Nū kažką sumastykite, aš kartais apsimetusi tokia kvaila ir klausimu, sakau Nū nesuprantu, visada važiavau, o dabar negaunu, vaikams būtina važiuoti.

O kur ten raso kiek skirta musu poliklinikai?
Atsakyti
QUOTE(simsiuke @ 2014 04 07, 23:42)
O kur ten raso kiek skirta musu poliklinikai?



Kai grisių namo surasiu ir stengsiuosi vakare įmesti.
Atsakyti
žinok dabar ant greičio nerandu, bet pasiskambink į gintara manau tau atsakys drasiai. jei tik rasiu įmesiu.
Atsakyti
Sveikos , kur cia tokie groziai randasi kokioj vietoj?
QUOTE(Muose @ 2013 05 22, 11:04)
Eiti tai toloka kiek sakyciau. Nueiti gal nueitu bet paduke vaikai gal nelabai jau griztu atgal.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(*EUPHORIA* @ 2014 06 09, 13:02)
Sveikos , kur cia tokie groziai randasi kokioj vietoj?



čia ir žemėlapis http://www.lankykis....s-palangoje-578
Atsakyti