Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(saintlina @ 2011 01 28, 15:11)
neturiu supratimo del panasumo. Neragavau Chocolate cherry. O Black cherry saldziausi is visu mano ragautu vysniniu, na nebent su Sweet million panasus saldumas. Black cherry pernai masinis uzsakymas buvo, o siemet man drauge atveze. Prekyboj nemaciau  g.gif
Black russian siuo metu prekiauja Schetelig'as.

Nu ka, vadinasi belieka tik ieškot kažkur g.gif
Apie šokoladinius parašysiu rudenį, bet kaip būtų gerai dar tų juodųjų kartu pabandyt užsiaugint g.gif
o gal kas turi kokias dvi sėklas atliekamas parduot tų Black Cerry? bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(Casual @ 2011 01 28, 15:16)
toms kam visko mazai: SEKLELE (tas nykus uzkampis) pirmad-ar antrad jau lbai didele siunta visokiu nauju seklu zada tureti smile.gif

bus visko ir labai daug.... jeigu jau vien nuo pernai apie 7 rushys juodu pomidoru buvo uzsilikusios, o dabar sake oho kokia ivairove gaus bigsmile.gif

nu tai kokiam kaime tas nykus užkampis SEKLELE randasi g.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 01 28, 15:16)
hmm, šiaip tai pomidorai turi medžiagų, kurie skatina didesnį norą juos valgyt ( užkrito pavadinimas). Tai nieko keisto, kad paragavus, norisi jų vėl ir vėl smile.gif

joo, tiesiog visiška priklausomybė pomidorams pasidaro biggrin.gif

QUOTE(Ex @ 2011 01 28, 15:30)
Neįsivaizduoju, kaip galima žiemą apsieit be pomidorų sulčių... arba pomidorų savo sultyse..  g.gif  nu niekaip.. schmoll.gif man tada jau badas..

aš irgi neįsivaizduoju drinks_cheers.gif sakiau kitais metais tai jau daug daugiau darysiu pomidoru savose sultyse, nes jau nieko neber....už tai matyt tas noras tiek prisisėt atsirado lotuliukas.gif
Atsakyti
Daugelis daro pomidorus savosiose sultyse-ale niekas nepasidalina 100 proc. patikrintu receptu g.gif Pasidalinkit, ka bigsmile.gif

Ex
, pasakyk kaip sultis tu paruosi ziemai ax.gif
Atsakyti
Na va grizau ir as i palata lotuliukas.gif
Buvau zirmunuose zaliajam centre, pirkau pigiai labai nukainuotos buvo Kmicic,
Red cherry(nezianu kaip jie?), ola polka.
kitos normaliom kainom jaucio sirdis, Faworyt ( kaip sitie), polfast.

Aisku uzbegau ir tu prabangiu Corazon. sake kita savaite bus papildymas Sheteling
O thomas Philips pikau uz 1 lt Marmande, bet kazkaip mazai info apie juos radau ar geri?

Nu kaip pakomentuokit mano isrinktuosius, dar labai noriu tu sweet maziuku, bet neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 28, 15:59)
O sweet milion ar atsparūs karščiam.? Kas auginot pernai? g.gif
Batonas, sviestukas, pomidoro riekė, druskytė ir pipiriukas. Blyn kaip seilė nutyso. biggrin.gif


sweet million pernai derejo kaip debesis. Nezinau, kiek ju butu, jei but nekarsta buve g.gif Gal butu nei siltnamio per juos nesimate?
O sumustini aprasei tiesiog beprotiskai fantastiska wub.gif Man ir mano mazajam patiekalas Nr. 1. Na, tik be to pipiriuko.. uztat su daaauug pomidoru wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ievakata @ 2011 01 28, 16:15)
dar labai noriu tu sweet maziuku, bet neradau schmoll.gif


pirk Sweet 100. Jie Sweet million proteviai, taigi tikrai us panasus. Ir Schetelige juos tikrai maciau.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 28, 16:15)
Na va grizau ir as i palata lotuliukas.gif
Buvau zirmunuose zaliajam centre, pirkau pigiai labai nukainuotos buvo Kmicic,
Red cherry(nezianu kaip jie?), ola polka.
kitos normaliom kainom jaucio sirdis, Faworyt ( kaip sitie), polfast.

Aisku uzbegau ir tu prabangiu Corazon. sake kita savaite bus papildymas Sheteling
O thomas Philips pikau uz 1 lt Marmande, bet kazkaip mazai info apie juos radau ar geri?

Nu kaip pakomentuokit mano isrinktuosius, dar labai noriu tu sweet maziuku, bet neradau schmoll.gif



Siuos ir as papigiai ten nugriebiau bigsmile.gif IR dar prie kasos dave dovanu uz 1 cnt pakiuka kazkokiu Karat.. Tik nezinau ar verta juos sodinti ir veltui vieta uzimti g.gif
Atsakyti
Jums taip patinka vyšniniai? blink.gif Juk jie mažučiukai, ir tik vietą šiltnamyje užima ax.gif Kartą esu auginusi, man jie nelabai patiko........
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 28, 17:11)
.............. Tai ir zadejau pasisodinti 4 pomidorus....

????? blink.gif ir dar nori recepto pomidorams savo sultyse?.. Iš keturių nupeipusių daigelių?.. Turbūt į siuvimo antpirštį žadi konservuot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 28, 16:26)
?????  blink.gif ir dar nori recepto pomidorams savo sultyse?.. Iš keturių nupeipusių daigelių?.. Turbūt į siuvimo antpirštį žadi konservuot... g.gif



Is kur zinai, kad ir si daikta siandien pirkau? blink.gif blink.gif

Taigi mama gera turiu wub.gif Ji apie 150 vnt. augina ax.gif O as tik is idomumo bigsmile.gif

Na, nebukit skriagos, pasidalinkit... As labai labai megstu, bet pati nedariau, nes neturiu patikimo 100-centinio recepto unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 28 sausio 2011 - 16:30
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 28, 17:29)
Is kur zinai, kad ir si daikta siandien pirkau? blink.gif  blink.gif

Na, nebukit skriagos, pasidalinkit...

lotuliukas.gif matosi, kad konservavimui ginkluojiesi..

Parašysiu vėliau, kai bent jau daigus į šiltnamį susisodinsi.. tingiu dabar.. vistiek pamirši kol reiks daryt..

Mergiotės, pavojus - tema baigia paskutinį kvapą išleist....gimdykit naują..
Atsakyti
Tai ypatingos ligones ir kurkit ja mirksiukas.gif As nelabai ir lisiu su savo keliais pomidorais.

Ex, o tu man pasakyk vienam litrui stiklainiuko, kiek pomidoru mazdaug reikia sultim ir kiek pomidoram savosiose sultyse? Blyn, gal daugiau pasodinsiu ju ir as g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti