Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

aciu uz siltus sveikinimus. Deimantyte taip pat dekoja wub.gif Siandien jau dziaugiasi savo dovanomis: nauju arkliuku ir dviraciu, nuo kurio vakar dar ta proga ir nusiverte. Bereikejo tik mamai sekundei nukreipti zvilgsni. Na bet viskas gerai, labai ilgai neverkeme, po minutes vel sypsojomes. Turbut ne vienas vaikas neisaugo be guzu, na o sitas ypatingas, nes per gimtadieni rolleyes.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 30 gruodžio 2007 - 12:16
QUOTE(daivabra @ 2007 12 30, 12:13)
aciu uz siltus sveikinimus. Deimantyte taip pat dekoja wub.gif Siandien jau dziaugiasi savo dovanomis: nauju arkliuku ir dviraciu, nuo kurio vakar dar ta proga ir nusiverte. Bereikejo tik mamai sekundei nukreipti zvilgsni. Na bet viskas gerai, labai ilgai neverkeme, po minutes vel sypsojomes. Turbut ne vienas vaikas neisaugo be guzu, na o sitas ypatingas, nes per gimtadieni rolleyes.gif  tongue.gif



niu va. visa laimyte kad viskas gerai baiges. mirksiukas.gif ne viens mazylis tikrai neisauga prie guzu, ir ne tik mazyliai. blush2.gif doh.gif doh.gif doh.gif vakar ir as plojaus, tik nuo kaledines dovanos. lotuliukas.gif maiviausi pries pusseseryte kaip jau gerai islaikau lygsvara, ant kaledoms gauto gimnastikos kamuolio, tik sliuozt nuo jo.... net namai visi sudrebejo. susitrenkiau normaliai, bet svarbu gyva likau. o pries tai dar tokia fotosesija prie jo pasidariau, ir stai kaip atsidekojo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif karsta.gif

cia as prie savo nelemtojo. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestulka: 30 gruodžio 2007 - 12:40
QUOTE(Ernestulka @ 2007 12 30, 13:38)
cia as prie savo nelemtojo.  smile.gif


hihihi.gif
gerai, kad gerai baigėsi lotuliukas.gif
Atsakyti
Nykštukas degs tą paskutinę žvakę.
Su ja išnyks ir skausmas, ir širdies gėla.
Te siaučia pūgos, neša pelenus į šalį,
O Jums palieka laimę, meilę ir svajas.


Su artejanciais Naujaisiais!!! wub.gif wub.gif wub.gif


user posted image
Atsakyti
jo, Ernestulka, gerai,kad gerai baiges, o ir toliau galesi sportuot mirksiukas.gif

Visiems gražaus ir gero Naujųjų sutiko cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Su naujaisiais metais Visas!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tik va man paciai ta svente pati liudniausia nuo pernai pasidare. Lygiai pries metus mano naujagime 2 dienu mazyle gulejo inkubatoriuje su komplikuota naujagimiu gelta, per kuria itariu ir turejome problemu su raumenu tonusu. SiaNDIEN IR NUOTAIKA NESVENTINE. kAI PRISIMENU VISKA, TAI AKYS ISKART APSIPILA ASAROMIS unsure.gif Turbut dar ilgai sia diena prisiminsiu kaip pacia liudniausia savo gyvenime. Uz lango saudo saliutai, o mano vaikas kovoja uz savo sveikata ir gyvybe... Ai ka as cia tokia diena issiverkiau. blush2.gif blush2.gif

Linkiu visoms laimes ir sveikatos!
Papildyta:
QUOTE(Ernestulka @ 2007 12 30, 13:38)
niu va. visa laimyte kad viskas gerai baiges.  mirksiukas.gif ne viens mazylis tikrai neisauga prie guzu, ir ne tik mazyliai.  blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif vakar ir as plojaus, tik nuo kaledines dovanos.  lotuliukas.gif maiviausi pries pusseseryte kaip jau gerai islaikau lygsvara, ant kaledoms gauto gimnastikos kamuolio, tik sliuozt nuo jo.... net namai visi sudrebejo. susitrenkiau normaliai, bet svarbu gyva likau. o pries tai dar tokia fotosesija prie jo pasidariau, ir stai kaip atsidekojo.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  karsta.gif

cia as prie savo nelemtojo.  smile.gif

user posted image


Taip, gerai kad viskas gerai baigesi. Tik itariu, kad po tokio smugio Ernesta, pasokti seneliui salciui sokio negalesi. lotuliukas.gif Bet senelis ir taip dovanu duos, juk zino, kad labai gera buvai... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivabra: 31 gruodžio 2007 - 14:14
isivaizduoju, daivabra, kaip po tokio ivykio skaudu prisimint sventes, bet is visos sirdies linkiu nepasiduoti liudesiukui, nors pati zinau kaip tai sunku. 4u.gif 4u.gif 4u.gif taciau kaip bebutu gyvenimas tesias ir visad reik tiketis geriausio ateityje. friends.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o del smugiuko sokti as galesiu. irnesakyk.gif dar ta pati vakara sedaus ant kamuolio. lotuliukas.gif prie visokiu smugiu likimelis taip pripratino, kad ir krist saugiai ismokau, ir kritus tuctuojau vel atsikelt lyg niekur nieko. smile.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais metais visas, tegul jie būna mums visoms turtingi, laimungi, darbingi, sėkmingi, o svarbiausia sveiki smile.gif

QUOTE(daivabra @ 2007 12 31, 15:13)
Tik va man paciai ta svente pati liudniausia nuo pernai pasidare. Lygiai pries metus  mano naujagime 2 dienu mazyle gulejo inkubatoriuje su komplikuota naujagimiu gelta, per kuria itariu ir turejome problemu su raumenu tonusu. SiaNDIEN IR NUOTAIKA NESVENTINE. kAI PRISIMENU VISKA, TAI AKYS ISKART APSIPILA ASAROMIS unsure.gif Turbut dar ilgai sia diena prisiminsiu kaip pacia liudniausia savo gyvenime. Uz lango saudo saliutai, o mano vaikas kovoja uz savo sveikata ir gyvybe... Ai ka as cia tokia diena issiverkiau. blush2.gif  blush2.gif


Siaubas tikrai graudu, bet juk dabar jau viskas praeityje, tad stenkis pamiršti tuos laikus kaip blogą sapną. Pamažu viskas bus ne taip skausminga drinks_cheers.gif

O man lygiai prieš metus tokiu laiku jau prasidėjo sąrėmiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,su naujaisiais jus mielosios.Oj kaip Jus visas as suprantu,pati panasiai isgyvenau...2003metais palaidojau savo dukryte kaip tik per jos antraji gimtadieni,jauciausi tuscia,nepilnaverte,kadangi su pirmaja sunkiai pastojau,tad baiminausi kad daugiau dievulis nesuteiks galimybesbet po dveju menesiu sulaukiau stebuklo as laukiausi...Sausio men gime dukryte,mano mintyse isciuciuota,ismyluota,kai buvo 3,5men pastebejau kad ji netokia aktyvi kaip pirmoji mergyte,kagi nulekiu pas neurologa ir nuskambejo verdiktas Jusu mergytei arba vcp arba kaip ir pirmoji pagyvens iki 2metuku ir mirs....Isejau nesavo kojomis,maniau kad isprotesiu,kelio pro asaras nemaciau,Vilniuje vaiko rados centre ta pati diagnoze,veliau seke ankstyvosios korekcijos tarnyba,ten kruvos mankstu,masazu,ir cia man vienas masazistas pasake tai ko laukiau kaip stebuklo,mama jusu dukrele vaikscios tik veliau pas ja sumazejas raumenu tonusas,bet ne vcp...Taip mano dukrele pradejo netik vaiksciot bet ir lakstyt 1metuku ir 7menesiuku,bet man kaip mamai esmiu esme kad ji vaiksto,dabar laukiu stebuklo kada pasipils sakinukai,nes kaip sake ir burnytes raumenukams zemas tonusiukas,jau kas savaite atsiranda po nauja zodeli,tikiu labai tikiu kad ivyks stebuklas.
Mes privalome buti stiproios,nes mes reikalingos savo vaikams!
Atsakyti
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 03, 14:34)
Sveikutes mamytes,su naujaisiais jus mielosios.Oj kaip Jus visas as suprantu,pati panasiai isgyvenau...2003metais palaidojau savo dukryte kaip tik per jos antraji gimtadieni,jauciausi tuscia,nepilnaverte,kadangi su pirmaja sunkiai pastojau,tad baiminausi kad daugiau dievulis nesuteiks galimybesbet po dveju menesiu sulaukiau stebuklo as laukiausi...Sausio men gime dukryte,mano mintyse isciuciuota,ismyluota,kai buvo 3,5men pastebejau kad ji netokia aktyvi kaip pirmoji mergyte,kagi nulekiu pas neurologa ir nuskambejo verdiktas Jusu mergytei arba vcp arba kaip ir pirmoji pagyvens iki 2metuku ir mirs....Isejau nesavo kojomis,maniau kad isprotesiu,kelio pro asaras nemaciau,Vilniuje vaiko rados centre ta pati diagnoze,veliau seke ankstyvosios korekcijos tarnyba,ten kruvos mankstu,masazu,ir cia man vienas masazistas pasake tai ko laukiau kaip stebuklo,mama jusu dukrele vaikscios tik veliau pas ja sumazejas raumenu tonusas,bet ne vcp...Taip mano dukrele pradejo netik vaiksciot bet ir lakstyt 1metuku ir 7menesiuku,bet man kaip mamai esmiu esme kad ji vaiksto,dabar laukiu stebuklo kada pasipils sakinukai,nes kaip sake ir burnytes raumenukams zemas tonusiukas,jau kas savaite atsiranda po nauja zodeli,tikiu labai tikiu kad ivyks stebuklas.
Mes privalome buti stiproios,nes mes reikalingos savo vaikams!


Sveikutė kokia iki skausmo pažystama situacija unsure.gif saugo tavo dukrytės angeliukas savo sesytę wub.gif Taip švelniai atvėriai savo širdelės kertelę ir pasidalinai su mumis savo išgyvenimais wub.gif Tikiu, kad esi stiprus žmogus, ir tokių mums reikia, tokios mintys verčia mus apie daug ką susimastyti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(HenriLuk @ 2008 01 03, 15:34)
Sveikutes mamytes,su naujaisiais jus mielosios.Oj kaip Jus visas as suprantu,pati panasiai isgyvenau...2003metais palaidojau savo dukryte kaip tik per jos antraji gimtadieni,jauciausi tuscia,nepilnaverte,kadangi su pirmaja sunkiai pastojau,tad baiminausi kad daugiau dievulis nesuteiks galimybesbet po dveju menesiu sulaukiau stebuklo as laukiausi...Sausio men gime dukryte,mano mintyse isciuciuota,ismyluota,kai buvo 3,5men pastebejau kad ji netokia aktyvi kaip pirmoji mergyte,kagi nulekiu pas neurologa ir nuskambejo verdiktas Jusu mergytei arba vcp arba kaip ir pirmoji pagyvens iki 2metuku ir mirs....Isejau nesavo kojomis,maniau kad isprotesiu,kelio pro asaras nemaciau,Vilniuje vaiko rados centre ta pati diagnoze,veliau seke ankstyvosios korekcijos tarnyba,ten kruvos mankstu,masazu,ir cia man vienas masazistas pasake tai ko laukiau kaip stebuklo,mama jusu dukrele vaikscios tik veliau pas ja sumazejas raumenu tonusas,bet ne vcp...Taip mano dukrele pradejo netik vaiksciot bet ir lakstyt 1metuku ir 7menesiuku,bet man kaip mamai esmiu esme kad ji vaiksto,dabar laukiu stebuklo kada pasipils sakinukai,nes kaip sake ir burnytes raumenukams zemas tonusiukas,jau kas savaite atsiranda po nauja zodeli,tikiu labai tikiu kad ivyks stebuklas.
Mes privalome buti stiproios,nes mes reikalingos savo vaikams!

Vaje, tada mano bėdelės iš tikro nėra tokios didelės unsure.gif
Sėkmės tavo mergytei, kaip smagu, kad viskas eina geryn wub.gif
Atsakyti
Jei atvirai, man is tiesu yra labai baisu tie atvejai, kai seima netenka savo maziausiojo ir mylymiausiojo vaikycio verysad.gif
Kiekviena kart budama reanimacijoj su dideliu Atene priepoliu man visa laik gydytoja skaiciuoja, kiek vaikuciu su tokiais traukuliais gyvena. skaiciuoja,kiek yra mirusiu ir kiek gyvena. Jie visa laika sako,kad musu mergyte yra stebuklingais tipri, ir kad isgyvendama tokius sunkius priepolius yra lietuvoj dabar vienintele, nes jau geguze bus du metai kaip sergam... unsure.gif taigi man baisu... baisu, kai yra visokiausiu atveju, bet tuo paciu atsiranda vilties, tikejimo ir stiprybes, kad mes galim, mes esame stiprus... rolleyes.gif
Kiekvienai mamai linkiu stiprybes gyvenant keista, idomu, sunku, ir sudetinga gyvenima auginant neigalu vaika... mirksiukas.gif
Atsakyti