Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam toliau 2016-aisiais

Sveikos 4u.gif

Šioje temoje bendraujame ir dalinamės įspudžiais, patarimais ir savo patartimi apie sportą, mitybą ir dalykus kurie pakelia mūsų nuotaiką šitam nelengvam kely mirksiukas.gif

Kviečiam visas norinčias prisijungti flirt.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo the_wanted: 13 gruodžio 2016 - 09:42

the_wanted, ačiū už naują temutę 4u.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 12 13, 00:06)
Sima, o kaip tu sau veidrodyje atrodai? Nes mane mano svoris visai tenkintu, bet as matau, kad aplink juosmeni dar daug riebalu like. Tai pagal tai ir orientuojuosi, kad reikia dar bent kelis kg nukratyti.


Žinai, man labai sunku objektyviai save vertinti veidrodyje smile.gif Iš principo tai irgi pilvas problematiškiausia vieta, visa kita kaip ir neblogai būtų. Vos pavalgau, matosi blink.gif Na ir aišku reikia reikia reikia sporto, kad viskas neliūlėtų verysad.gif

Atsakyti
Labas rytas!

Mano svoris per savaite visai nepajudejo, ka turejau, pries saviate, ta ir turiu (61,6) biggrin.gif

Iki Kaledu 11dienu, o man dar 1.7kg iki 59,9 blink.gif Na ziuresim kaip seksis ax.gif


Papildyta:
QUOTE(sima_1 @ 2016 12 13, 11:45)
Žinai, man labai sunku objektyviai save vertinti veidrodyje  smile.gif Iš principo tai irgi pilvas problematiškiausia vieta, visa kita kaip ir neblogai būtų. Vos pavalgau, matosi  blink.gif Na ir aišku reikia reikia reikia sporto, kad viskas neliūlėtų verysad.gif


Mano irgi problematiska viena pilvas, o jau senai supratau, kad jis nukris tik tada, kai valgysiu "svaru" maista. Tik pasilaikau tokios mitybos, po 3-4 dienu jau matau rezultatus.. Bet gi as taip megstu isimesti ka nors netokio sveiko biggrin.gif Stai ir kovojam smile.gif O sportas, tiesiog patempia kuna, padaro stipresni, treniruoja sirdi ir istvirme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2016 12 13, 10:52)
Labas rytas!

Mano svoris per savaite visai nepajudejo, ka turejau, pries saviate, ta ir turiu (61,6) biggrin.gif

Iki Kaledu 11dienu, o man dar 1.7kg iki 59,9  blink.gif Na ziuresim kaip seksis  ax.gif
Papildyta:
Mano irgi problematiska viena pilvas, o jau senai supratau, kad jis nukris tik tada, kai valgysiu "svaru" maista. Tik pasilaikau tokios mitybos, po 3-4 dienu jau matau rezultatus.. Bet gi as taip megstu isimesti ka nors netokio sveiko biggrin.gif Stai ir kovojam smile.gif O sportas, tiesiog patempia kuna, padaro stipresni, treniruoja sirdi ir istvirme 4u.gif

Aš jau nebeturiu vilčių iki Kalėdų ar Naujųjų pasiekti 59,9 kg biggrin.gif bet tiesą sakant, tai ir nesvarbu, čia ne lenktynės, kad kuo greičiau numest. Nes tada greit ir grįš jie. Man svarbu, kad nors ir baisiai lėtai, bet krenta. Tiksliau krito. Dabar stovi. Gal čia kokia stabilizacijos/užtvirtinimo stadija, vėliau vėl pajudės..
Atsakyti
Tai zinoma, jokios cia lenktynes biggrin.gif Tik labai jau sportbaciu norisi laugh.gif Zinoma as juos ir taip nupirksiu anksciau ar veliau bigsmile.gif O siaip tai sutinku su Pireja, svarbiau vaizdas veidrodyje, o ne skaiciukai ant svarstykliu rolleyes.gif Tai gi palengva, be didelio streso organizmui judam toliau 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2016 12 14, 10:16)
Tai gi palengva, be didelio streso organizmui judam toliau  000054.gif

Judam toliau į 2017-uosius biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikos naujoje temoje  :4u:

Aš vakar bėgiojau tamsoje ir slidžiu keliu. Greitis gavosi labai labai mažas  :D Per valandą vos 5 km  :lol: Išbandžiau triušio vilnos kojines į batus - šilta  :victory2:  Dar išbandžiau naują kepurę, bet nepatiko, grįšiu prie senos (savo gamybos, tos spec, bet sintetinės, nieko nešildo :wink: ). Vis dar nesu išbandžius žieminių bėgimo tympų, laukiu didelių šalčių  :D

 

Apie maistą net negalvoju. Visiškai mečiau kažkokį planavimą, spec gaminimą sau atskirai ir tt. Porą trejetą kartų per dieną pagaunu save jau išlakus, atidarau šaldytuvą, ko labiausiai norisi, tą ir valgau, kiek norisi, tiek ir valgau, noriu valgyti prieš pat miegą jau gulint lovoje - atsinešu ir valgau be jokios sąžinės graužaties ir panikos priepuolių "gi dabar baisiai sustorėsiu"  :essen:  

 

Kitais metais aš galvoju mest svėrimąsi  :)  Net pačiai keista, aš gi priklausoma nuo svarstyklių daug daug metų  :angel_not:  Bet bandysiu, nes noriu visiškai nustot galvot apie savo svorį, figūrą, apimtis ir tt Sportas pas mane kaip buvo, taip ir liko tik dėl malonumo, geros savijautos, energijos ir pan, maisto visiškai nebesieju su galima įtaka išvaizdai, beliko pašalinti tik svarstykles ir gyvensiu kaip žmogus, be parkių  :D

Atsakyti
Sveikos, bandau įkelt nuorodą sveikų desertų, gal kam pravers
štai
ar atidaro?
Atsakyti

Sveikos, bandau įkelt nuorodą sveikų desertų, gal kam pravers
štai
ar atidaro?

Taip  :4u: Ačiū už nuorodą  :4u: 

Atsakyti
Sveikos, šiandien priduodu minusą, svoris 60,6kg, bet čia taip nutiko dėl to, kad buvau sublogavus, porą dienų išvis nieko nevalgiau, paskui po kasniuką ir tik tai, ko organizmas prašėsi. Pradžioj maniau, kad apsinuodijau maistu, bet kai ir vyras po kelių dienų apsivėmė, tai supratau, kad greičiausiai virusas unsure.gif Vyras dar bandė juokaut, kad nuodiju aš čia jį, tai sakiau išvis nebegaminsiu biggrin.gif
Abiem svoriai nukrito, bet šiaip tai niekam nelinkiu tokios "dietos" biggrin.gif fe fe fe
Manau ir svoris čia netikras, greitai grįš senasis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 19 gruodžio 2016 - 08:36
Na dieta tikrai ne is maloniuju. Ir as manau, kad svoris gris, bet gal ne visas smile.gif
Pas mane -0,2 kg, viso 62,8. Antra savaite be prieauglio, tai smagu. Kita sekmadieni paskutinis metu sverimasis, tai i 5-iu zvaigzdziu kluba tikrai nebepateksiu. Bet vis tiek patenkinta, kad laiku susiemiau ir neuzsimeciau kokiu 15kg, kas visai galejo ivykti.
Atsakyti
Laba vakara visoms lieknejamciom mamytem ir ne tik!

Prisijungus buvau labai jau senai i si foruma bet griztu prie taip tariant senu saknu biggrin.gif

Migravau i Amerika pries 2 metus. Tiesiai i New York. Ir aisku kaip daugelis priaugau labai daug svorio. Ko gero apie 20-25kg. Migravau viena, praejau visas deprsijas ir namu pasiilgimo stadijos bet prasimusiau ir pagaliau turiu puiku darba ir tesiu studijas. Bet va svorio problema tai ir liko. Pries isvaziuoajtn sveriau apie 60-63kg. Ugis 168cm. Niekada nebuvau is kuduju bet tas svoris labai gerai tiko ir patiko. Bet depresija paeme savo ir apsielidau labai.

Noriu pries Naujus metus susiimti ir grizti i savo saknis. Cia moterys dauguma biski apsileidusios. Ne visos bet kiek pastebejau Lietuvaites kaip viasda graziausios ir pasitempusios. Pasiilgau to labai. Visada buvau ta mergina su sutvarkytais plaukais, manikiuru ir t.t.

Ar priimsit mane i savo buri. As net nezinau nuo ko pradeti.

Turiu netoli Rusu prekybcentri. Galiu rasti kruopu ir panasiai. Bet net nezinau nuo ko pradeti.

Gero vakaro visoms! 4u.gif
Atsakyti