Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Labukas :4u:

na trūksta motyvacijos šioj temoj, oj kaip trūksta :rolleyes: mergaitės, gal susgriebiam, ką?

aš buvau savaitgaly irgi gerai nutrūkus, privalgiau prancūziško batono su sviestu, žolelėm ir česnaku :huh2: bet kaip skanuuuuuu :Dtai man oj kaip žarnynas atsidėjoko...+padovanojo migreną....kaip sau įsikalt į galvą, kad nuo nesamonių darau žalą tik sau...ir pati puikiai žinau.

 

šiandien vakarienei - naminis kebabas :rolleyes: puikus būdas vaiką priverst valgyt daržoves :B

 

Atsakyti

tipiška moteriška :hihihi:

 

O man atvirkščiai dažniausiai nutinka...išvažiuoju sau ko nors nusipirkti, priperku visko vaikams ir šeimai, o pati grįžtu plika-basa :D

Aš nemačiau, jog nauja tema yra, tai ir pati padariau "dingau" :B Dabar tik radau..lunatikė :rolleyes: 
 

Atsakyti

Aš tai labai laikausi, kol kas motyvacijos netrūksta, tik labai sunkiai kas keičiasi. Labai labai lėti pokyčiai, nors mityba jau antras mėnuo kardinaliai pakeista. jau pripratau be "saldžiai", miltinių, bulvių nevalgius irgi jau pan. tiek pat laiko..kremtu daržovių daug ir laukiu stebuklo :D Aną sav. skaičiukai buvo 71.2 kg, bet pražiopsojau prisiduot.

 

Atsakyti

As tai noreciau iki nauju metu 10kg atsikratyt, bet cia turbot nerealus mano noras :unsure:

Atsakyti

Giedrute25 o as manau, kad visai normalu...

Bet tiesa sakant nepamenu kiek sveri... jei 60 tai gal nelabai....  :D  

As irgi tiksla uzsibriezus... iki dzinsu....kurie guli ir laukia manes kol as suliekniesiu... :rolleyes: 

Net nezinau kiek numesti reikia, kad tilpciau... matoma kokius 5 kg...

Realiai as tai prisipazinsiu laikausi spec sietos...rekomendavo drauge... pabandziau visai patiko...svoris krenta... esu patenkinta ir valgau kiek noriu... tik tam tikrus produktus...

Ziuriu seriala va lovoje taip ir leidu heloweena...

Atsakyti

Volsebnica, tikrai ne 60 sveriu nors noreciau 60 svert cia mano svajone bet tikriausiai taip ir liks tik svajone,25kg maziausiai reikia numest kad tiek sverciau :)

Nu ir kokios cia spec dietos laikais papasakok placiau gal ir as susigundysiu :rolleyes:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute25: 01 lapkričio 2016 - 00:48

labas, mergaitės :4u:

aš su kava... kas nors kartu? :bigsmile:

Volsebnica, kas per dieta? :hmm: ką valgai, ko nevalgai? :bigsmile:

nors mano nuomonė tai tokia - dieta turėtų būti tokia ir tik tokia, kurios laikysies visą gyvenimą, o ne vien iki pasieksi savo norimą svorį... ir paskui grįšį prie senų įpročių ir... kaip bebūtų gaila, savo senojo svorio...

mano mama susižavėjo Herbalife... taip, ta mergina numetė daug svorio... bet ji, kaip platintoja ir propaguotoja, to turbūt ir laikysis visą likusį gyvenimą... mano mama, iš kitos pusės, numetė, palyginus, nemažai... produkcija ten nepigi... metė vienu momentu... šiai dienai turi du kg plius (nedaug, žinau...) ir pagal visus išmaniųjų svarstyklių parodymus ir riebalų kiekis padidėjo, ir amžių jau vyresnį rodo, nei kad buvo besilaikant... tai ką noriu pasakyt - jei ji mes tą savo Herbalife, ar pavyks išlaikyti tai, ką pasiekė? :hmm: bet manim ji netiki...

Atsakyti

Laba diena...

Na nezinau ar cia labai dieta... bwt manau kad jo...

Yra produktai kuriu galima valgyti iki soties toje dietoje... bwt as turiu pazistama kuri numete per metus su ja 30 kg ir svoris puikiai laikosi... aisku ne tada kai kas vaka torta gabala valgyti :D 

Dieta trunka 4 sav...

Sako geriausiai krenta svoris 3 sav.

Esu bandzius jau tokia tai 5 sav - 13 kg

Valgiaų puse mwtu po to kol vel sweriau tiek pat.

:unsure: 

Esu dabar antroj sav. Antroj dienoj.

Pagrinde maistas greifruktai, kiausiniai, darzoves, vaisiai ir mesa....ai dar apelsinai...

Kas nemegsta kiausiniu manau sunkiai jam sektusi bet kai as juos megstu tai man vualia lengva :D 

Tai vat...

Sian tokia diena... buvome baznycioje su dukra, dabar papietavome ir eisime i kapines... tada vazouosime i kitas.

Iki vakaro.... :4u: 

Atsakyti

Aš tai labai laikausi, kol kas motyvacijos netrūksta, tik labai sunkiai kas keičiasi. Labai labai lėti pokyčiai, nors mityba jau antras mėnuo kardinaliai pakeista. jau pripratau be "saldžiai", miltinių, bulvių nevalgius irgi jau pan. tiek pat laiko..kremtu daržovių daug ir laukiu stebuklo :D Aną sav. skaičiukai buvo 71.2 kg, bet pražiopsojau prisiduot.

Kaip pavyyydžiu :wub: man sunkiausia kovot su "ko nors saldaus", nes pradžiai būna truputėlis, o tada netyčia nejučiom pradedu viską šluot...bet vėl eilinį kart bandau gryžti į vėžes.

Pagrinde maistas greifruktai, kiausiniai, darzoves, vaisiai ir mesa....ai dar apelsinai...

čia visą laiką reikia tą patį maistą valgyt? na iš čia pateiktų atrodo nieko bloga  :huh2: kiaušiniai, mėsa, vaisiai, daržovės :rolleyes: ir vandens turbūt reikia daug gert...

man sunku šaltuoju metu prisiverst gert vandenį, paskutiniu metu prisiverčiu išgert tik 1ltr - 0,5 l iki pietų sugurkšnoju, kitas 0,5 l -po pietų. kaip jums sekasi visoms su vaneniu draugauti? :) 

Atsakyti

Na taip pagrinde maistaz tas pats... tik gali kaitalioti.... ten net surasyta ka su kuo valgyti... padalinta i 3 kartus per diena...( kas man nelabai patinka) as megeja valgyti 5 kart per diena... bet tarp situ darau kavos pertraukele... geriu cappuccino, kas galbut saldziai ir dietai netinka bet svoris krenta ir tas gerai!

Labai faina ryte atsistoti ant svarstykliu ir matyti kasdien minus ir minus....

Ryte pvz du kiausiniai ir greipfruktas, per pietus virta mesa + darzoves, vakariene ten vel 2 kiausiniai ir darzoves.... 

Bet viskas kas neisvardinta kiekiu galima valgyti ka nori....

Kas man labai patinka

Siandien praleidau vakariene... buvau sveciuose ten kiausiniu nebuvo... tai vat... o dabar jau manau per velu valgyti kazka...

Eisiu su cappuccino i lova ir tiek.... :blink: 

Nu nepaprasysi gal sveciuose isvirk man 2 kiausinius :D 

Atsakyti
Labas rytas mergaitės, svoris 82,8 kg Darbų svorio mažėjimui nėra, tai rezultatas ir matyti smile.gif
Atsakyti

Labas rytas  :) 

Wicked, prisiduosiu ryt, nes kad šiandien trečiadienis, supratau po stiklinės vandens, pusryčių ir kavos  :D 

Atsakyti