Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam toliau 2016-aisiais

Labas rytas!
As ateinu su pliusu 62kg rolleyes.gif Esu istinusi pries rytojaus menesine biggrin.gif Jau tikrai zinau, kad priezastis tame, nes kiekviena menesi viena savaite bunu butent tokia.
59 ir as nepasieksiu per sia savaite biggrin.gif Gaila tik nauju sportbaciu, bet gi vis tiek juos turesiu, tik tai nebus dovana sau uz nuopelnus biggrin.gif
Jeigu paziuret i praejusius metus, esu savim labai patenkinta, nes prisijaukinau sporta, sportuoju 3kartus i savaite, plius 1-2k nuvaziuoju i kardio. Mityba kaip gaunasi, zinau kaip butent man reikia valgyti, kad greiciau pamatyciau rezultata, bet ne visada to laikausi egypt.gif
Kitas dalykas, vaizdas veidrodyje keiciasi, nors svarstyklese nelabai biggrin.gif Jau zmones pastebi kad sukudus is veido smile.gif O mes gi zinom, kad vien veidas nekusta irnesakyk.gif Senai nesisveriau 'ismaniai', reikia rytoj arba ne po savaites, kai baigsis men pasisvert ir paziureti kiek ten riebaliuku biggrin.gif Nors ne, gi po Kaledu, gali but nekoks rezultatas biggrin.gif
Beja, kaip jus planuojate valgyti per Kaledas? As is kart sakau, valgysiu kas bus, tikrai neziuresiu i patiekala ir neskaiciuosiu tyliai jo kcal popc1.gif
ingrida4 sveika prisijungusi/grizusi 4u.gif As jusu vietoj prisiminciau kaip gyvenau pries isvykdama i USA, ka valgiau, gal judejau daugiau. Plius dar reik tureti omeny kad ir medziagu apykaita su metais leteja, tegu tai 2metai, bet vis gi. Nezinau, ar jus kazkiek judat, gal begiojat, gal greitai vaiksciojat, gal lankot kokius nors sokius? ura.gif Nieko naujo neisrasim, dienos eigoje turime energijos isnaudoti nei gauti. Bet jokiais budais nebadauti. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(ingrida4 @ 2016 12 19, 22:16)
Laba vakara visoms lieknejamciom mamytem ir ne tik!

Prisijungus buvau labai jau senai i si foruma bet griztu prie taip tariant senu saknu biggrin.gif

Migravau i Amerika pries 2 metus. Tiesiai i New York. Ir aisku kaip daugelis priaugau labai daug svorio. Ko gero apie 20-25kg. Migravau viena, praejau visas deprsijas ir namu pasiilgimo stadijos bet prasimusiau ir pagaliau turiu puiku darba ir tesiu studijas. Bet va svorio problema tai ir liko. Pries isvaziuoajtn sveriau apie 60-63kg. Ugis 168cm. Niekada nebuvau is kuduju bet tas svoris labai gerai tiko ir patiko. Bet depresija paeme savo ir apsielidau labai.

Noriu pries Naujus metus susiimti ir grizti i savo saknis. Cia moterys dauguma biski apsileidusios. Ne visos bet kiek pastebejau Lietuvaites kaip viasda graziausios ir pasitempusios. Pasiilgau to labai. Visada buvau ta mergina su sutvarkytais plaukais, manikiuru ir t.t.

Ar priimsit mane i savo buri. As net nezinau nuo ko pradeti.

Turiu netoli Rusu prekybcentri. Galiu rasti kruopu ir panasiai. Bet net nezinau nuo ko pradeti.

Gero vakaro visoms! 4u.gif

Žinoma priimsim 4u.gif drąsiai junkis 4u.gif mirksiukas.gif
Nuo ko pradėt, na pirmiausia tai reikia manau nusistatyt tikslus ir pasirinkt strategiją lieknėjimui. Be abejo, sveika mityba plius sportas, būtų puikus derinys. Pirmiausia pasidomėk sveika mityba, pasiskaityk, kaip ką kada geriausia valgyt. Na žinoma reikės didelių pastangų, lengva nėra..
Atsakyti
Dekui merinos uz slits zodzius.

Siaip einu i bokso treniruotes. Stengiuosi bent 3x per savaite. Bet valgau ryskiai per daug.. unsure.gif

Nezinau ar jus sveriates kas savaite ar panasiai? Pamenu senai siame forume dalyvavau, merginos turedavo liniuotes kur zymedavosi svori. smile.gif
Pirmiausia noriu 10kg nukratyti ir poto po biski toliau mesti. Bet 10kg butu tikslas dabartinis.. Galvoju gal kokia dieta rinktis ar tik kalorijas skaiciuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrida4: 21 gruodžio 2016 - 01:48
QUOTE(ingrida4 @ 2016 12 21, 02:47)
Dekui merinos uz slits zodzius.

Siaip einu i bokso treniruotes. Stengiuosi bent 3x per savaite. Bet valgau ryskiai per daug.. unsure.gif

Nezinau ar jus sveriates kas savaite ar panasiai? Pamenu senai siame forume dalyvavau, merginos turedavo liniuotes kur zymedavosi svori.  smile.gif
Pirmiausia noriu 10kg nukratyti ir poto po biski toliau mesti. Bet 10kg butu tikslas dabartinis.. Galvoju gal kokia dieta rinktis ar tik kalorijas skaiciuoti.

Aš sveriuosi kas savaitę, pirmadieniais prisiduodu. Kiekviena kaip nori, čia nėra pas mus taisyklių smile.gif
Dėl dietos - tai aš nepritariu jokioms dietoms, nes juk visą gyvenimą dietos nesilaikysi, o vos tik pradėsi vėl maitintis įprastai, svoris grįš ir visos pastangos bus veltui. Reikia pasirinkti tokį mitybos variantą, kurio galėsi laikytis visą gyvenimą smile.gif Aš pvz laikiausi to, kad nevalgau po 18 h ir svoris man ėmė kristi, pripratau prie tokio rėžimo, man jis tinka, nes miegot einu apie 21 h, tai kaip ir rekomenduojama iš tikro, nevalgyti likus 2-3 valandoms iki miego. Kas eina miegot po vidurnakčio, manau, būtų sunkiau ištverti smile.gif Bet dabar pamažu bandau mokintis maitintis intuityviai, kolkas vis dar atsgaudinėju po viruso, kuomet blogavau, taigi organizmas pats renkasi ką ir kada valgyti.
Ar skaitai rusiškai? Viena mūsų narė labai sėkmingai sulieknėjo paskaičius knygą Goodbye Dieta, jei neklystu dėl pavadinimo. Pabandyt gali, visgi čia labai svarbu ir psichologija 4u.gif
Atsakyti

Sveikos  :4u:

vis rečiau ir rečiau parašau  :unsure:

 

The Wanted, šaunuolė, kaip gerai viskas skamba  :4u:  Ar vis dar vadovaujiesi tos rusės-belgės trenerės programa? :)

Sima_1, iš kur semiesi informacijos apie intuityvią mitybą? Ar radai ką nors lietuvių k? Aš radau tik tiek: http://ivalgymas.lt. Tai ir toliau vis paskaitau ką nors tai anglų, tai rusų k :)

 

Aš per Kūčias ir Kalėdas planuoju valgyti viską. Žinoma aš ir taip valgau viską  :DPasisversiu ryt, paskui po Kalėdų, paskui po Naujų metų ir slėpsiu svarstykles ilgam. Ryt atvažiuoja mano mama keliom dienom, ji miegos tam kambary, kur stovi svarstyklės. Aš keliuosi anksčiau už  ją, nenoriu paryčiais ten landžiot, ją žadint. Ir po pusryčių svertis nenoriu :D

Aš tikiuosi šiemet pirmą kartą nepriaugti per šventes nieko, nebent kokius 200 g  :D Na jau pabodo, kad kasmet per šventes priaugu po 3 kg, paskui metų iki Velykų.  Per Velykas vėl priaugu 3 kg, metu iki vasaros. Per vasaros atostogas priaugu 4 kg, metu iki žiemos švenčių. Ir taip kasmet :frusty:  Noriu jau išbrist iš šito ydingo rato, galų gale juk ir sveikatai negerai toks nuolatinis  jo-jo efektas :oh:

 

Na o kaip aš tai padarysiu - įsitikinau jau prieš kurį laiką, kad tukinančio maisto nėra, kaip ir liekninančio. Bet koks maistas gali būti "liekninantis", jei suvalgomas išalkus ir nedaug. Aš pvz vakar ant nakties valgiau čipsus. O ryte - o stebuklas - pamačiau minusą  :D Jokio stebuklo tame nėra  :) O gavosi taip, kad neplanuotai išlėkėm vakare į didelį prekybcentrį, kur buvo 50 % nuolaida rūbams  :D , na ir grįžau kai miegot jau reikėjo, vakarienės nevalgiau, pavakarių irgi, buvau alkana, pavalgiau, ko labiausiai tuo metu norėjau, be jokios sąžinės graužaties, o maistas, kurį valgai su malonumu ir juo mėgaujiesi, į kūną neina :ax:​  Sakau, jokio stebuklo, kalorijų deficitas, ir tiek :)

 

Svoris man ir toliau po biškį krenta. Neseniai rašiau, kad matyt 55 kg yra mano set point'as. Šią savaitę jau mačiau 53,3 kg  :)

Atsakyti

Dekui merinos uz slits zodzius.

Siaip einu i bokso treniruotes. Stengiuosi bent 3x per savaite. Bet valgau ryskiai per daug.. unsure.gif

Nezinau ar jus sveriates kas savaite ar panasiai? Pamenu senai siame forume dalyvavau, merginos turedavo liniuotes kur zymedavosi svori. smile.gif
Pirmiausia noriu 10kg nukratyti ir poto po biski toliau mesti. Bet 10kg butu tikslas dabartinis.. Galvoju gal kokia dieta rinktis ar tik kalorijas skaiciuoti.

Dieta yra labai geras būdas ... priaugti svorio  :)  Yra nustatyta, kad nuo 90 iki 95 % žmonių, kurie laikėsi dietos, po 5 metų svėrė daugiau, nei prieš dietos laikymąsi, t y po dietos svoris visada grįžta ir dar su kaupu  :4u:

Kalorijų skaičiavimo metodas yra veiksmingas, bet tinka ne visiems. Aš pati skaičiavau kalorijas daug daug metų... didžiąją dalį to laiko buvau storesnė, nei norėjau būti  :) Nuolat skaičiuoti kalorijas yra labai sunku. Būna situacijų, kai valgai ne namie (pvz svečiuose, restorane, iškyloje, kelionėje...) ir neturi galimybės pasverti maisto ar kartais net nežinai tiksliai, ką valgai, iš kokių produktų tai pagaminta, jei gamini ne pati. Tokiais atvejais ir persivalgai...

Merginos patarė sportą, tai gerai, bet vien sportuojant ir nekoreguojant mitybos sulieknėti neįmanoma (kažkiek numesti kg, kai didelis antsvoris - taip, bet visiškai susitvarkyt figūrą - ne), o vien pakoregavus mitybą, nesportuojant, galima pasiekti kokį nori svorį, nors koncentracijos stovyklos aukų gabaritų (atsiprašau už negražų pavyzdį). Viskas nuo maisto. Siūlau analizuoti ir ieškoti savo mitybos klaidų  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 21, 11:20)
<p>Sveikos  4u.gif</p>
<p>vis rečiau ir rečiau parašau  unsure.gif</p>
<p> </p>
<p>The Wanted, šaunuolė, kaip gerai viskas skamba  4u.gif  Ar vis dar vadovaujiesi tos rusės-belgės trenerės programa? smile.gif</p>
<p><strong>Sima_1</strong>, iš kur semiesi informacijos apie intuityvią mitybą? Ar radai ką nors lietuvių k? Aš radau tik tiek: <a data-ipb='nomediaparse' href='http://ivalgymas.lt'>http://ivalgymas.lt</a>. Tai ir toliau vis paskaitau ką nors tai anglų, tai rusų k smile.gif </p>
<p> </p>
<p>Aš per Kūčias ir Kalėdas planuoju valgyti viską. Žinoma aš ir taip valgau viską  :DPasisversiu ryt, paskui po Kalėdų, paskui po Naujų metų ir slėpsiu svarstykles ilgam. Ryt atvažiuoja mano mama keliom dienom, ji miegos tam kambary, kur stovi svarstyklės. Aš keliuosi anksčiau už  ją, nenoriu paryčiais ten landžiot, ją žadint. Ir po pusryčių svertis nenoriu biggrin.gif</p>
<p>Aš tikiuosi šiemet pirmą kartą nepriaugti per šventes nieko, nebent kokius 200 g  biggrin.gif Na jau pabodo, kad kasmet per šventes priaugu po 3 kg, paskui metų iki Velykų.  Per Velykas vėl priaugu 3 kg, metu iki vasaros. Per vasaros atostogas priaugu 4 kg, metu iki žiemos švenčių. Ir taip kasmet frusty.gif  Noriu jau išbrist iš šito ydingo rato, galų gale juk ir sveikatai negerai toks nuolatinis  jo-jo efektas doh.gif</p>
<p> </p>
<p>Na o kaip aš tai padarysiu - įsitikinau jau prieš kurį laiką, kad tukinančio maisto nėra, kaip ir liekninančio. Bet koks maistas gali būti "liekninantis", jei suvalgomas išalkus ir nedaug. Aš pvz vakar ant nakties valgiau čipsus. O ryte - o stebuklas - pamačiau minusą  biggrin.gif Jokio stebuklo tame nėra  smile.gif O gavosi taip, kad neplanuotai išlėkėm vakare į didelį prekybcentrį, kur buvo 50 % nuolaida rūbams  biggrin.gif , na ir grįžau kai miegot jau reikėjo, vakarienės nevalgiau, pavakarių irgi, buvau alkana, pavalgiau, ko labiausiai tuo metu norėjau, be jokios sąžinės graužaties, o maistas, kurį valgai su malonumu ir juo mėgaujiesi, į kūną neina ax.gif​  Sakau, jokio stebuklo, kalorijų deficitas, ir tiek smile.gif</p>
<p> </p>
<p>Svoris man ir toliau po biškį krenta. Neseniai rašiau, kad matyt 55 kg yra mano <em>set point</em>'as. Šią savaitę jau mačiau 53,3 kg  smile.gif</p>

Dontstop, iš tikro aš nieko neskaitau ir neieškau jokios info blush2.gif Tiesiog laukiu kol išalksiu stipriai ir tada einu valgyt tai, ko noriu. Pagalvoju apie vienokį ir kitokį maistą ir stebiu organizmo reakcijas.. Na visai kaip tu biggrin.gif tik aš nieko neskaičiau apie tai, tiek žinau, kiek tu temoj pasakojai. Nežinau kaip, bet matyt kai sirgau čia taip ir gavosi. Pykindavo visą dieną, negalėdavau apie jokį normalų maistą pagalvot. Kai jau išalkdavau, eidavau žiūrėt ko šaldytuve yra, ir ko man norėjosi tuo metu, tą ir valgiau. Būdavo netgi taip, kad pasidariau sumuštinių, atsinešiau į lovą valgyt, pasižiūriu į juos, dešra nebepatinka ir nuimu, valgau "sausus" biggrin.gif Toks vaizdas, kad organizme įsijungė stebuklingas mygtukas, pasakantis, ką kada reikia valgyt biggrin.gif nemoku paaiškint. Be to irgi jau nebevalgau, nes reikia, o laukiu, kol iš tikro išalksiu.
Atsakyti

Dontstop, iš tikro aš nieko neskaitau ir neieškau jokios info blush2.gifTiesiog laukiu kol išalksiu stipriai ir tada einu valgyt tai, ko noriu. Pagalvoju apie vienokį ir kitokį maistą ir stebiu organizmo reakcijas.. Na visai kaip tu biggrin.giftik aš nieko neskaičiau apie tai, tiek žinau, kiek tu temoj pasakojai. Nežinau kaip, bet matyt kai sirgau čia taip ir gavosi. Pykindavo visą dieną, negalėdavau apie jokį normalų maistą pagalvot. Kai jau išalkdavau, eidavau žiūrėt ko šaldytuve yra, ir ko man norėjosi tuo metu, tą ir valgiau. Būdavo netgi taip, kad pasidariau sumuštinių, atsinešiau į lovą valgyt, pasižiūriu į juos, dešra nebepatinka ir nuimu, valgau "sausus" biggrin.gifToks vaizdas, kad organizme įsijungė stebuklingas mygtukas, pasakantis, ką kada reikia valgyt biggrin.gifnemoku paaiškint. Be to irgi jau 

Tada aš parašau tau trečią punktą, bene svarbiausią: sustoti tada, kai tik tik patenkini fiziologinį alkį. Tai yra labai sudėtinga. Sunku būtent suprast, kada jau gana. Kažkur mačiau net visą tokią skalę:

apsivalgiau - sunku judėti, sunku kvėpuoti, pykina

prisivalgiau - pilvas išsipučia, norisi atlaisvinti diržą, apima mieguistumas

sotus - alkio nebėra, nors skrandyje dar yra vietos, tarkim, desertui

lengvai sotus - pirmi sotumo požymiai, malonus pasitenkinimas nuo maisto

nei sotus, nei alkanas - neutrali būsena, apie maistą negalvoji

šiek tiek alkanas - ateina pirmos mintys apie maistą ir pirmi alkio požymiai

alkanas - gurgia pilvas, silpna, sunku sukoncentruoti dėmesį, bjūra nuotaika, mintis pradeda įkyriai suktis apie maistą

labai alkanas - pradedi nervuotis, nieko negali daryti, pilve nemalonūs jausmai, dreba rankos, nuovargis

mirštu iš alkio - silpnumas, galvos svaigimas, didelis nuovargis

 

Tai va, reikia pradėti valgyti, kai esi būsenoje "alkanas" (nepulti anksčiau laiko, kol stadija dar "šiek tiek alkanas"), ir sustoti būsenoje "sotus" ( ne būsenoje "prisivalgiau", o tada kai dar yra laisvos vietos skrandyje).

Aš kartais aiškiai jaučiu, kad paskutinis kąsnis/šaukštas buvo nereikalingas. Kartais nejaučiu. Kartais daugiau suvalgau, kartais mažiau...dar tik mokausi pajausti tą ribą  :)  Bet šiaip įprasto maisto porcijos gerookai sumažėjo :)​  

Atsakyti
QUOTE(the_wanted @ 2016 12 20, 09:57)
Beja, kaip jus planuojate valgyti per Kaledas? As is kart sakau, valgysiu kas bus, tikrai neziuresiu i patiekala ir neskaiciuosiu tyliai jo kcal popc1.gif

Mes svesime 3-yse, maisto bus tik tiek, kiek reikia, tai tikrai nepersivalgysiu. Tik tiek, kad kuciu vakariene valgysime vakare, tai angliavandeniu nepavyks isvengti. Bet tiek to, stalo vaises yra vienas is kalediniu malonumu. Nes juk yra tokiu patiekalu, kuriuos valgome tik per kaledas, tai negi dabar tradicijas keist.
Batais ir as neapsidovanosiu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 12 21, 12:18)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="sima_1" data-cid="71308537" data-time="1482309854">
<div>
<p>Dontstop, iš tikro aš nieko neskaitau ir neieškau jokios info vartotojo įkelta nuotraukaTiesiog laukiu kol išalksiu stipriai ir tada einu valgyt tai, ko noriu. Pagalvoju apie vienokį ir kitokį maistą ir stebiu organizmo reakcijas.. Na visai kaip tu vartotojo įkelta nuotraukatik aš nieko neskaičiau apie tai, tiek žinau, kiek tu temoj pasakojai. Nežinau kaip, bet matyt kai sirgau čia taip ir gavosi. Pykindavo visą dieną, negalėdavau apie jokį normalų maistą pagalvot. Kai jau išalkdavau, eidavau žiūrėt ko šaldytuve yra, ir ko man norėjosi tuo metu, tą ir valgiau. Būdavo netgi taip, kad pasidariau sumuštinių, atsinešiau į lovą valgyt, pasižiūriu į juos, dešra nebepatinka ir nuimu, valgau "sausus" vartotojo įkelta nuotraukaToks vaizdas, kad organizme įsijungė stebuklingas mygtukas, pasakantis, ką kada reikia valgyt vartotojo įkelta nuotraukanemoku paaiškint. Be to irgi jau </p>
</div>
</blockquote>
<p><span style="background-color:rgb(247,247,247);">T</span>ada aš parašau tau trečią punktą, bene svarbiausią: sustoti tada, kai tik tik patenkini fiziologinį alkį. Tai yra labai sudėtinga. Sunku būtent suprast, kada jau gana. Kažkur mačiau net visą tokią skalę:</p>
<p>apsivalgiau - sunku judėti, sunku kvėpuoti, pykina</p>
<p>prisivalgiau - pilvas išsipučia, norisi atlaisvinti diržą, apima mieguistumas</p>
<p>sotus - alkio nebėra, nors skrandyje dar yra vietos, tarkim, desertui</p>
<p>lengvai sotus - pirmi sotumo požymiai, malonus pasitenkinimas nuo maisto</p>
<p>nei sotus, nei alkanas - neutrali būsena, apie maistą negalvoji</p>
<p>šiek tiek alkanas - ateina pirmos mintys apie maistą ir pirmi alkio požymiai</p>
<p>alkanas - gurgia pilvas, silpna, sunku sukoncentruoti dėmesį, bjūra nuotaika, mintis pradeda įkyriai suktis apie maistą</p>
<p>labai alkanas - pradedi nervuotis, nieko negali daryti, pilve nemalonūs jausmai, dreba rankos, nuovargis</p>
<p>mirštu iš alkio - silpnumas, galvos svaigimas, didelis nuovargis</p>
<p> </p>
<p>Tai va, reikia pradėti valgyti, kai esi būsenoje "alkanas" (nepulti anksčiau laiko, kol stadija dar "šiek tiek alkanas"), ir sustoti būsenoje "sotus" ( ne būsenoje "prisivalgiau", o tada kai dar yra laisvos vietos skrandyje).</p>
<p>Aš kartais aiškiai jaučiu, kad paskutinis kąsnis/šaukštas buvo nereikalingas. Kartais nejaučiu. Kartais daugiau suvalgau, kartais mažiau...dar tik mokausi pajausti tą ribą  smile.gif  Bet šiaip įprasto maisto porcijos gerookai sumažėjo smile.gif​  </p>

Dėkuj 4u.gif
Aš suprantu, kaip sunku išmokt pajust tą ribą, aš irgi tai bandau daryt. Mano vyras pvz valgo visada tiek, kad paskui pilvą skauda. Aš gi stengiuosi nueit nuo stalo kol dar nesijaučiu labai soti, man labai nepatinka tas pilnumo jausmas skrandyje. Bet ne visada taip gaunasi.


Per šventes valgysiu viską ir tikrai nesuksiu sau galvos. Tik su tokiu mano apetitu kaip dabar, tai išvis nieko nenoriu. Bet bent per Kūčias tai juk paragaut visko reikės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima_1: 21 gruodžio 2016 - 20:12
dontstop Ne, sportuoju su trenere rinkausi tiesiog pagal ta kas dirbo tam sporto klube ir kaina. O tos belges patarimu laikausi, kas liecia mityba. Geri jos receptai, paivairina mano meniu.

Sia savaite labai nuodemiauju su maistu, kiekviena diena sokoladukai, ir jie ne 80% juodo sokolado huh.gif Baisu unsure.gif
Atsaukiau treniruote siandien - surakino 'svelniai' kakla. Pries kokias dvi savaite tas pats buvo, tik stipriau ir kita puse. Atsimenu po to karto, kalbejausi su trenere, tai sake gali but kad nepatogiai miegi. Tik miegu as labai patogiai, bet vakare prie tv kartais pasnaudziu biggrin.gif ten tai nepatogiai. Galvoju reikia gal i pora masazu pavaiksciuot..

ingrida4 bokso treniruotes - puiku!!!! thumbup.gif Bet esme zinoma, maiste. Reikia tau paanalizuot ka kaip kur kada valgai rolleyes.gif pradeciau nuo to mirksiukas.gif

sima1 aciu uz nuoroda 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, aš irgu jau visai retai čia beužeinu unsure.gif metų pabaigoj man kaip visada milijonas reikalų, reikia pasidaryt viską ko per metus nepadariau biggrin.gif o praeitą savaitę prasikankinau su rotu. Manau buvo kažkiek svotio pakritę, bet kai praėjo virusas tik daugiau pavalgiau ir grįžo kg, dabar sveriu 61,5, na iki Kalėdų jau 5tuko nepamatysiu bet visumoje esu patenkinta ko pasiekiau šiais metais ax.gif
Per Kalėdas irgi savęs neribosiu, kalorijų neskaičiuosiu, tik stengsiuos nepersivalgyt, nes "Kalėdos - reikia daug valgyt" biggrin.gif temai gaivinti klausimas - ar turite kokių pažadų/tikslų šiais ateinančiais metais? Nebūtinai susijusių su lieknėjimu 4u.gif aš tai norėčiau nors kiek susidraugauti su sportu, tarkim pasportuoti nors 2kart per savaitę, ne vien dėl lieknėjimo o apskritai dėl sveikatos biggrin.gif noriu mažiau laiko praleisti naršant internete ir skaitant pletkus, vietoj to geriau skaityti knygas, ar kokius rimtesnius straipsnius, dometis kažkuo plačiau, na žodžiu mažiau pletkų, daugiau asmeninio tobulėjimo, ar galų gale numesti tą telefoną į šoną ir daugiau dėmesio skirti sūnui, vyrui, draugams. Paskutinis tikslas būtų išmokti susivaldyti nuo impulsyvių pirkinių, nes va pigu, nuolaida, tokio neturiu, ilgai nieko nepirkau ir panašiai. Ypač tai galioja kosmetikai ir rūbams/batams. Ir apskritai noriu turėti visko tik tiek kiek reikia ir kas labai patinka, esu ant minimalizmo bangos biggrin.gif
Atsakyti