Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 02, 00:40)
Labai lengva pasakyti: "nesinervink, tau dabar negalima".

as irgi pykdavau ant kitu kai man taip pasakydavo unsure.gif bet po netekties pradejau i gyvenima ziureti kitomis akimis ir tikrai jau nebesinervuoju del menku dalyku schmoll.gif
Linkiu kad tavo vaikutis issaugtu ta zirziliuko etapa 4u.gif kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 07 22, 16:00)
bet kai kuriose net knygose parasyta,kartais pasinervinti reikia mazylis turi pazinti ir si jausma


manau, kad tam mažylis turės dar visą gyvenimą prieš akis...
o kol kas, kol galim, pasaugokim savo mažylius....

Atsakyti
Nervai nestumo metu kartais atsiliepia daug veliau.. Kai vaikutis pradeda eiti i darzeli, kiti i mokykla - pasireiskia hiperaktyvumo pozymiai. GVieniems silpniau, kitiems stipriau. Nera tiksliai nustatytos hiperaktyvumo priezastys, bet spejama ji sukelia prastas motinos maitinimasis nestumo metu, stresai. Pries pora desimtmeciu hiperaktyviu vaiku buvo daug maziau. Bet mamos prasciau maitindavosi pvz pokario laikotarpiu.. taigi persasi isvada, kad stresas labai itakoja vaikucio sveikata.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif manau nuo tu stresu niekur nepabegsi, 9 menesiai ilgas laiko tarpas... man nestumo metu irgi budavo tokiu stresu, kad net isterijos priepuoliai uzeidavo, bet nieko, pagimdziau labai ramia ir miela dukryte, jokiu pasekmiu kol kas nematau ir nemanau kad ju bus... stenkites kuo maziau galvot, kad kazkas bus blogai ar pan., tiesiog dziaukites nestumu ir laukit savo stebukleliu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos istikruju 9 men.ir kaip juos isgyventi be streso ar persalimo!!!Vakar mano diena buvo pilna nervu.As taip pykau ir rekiau kad gal visas rajonas girdejo doh.gif Buvau labai susinervinus ant galo apsiverkaiu.Bet viskas poto susitvarke ir atrodo kad net be reikalo pakeliau toky suma ir pati per daug sustresavau.Aisku po tokio streso isiliejimo man pasidare baisu kad galejau pakenkti savo leliukui.Esu 33 sav. nestuke.gif Gal per mano rekima jis isigando kad net ramesnis maziau juda lygtais verysad.gif Labai tikiuosi kad viskas bus gerai ir daugiau taip nepasikartos man.O tai antras kartas per visa nestuma kaip labai nervavausi del skirtingu dalyku.Pirma del konflikto su vyru antra del devinmecio sunaus.
Atsakyti
žinau kad nėštumo metu reikia kuo mažiau stresuoti, bet lengva pasakyti, tiesiog pradedu pergyventi dėl mažmožių, nu kitaip negaliu, širdį taip neramu ir tiek g.gif
Atsakyti
Man gydytoja sake,kad tik labai didelis sukretimas,arba dazni dideli stresai gali pakenkti,o truputi pasijaudinti,pasinervinti yra visai neblogai,nes mazylis taip pratinamas prie skirtingu emociju,nuotaiku.
Atsakyti
Ir man pastoviai visi taip sako, o patys nervina. Čia, man atrodo, nieko nepakeisi, tai dar priklauso nuo mūsų pačių charakterių, kai kurios labai emocionalios, kai kurios mažiau... be to veikia dar aplinka: gerai kai aplinkiniai ir artimieji rūpinasi tavimi ir suteikia tik geras emocija, o jei atvirkščiai. Būna gi nėštumo metu labai baisių situacijų, kaip artimųjų mirtis, skyrybos su vyru, vyro neištikimybė ir taip toliau unsure.gif ką čia jau padarysi, visi mes žmonės...
Atsakyti
As budama nescia,taip pat turejau daug streso verysad.gif daug nervinausi,nes buvo tam pagrindas unsure.gif dabar matau,kaip paveikiau savo mazyle verysad.gif Visuomet irzli,nervuota,naktimis dar ir dabar daznai keliasi,verkslena doh.gif Ir tikrai manau,kad daug ka padare pergyvenimai nestumo metu verysad.gif
Atsakyti
Sakykite, o jei lepinsim ir labai rūpinsimės vaikais po gimimo, nejaugi tai nepadės ištaisyti to, stresų padaryto poveikio?
Atsakyti
QUOTE(Nightwish19 @ 2008 04 09, 17:00)
Sakykite, o jei lepinsim ir labai rūpinsimės vaikais po gimimo, nejaugi tai nepadės ištaisyti to, stresų padaryto poveikio?

na musu mergyte apsupta didele meile ir svelnumu.Stengiames del menkniekiu jos nebarti ir nestresuoti,nes ji labai jautriai i viska reaguoja ir musu dienotvarke gana vienoda ir reguliari,nes jai nuo didesniu ispudziu ir pojuciu,nakti nesimiega labai blaskosi doh.gif O lepinti g.gif stengiames to nedaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
As taip pat patyriau streso verysad.gif Nors man dar tik 2 menesiukai.. Kai tik pacioj pradzioj suzinojau kad lukiuosi, maniskis to vaikucio nenorejo, sake kad dar anksti (nors mes kartu jau beveik 4metai). Tada labai stresavau, pergyvenau ir verkiau, nieko nesinorejo. Po poros dienu jis atsigavo ir pasake kad tai jam sokas buvo, nusprendem vaikuti auginti. Dabar jis labai laimingas smile.gif Na buna juk visokiu situaciju.. Kad ir suo koks isgazdina ar taip kazko issigastu.Bet tikiuosi kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti