Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

Sveikos užsukusios į bistro.

Šioje temoje plepa chazanikės ir joms prijaučiančios.
Prie kavos ar arbatos puodelio smagiai plepam apie vyrus, vaikus, meilužius ir palaikom viena kitą už rankos sunkumo valandėlę.


user posted image



           

Atsakyti
Ačiū Jurgine uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
ner uz ka.

liudnuma. bandau kalbeti su savimi. rytas tvarkingas,pietus dar dar,vakare nesamone. vaikai naktim bludija: tai verkia,tai pabunda ir prasupu po dvi valandas,tai apsisisioja.
kazkokia kose. vakar daug galvojau. didziausias nepatogumas yra zuvis. ir pripazinimas,jog tupiu dietoj.
pasisveriau. klaiku. aisku,patinimas dar,bet kraupu.
prisidavineti penktadieniais... net nezinau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jurgine mano mazoji (nors gal ir nebelabai-4 metai jau) iki siol naktim zirzia....Pasitaiko gal 1 naktis per 2 savaites kai ismiega visa nakti nepabudus, o siaip tai doh.gif tai ir miegu susirietus pas ja lovoj kampe, nes kilnotis 5 kartus per nakti ir eit i jos kambari ne mano nervam schmoll.gif
O su svoriu mistika - dabar net susimasciau kada paskutini karta valgyt norejau g.gif atsikeliu ryte tai tik del to kad zinau jog visa diena dirbsiu ir reikes energijos kazka pavalgau, paprastai koki kiausini ar dribsniu suvalgau...per diena tik vandeni geriu, vakare gryzus kas papuola ta isikisu i burna, bet minciu apie maista kaip budavo seniau tai neber. Ir ka? Ir nieko doh.gif svoris vietoj kaip ibestas, nekrenta neeeeeei kiek schmoll.gif Galvoju o tai jeigu slamsciau tiek kaip seniau tai kiek sverciau? g.gif jauciu koki 150+ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 06 20, 09:05)
ner uz ka.

liudnuma. bandau kalbeti su savimi. rytas tvarkingas,pietus dar dar,vakare nesamone. vaikai naktim bludija: tai verkia,tai pabunda ir prasupu po dvi valandas,tai apsisisioja.
kazkokia kose. vakar daug galvojau. didziausias nepatogumas yra zuvis. ir pripazinimas,jog tupiu dietoj.
pasisveriau. klaiku. aisku,patinimas dar,bet kraupu.
prisidavineti penktadieniais... net nezinau.

aš zuvi valgau retai,nes bevalgydama išalkstu.Sverbu,kad po truputi mazeju,del vaikuciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, reginuos naujuos namuciuos 4u.gif
Atsakyti
registruokitės registruokitės. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš gryzau iš kaimo, mamos gimtadienį sventem, su gerų pliusiuką gražaus, nu ką stengsiuosi nukrapstyti g.gif
Atsakyti
Nemėgstu rašyti telefonu, nes pastoviai nepamatau kaip iškraipo mano žodžius doh.gif

Sužinojau gerą žinia, antrą kartą būsiu teta, broliene laukiasi thumbup.gif
O aš nuo pat šiandien vakaro vel pradėjau tvarkingai laikytis režimo, tikiuosi nusikrapstysiu pliusiuką ir igysiu minusą, nes baisiai man nepatinka spaudžiančios kelnes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 21 birželio 2015 - 22:42
QUOTE(braske01 @ 2015 06 21, 15:01)
Sveikos, aš gryzau iš kaimo, mamos gimtadienį sventem, su gerų pliusiuką gražaus, nu ką stengsiuosi nukrapstyti g.gif

nemanau,kad lasinukai uzaugo,skysciu prisikaupe ir tiek.Man ryt kodas pasibaigia,net bijau jei nutruksiu nuo grandines verysad.gif visus 2men kaupiausi tai dienai sakiau gersiu ir esiu,poto vel i doros kelia jei pataikysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas,
Jurginė liepė grįšt... Pati žinau, bet.... Pusryčiai, pietūs tvarkingai, nu bet vakare.... doh.gif Kaip susiimt,a?
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2015 06 22, 12:27)
Labas,
Jurginė liepė grįšt... Pati žinau, bet.... Pusryčiai, pietūs tvarkingai, nu bet vakare....  doh.gif  Kaip susiimt,a?

nu imi diržą ir vanoji save vakare g.gif
Atsakyti