Įkraunama...
Įkraunama...

Minus 10

PAMATEI TOKĮ DALYKĄ???

user posted image

Vadinasi, tinki šiai temai!
PRISIJUNK IR PASIEKSIM TIKSLĄ KARTU!
Naujokės, norinčios prisijungti, perskaitykite priėmimo į "Minus 10" temą (čia) reikalavimus. Jei juos atitinkate ir sutinkate su šiomis "Minus 10" nuostatomis, parašykite temoje savo svorį ir ūgį, užsidėkite liniuotę (kaip tai padaryti pasiskaitykite čia ir stokite į kovą su kilogramais. Nepamirškit papasakoti kolektyvui, kaip priaugote ir kaip ruošiatės atsikratyti nepageidaujamų kilogramų mirksiukas.gif

Primename, kad MES DIETŲ NESILAIKOME! Ką darom? Skaityk ČIA) ir jei sieki ar sieksi svorio atsikratyti nesveikomis dietomis, tai turime nuvilti - NE ČIA PATAIKEI schmoll.gif.

Svorį registruojame kas dvi savaites.[/u] Duomenys registruojami kas 0,5kg. Jie siunčiami taip: pradinis svoris, esamas svoris, kiek nukratyta nuo paskutinės registracijos, kiek nukratyta iš viso.

Štai ČIA rasite naudingų interneto puslapių nuorodas,
ČIA daug naudingos informacijos,
ČIA narių, jau numetusių nemažai kilogramų,istorijos

Čia- laabai daug naudingų straipsnių

ŽODŽ, MALONAUS BENDRAVIMO, PANIENKOS MONIKIENKOS!

user posted image

Atsakyti
Klaida pavadinime. Ne Kiaulėdos, ne. Kalakutėdos turėtų būti (Vištėdos skamba kažkaip nešventiškai) cool.gif

Startuojam! user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 11 02, 15:59)
Meilės nuotykius  bigsmile.gif

Meilės nuotykius aprašinėsi, kai bus -15 kg cool.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 16:36)
Meilės nuotykius aprašinėsi, kai bus -15 kg cool.gif

Tipo dabar negali cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 11 02, 16:46)
Tipo dabar negali  cool.gif

Futuristinius apsakymus kurti, žinoma, niekas neuždraudė cool.gif
Atsakyti
hi.gif

Meškai 4u.gif už augintinio netekimą verysad.gif

Tepaluota, kaip visad, aštrialiežuviauja biggrin.gif

Turtlei irgi 4u.gif

papasakot nelabai ką turiu...svoris vieotj, ale nieko ir nedarau...šalta ...namie reik lubas dažyt, ale meistro reik laukt, pas jį eilėėėė...galėčiau ir pati, tik vienoj vietoj reik špakliuot, aš gražiai nepadarysiu...tai ir minkausi vietoj...aha, nusipirkau prietaisą garais valantį, nu visai nieko bigsmile.gif sofos ranktūrius gražiai išvalė, visas markizes ar kaip ten jos vadinasi irgi bigsmile.gif šitų tai niekaip nesugalvojau, kaip gi jas išskalbt, o va kaip bigsmile.gif
o daugiau nieko įdomaus....kasdieniniai darbai, manikiūras, plaukuosena, blyn, šitą reik eit tvarkyt, nebeiškenčiu, nes kirpčius norėjo kirpėja ataugint, bet jau nebegaliuuuuu biggrin.gif nafig tie fasonai, tegu trumpina...
daugiau neprisimenu, prašau atleidimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 17:01)
1. Meškai  4u.gif už augintinio netekimą  verysad.gif
2. papasakot nelabai ką turiu...svoris vieotj, ale nieko ir nedarau...šalta ...

1. Kas daugiau, jei ne tu ir BD žinote, ką tai reiškia... Ačiū friends.gif

2. Šaltis konservuoja cool.gif

Užsiregistravau į zumbą. Išprotėjau? dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 17:13)
Šaltis konservuoja cool.gif 

Užsiregistravau į zumbą. Išprotėjau? dirol.gif

smile.gif

nu ne...o kas nulėmė, kad būtent zumba?
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 17:18)
nu ne...o kas nulėmė, kad būtent zumba?

Supratimo neturiu... Noras pajudėti? Pilatesas ir joga man atkrenta iškart, savigynai dar nereikia kauptis, o "Mamos ir vaiko" treniruotėms mano kūdikiai biški per seni rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 02 lapkričio 2014 - 17:28
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 17:28)
Pilatesas ir joga man atkrenta iškart,
savigynai dar nereikia kauptis, o "Mamos ir vaiko" treniruotėms mano kūdikiai biški per seni rolleyes.gif

bigsmile.gif kaip įdomu...kas juose erzina? aš eičiau, ale man pirma reik pastovią gyvenamą vietą turėt...o kaip vaikščiojimas? dar eini?

biggrin.gif ale gal ir būt įdomu ta savigyna, tik, mėlynių daug būtų ant kūno ,ar klystu g.gif

vieną dieną kažkaip užplaukė mintis, kad noriunoriunoriu sijonų..suknelių...tadum permečiau spintą akimis ir...nusprendžiau, kad kol negrįšiu į miestą, nieko nebus...o gaila unsure.gif dabartinė būsena kaip tik suknelinė....
Atsakyti
QUOTE(L'aurore @ 2014 11 02, 17:33)
1.  kaip įdomu...kas juose erzina?
2. o kaip vaikščiojimas? dar eini?
3. vieną dieną kažkaip užplaukė mintis, kad noriunoriunoriu sijonų..suknelių...

1. Lėtas tempas rolleyes.gif Žinoma, po greito Zumbos tempo galiu apopleksiją su biuleteniu gauti, bet bent jau būsiu pabandžius ir tiksliai žinosiu, kad dabar mano vieta- jogoje cool.gif

2. Neinu ax.gif Jei ir einu, tai tik todėl, kad pamirštu įlipti į troleibusą ax.gif

3. Penktadienį pakalbėjom su seserimi, apsipirkdamos rūbų parduotuvėje:
Aš:
- Turbūt senstu- labai prie suknelių traukia.
- Pastebėjau,- atsako 5 m. jaunesnė sesuo.
- Ką pastebėjai? Kad mane prie suknelių traukia?
- Ne, kad sensti.

Mažametė zaraza, blyn dry.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 11 02, 18:19)
1. Lėtas tempas rolleyes.gif Žinoma, po greito Zumbos tempo galiu apopleksiją su biuleteniu gauti, bet bent jau būsiu pabandžius ir tiksliai žinosiu, kad dabar mano vieta- jogoje cool.gif

2. Neinu ax.gif Jei ir einu, tai tik todėl, kad pamirštu įlipti į troleibusą ax.gif

3.Mažametė zaraza, blyn dry.gif

1. nu, kadangi tu jauna, tai tau atleidžiu tą lėtą tempą biggrin.gif bo greitas tempas su apopleksija ir biueteniu ir man įkandamas, ale daug sunkiau atlikti tuos lėto tempo pratimus, rezultato greičio, ašku, negaliu psakyt cool.gif
2. bigsmile.gif tai gal dažniau pamiršk...
3. nu cool.gif
Atsakyti