Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

Sveiki,
Perskaiciau paskutine tema ir pries paskutine ir kaip supratau,dabar visos pabege i facebook...ten bandziau,bet neprieme unsure.gif o info labai reikia skubiai ....
Reikalas yra toks:mano brolis nusprende darytis operacija ,skrandzio apylanka,Kaune pas gydytoja Antana Mickeviciu,tai jam sake,kad reikia pasiskambinti tel.numeriu jo duotu ir nusipirkti irankius uz1600€ ir likus savaitei gerti Modifasta ir nieko nevalgyti...
Tai cia kaip ir viskas gerai ?...bet jis nezino kaip elgtis toliau:ar reikia kazkaip atsilyginti chirurgui ,anesteziologui ir kitam personalui ?ko dar jam reikia tiketis ir kaip pasiruosti operacijos dienai.. ?
Labai aciu uz bet kokia info 4u.gif
Nezinau kur kreiptis doh.gif
Atsakyti
Sveikos!

Ziuriu, kad tema labai apmirus, bet tikiuosi, kad nors kazkas atsilieps. Mano KMI 34, ir jau kitai savaitei suplanuota skrandzio mazinimo operacija (gastric sleeve). Ar yra dar likimo draugiu?
Atsakyti
Laba merginos
Gal kuri gali man konkreciai atsakyt i klausimus (galbut nesenai daretes kuri operacija)
Pirmiausia pas koki gydytoja reikia gauti siuntima? Pvz i klinikas
Kiek ir kokiu gydytoju reikia pereiti?
Kiek kainuoja ir kiek kompensuoja?
Rupinuosi del uosvienes. Situacija baisi.
Aciu
Atsakyti
Ir as mastau apie op...gaila kad cia jau niekas nebendrauja :(
Atsakyti
Sveiki, 2007 m. man uždėjo skarndžio juostą. Labai seniai jos nepasiveržiau ir svoris vėl pradeda augti. Gal kas žinote, kur kreiptis, kad ją paveržtų? Anksčiau, berods man tai darė daktarė Brimienė.
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2016 08 22, 21:57)
Laba merginos
Gal kuri gali man konkreciai atsakyt i klausimus (galbut nesenai daretes kuri operacija)
Pirmiausia pas koki gydytoja reikia gauti siuntima? Pvz i klinikas
Kiek ir kokiu gydytoju reikia pereiti?
Kiek kainuoja ir kiek kompensuoja?
Rupinuosi del uosvienes. Situacija baisi.
Aciu



Man irgi labai reiketu info, noriu mama ikalbet i operuotis, jos KMI 38, plius cukrinis diabetas, plius aortos vosztuvo defektas.
Atsakyti

Sveikos rimtai galvoju apie skrandžio apylankos operacija sveriu 113kg 164cm... Žinau kad Kaune daro Makeckas.gak yra kas Vilniuje daro? Ir pas ką jūs darote ar planuojate?

Atsakyti
QUOTE(saulyte69 @ 2016 10 20, 20:35)
<p>Sveikos rimtai galvoju apie skrandžio apylankos operacija sveriu 113kg 164cm... Žinau kad Kaune daro Makeckas.gak yra kas Vilniuje daro? Ir pas ką jūs darote ar planuojate?</p>

as dariausi pas Malecka, viskas praejo puikiai. jau numeciau 16kg:)
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2016 11 01, 12:58)
as dariausi pas Malecka, viskas praejo puikiai. jau numeciau 16kg:)

Kazin kokios kainos Malecko siuo metu? Sveikos! Labas rytas 4u.gif domina apylankos op.
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2017 01 30, 07:58)
Kazin kokios kainos Malecko siuo metu? Sveikos! Labas rytas 4u.gif domina apylankos op.

1600 e. Cia irankiai pati op nieko nekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2017 01 31, 09:08)
1600 e. Cia irankiai pati op nieko nekainuoja.

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2016 11 01, 14:58)
as dariausi pas Malecka, viskas praejo puikiai. jau numeciau 16kg:)

Laba diena. O kiek sveret? Per kiek laiko nukrito? Ka valgot dabar? Kaip savijauta?
Mano vyras ruosiasi darytis jis sveria labai daug 160 beveik. Irgi apie apylanka galvoja.
Atsakyti