Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

QUOTE(frolka25 @ 2016 10 08, 09:52)
Pagal mane viskas nurodyta sauso nevirto produkto kiekis,tiek dribsniu tiek pvz vistienos file.

Aš ir taip manau, bet vienoj vietoj buvo parašyta 30-40g virtų ryžių, tai ir pasimečiau bigsmile.gif kaip mažas auga? Geras vaikas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 08, 12:24)
Aš ir taip manau, bet vienoj vietoj buvo parašyta 30-40g virtų ryžių, tai ir pasimečiau bigsmile.gif  kaip mažas auga? Geras vaikas? mirksiukas.gif

Auga auga,zandai dideja rolleyes.gif matosi kaip keiciasi akyse tiesiog,geras jis,nebent nespeju (.)(.) paduot laiku tai oi parodo balsa toki vyriska biggrin.gif tuoj 3 sav bus,kaip greitai blink.gif pas mane zandai irgi auga ,saldainius kremtu pakol maitinu ax.gif bet po biski mazinu jau saldumynu kieki,reik susideliot meniu,nusipirkt svarstykles maistines ir pradesiu rimtai save kontroliuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 08, 14:00)
Auga auga,zandai dideja  rolleyes.gif matosi kaip keiciasi akyse tiesiog,geras jis,nebent nespeju (.)(.) paduot laiku tai oi parodo balsa toki vyriska biggrin.gif tuoj 3 sav bus,kaip greitai  blink.gif  pas mane zandai irgi auga ,saldainius kremtu pakol maitinu ax.gif bet po biski mazinu jau saldumynu kieki,reik susideliot meniu,nusipirkt svarstykles maistines ir pradesiu rimtai save kontroliuot 4u.gif

wub.gif laikas žiauriai greitai lekia, aš į saviškius žiūriu ir negaliu patikėt kokie jau dideli blink.gif mėgaukis tuo laiku wub.gif o dėl tavo žandų, tai aš po visų nėštumų auginau svorį biggrin.gif po pirmo saldumynais, po antro čipsais, po trečio vėl saldumynais doh.gif tik aš taip greit kaip tu nesugebėjau susiimt, bet šaunuolė, kuo greičiau, tuo pačiai geriau 4u.gif ir mus gal sugėdinsi kad malamės čia ant vietos, o tu va pagimdei, grįžai, imsi ir numesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Sergam mes. Vakar mama susirgo, sian pas dukra temp. 39, ir as siek tiek blogai jauciuosi. Bijau, kad virusas koks bus... unsure.gif
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 07, 23:14)
Turiu klausimą dėl to plano mitybos, Airise. O ten 30-40 g virtų ryžių tai tiek išvirtų?  blink.gif  ar turi galvoj sausų 30-40 g išvirti ir valgyti? unsure.gif  ax.gif šiaip perskaičiau atidžiai, viskas labai mano skonio bigsmile.gif  essen.gif  thumbup.gif
Sausu. smile.gif O del meniuko, tai man irgi patiko. smile.gif
QUOTE(frolka25 @ 2016 10 08, 08:52)
Pagal mane viskas nurodyta sauso nevirto produkto kiekis,tiek dribsniu tiek pvz vistienos file.
Tep tep. smile.gif

Gerai Caramelia sakai. Ir pastojo, ir pagimde, ir tuoj greiciau nukratys kg negu kad mes. ax.gif As va negimdziau, bet zandus auginu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 10 08, 15:45)
Sveikutes.
Sergam mes. Vakar mama susirgo, sian pas dukra  temp. 39, ir as siek tiek blogai jauciuosi. Bijau, kad virusas koks bus... unsure.gif
Sausu. smile.gif O del meniuko, tai man irgi patiko. smile.gif
Tep tep. smile.gif

Gerai Caramelia sakai. Ir pastojo, ir pagimde, ir tuoj greiciau nukratys kg negu kad mes. ax.gif As va negimdziau, bet zandus auginu. biggrin.gif

Sveikatos 🎈
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 08, 17:41)
Sveikatos 🎈
Aciu!

Uzkilo maniskei tempa iki 40.2. Daviau vaistu. Kazkiek pakrito jau. Jeigu vel iki 40 pakils - kviesiu greitaja. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 10 08, 20:30)
Aciu!

Uzkilo maniskei tempa iki 40.2. Daviau vaistu. Kazkiek pakrito jau. Jeigu vel iki 40 pakils - kviesiu greitaja. unsure.gif

Eina sau, laikykitės, tikiuos greitosios neprireiks unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caramelia30 @ 2016 10 07, 10:35)
Taip visad būna, kai tik nustojam svertis 4u.gif  bet reikia karyais ir tų atsipalaodavimų. grįžk pas mus  mirksiukas.gif



Labas rytas ,

jungiuosiu prie jusu rato rolleyes.gif
Jau galvojau ,kad jus cia visos menekenes pasidarete , kol as atostogavau ir sekmingai pilnejau . Jau geda ir grizt buvo.
Nusprendziau:
- man - tikrai reik svertis dazniau ,kad tiesa akis badytu .;
- kad , deja , deja , negaliu valgyt tokiu paciu porciju kaip visi kiti seimos nariai ;
- kad turiu stipriai pamazinti saldumynus , pyragus ... (kaip sustot noret ju ???)

Drauge jau menesi kalbina eiti sportuoti (kviecia i kalanetika) as visaip spyriojuosi , atsiranada visokiu priezasciu atsisakyti , bet siandien jau isimeciau i tase sportine apranga . Tikiuosi nuvaziuosiu iki treniruotes ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aciu Airise uz lentele 4u.gif
Tikiuosi pasveiko tavo seimyna, dabar daug tokiu sirguliuojanciu unsure.gif
jolitamaria sveika pargrizus
Savaitgalis nuodemingas blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Edadieniai tesiasi biggrin.gif
Airise kaip Jusu su dukryte sveikatytes?

Jolitamaria sveika sugryzus 4u.gif 4u.gif Sutinku su visais punktais. Man irgi tas pats. Turiu kasdien svertis . Tik taip galiu reguliuoti,kad ben jau aukstyn nekiltu skaiciukai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif man savaitgalis nieko, išskyrus vakar, bet džiaugiuos,kad vietoj trijų dienų buvo ėdadienis tik vieną dieną bigsmile.gif jolitamarija, sveika sugrįžus, čia būnant bent kažkiek sąžinės priekaištai aplanko, kad ir užėdam, bet kažkas primena svertis ir visiškai nepamiršt kur tos svarstyklės biggrin.gif manekenių čia niekad nerasi,visos čia nuolat su savim kovoja, o išlaikyti tą svorį bus dar sunkiau, nei numesti... tai geriau iš čia toli nebėgti ir gaudyti bent miralinį palaikymą bendraminčių mirksiukas.gif labai pavydžiu kalanetikos wub.gif aš galvoju pradėti namie bodyflexintis, kai viešnia išvažiuos imsiuos darbo, tikiuosi mano pūškavimai dvynių nepažadins, nes galiu sportuit namie tik kai jie miega, kitaip man ant galvos lipa wub.gif pasiilgau ti tobuli jausmo paspirtavus ir būtent bodyflexo ir jo piveikio nuotaikai, savijautai, lankstumui bigsmile.gif šiandien aš iškrivauju, nelengva nes pms ir mmm ne už kalnų unsure.gif bet reikia! Savaitgalį išdrįsau pasimatuoti žieminę striukę,tai tik tik tinka, galima bus nešiotn tik šiek tiek laisvumo nepakenktų, tai va, pasistengsiu kiek galiu rolleyes.gif
Airise, tikiuosi tavo mergytė jau pasveiko 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif na ka,prisiduodu kad pradedu su 85 ax.gif ir ziuresim kas cia gausis iki penktadienio 4u.gif pakolkas mazinu saldumynus ir daugmaz paskaiciuoju kalorijas,nes vis dar nenusipirkau maistiniu svarstykliu ax.gif visom geros savaites ir rezultatu 4u.gif
Atsakyti