Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

man irgi neatidaro temos, tai einu i pirma psl ir tik tada paspaudus atsakyti galutines zinutes matau unsure.gif kazkokia nesamone unsure.gif
Atsakyti
Va jau tavo Rootha žinutė naujame psl, tai atidarė smile.gif
Turbūt tema per seną, tai ir durniuoja biggrin.gif
Kaip gyvenate merginos? Gaila, kad temuke merdi verysad.gif
Taip įdomu, kaip visoms sekasi, o niekas nebeuzsuka ax.gif
Atsakyti
Bet tikrai, prikalbėt pilną puslapį reikia kad pamatytum biggrin.gif

Ernesin, mes gyvenam gerai, mažoji dukrytė auksinis vaikas, naktį miega be prabudimų, dieną taip pat daug miega, o kai nemiega būna geros nuotaikos. Dar vis negaliu patikėt kad tokių vaikų būna bigsmile.gif
Atsakyti
is manes naujienos tokios, gyvenu su tuo paciu, ten pat ir dar vis be vaiku 4u.gif beto su svoriu nekovoju visai, nes esu bevale, kad ir kiek besistengciau esu per silpna ir nemoku atsisakyti skanaus maisto ar gero gerimo... bet vis viliuos, kai atsils, gal daugiau pajudesiu, rolikai numesti sazine pagriauzia, ax.gif kas dar... nekeciu ziemos, visai noreciau, kad jos net ir nebutu, simet sausio savaitele praleidom dubajuje, tai ten va galeciau ziemot visas ziemas, oras fantastiskas +28 silumos, maudytis galima, ledus kirtom ir vargo nematem, bet tik grizom ir vel slogi nuotaika ir apatija atsirado, brrrr, nekenciu ziemos 4u.gif
Atsakyti
Neraite, o pirmieji trys neramūs buvo? rolleyes.gif
Mano tik su sūnum teko patirti kas yra bemiegės naktys, o dukrytės, kaip ir tavo mažoji, miega nakti gerai, dieną irgi nereikalauja daug dėmesio smile.gif

Rootha, aš irgi labiau mėgstu šiltąjį metų laiką, o šiais metais pavasario laukiu kaip dar niekad, nes su trim vaikais, kai vienas dar ir kūdikėlis išeiti iš daugiabučio į lauką tikrai yra iššūkis kiekvieną kartą biggrin.gif
Norėčiau į Dubajų wub.gif Čia poilsinei kelionei vykot ar su reikalais? mirksiukas.gif Kas dėl vaikų, sąmoningai dar neturite ar tiesiog tokia situacija? ax.gif
Atsakyti
ernesin, i poilsine keliavom, per tez'us. del vaiku, tai kolkas samoningai.
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2017 02 12, 11:15)
ernesin,  i poilsine keliavom, per tez'us. del vaiku, tai kolkas samoningai.

Faina smile.gif Jau svajoju, kuo paaugus mažylei kur nors leksim minimum 2sav pailsėti nuo visos rutinos ir rūpesčių vacation1.gif
Atsakyti
Rootha, kaip faina Dubajus wub.gif
Aš praėjusį pavasarį, kai nėščia buvau ir planavau atostogas mum dviem su vyru labai norėjau į Dubajų, bet vis tik pasirinkom Barseloną.

Ernesin, nebuvo mano pirmieji labai neramūs, bet kad tokių ramių būna netikėjau biggrin.gif

Ernesin, dar norėjau paklaust, kokį automobilį išsirinkot?
O mes irgi vis dar daugiabuty gyvenam, bet jau lyg ir pribrendom namui. Vėl skaitom, domimės, nu gerai būtų daugiau vietos, ypač antros vonios trūksta rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Po metų pertraukos prisijungiau prie SM smile.gif pasidarė smalsu.

Ernesin ir Neraite, nuoširdžiausi sveikinimai su pagausėjimais smile.gif

Mes gyvenam gerai. Mažulis lanko pusmetį daržą, aš toliau dirbu kur dirbau. Tik jau daugiau vadovauju, nei pati darau smile.gif Planuose antras kukulis. Bet kol kas tik planuose. Noriu sulaukt kol man algą pakels. Tai va.

Svoris... baisi tema. Grįžau į darbą ir svoris pradėjo grįžt ką numečiau. Grįžo pusė. Ir jau pusmetį nei iš vietos.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Neraite, neišsirinkom, nes dar net neieškojom kol telpam į dabartinę, nors ir nėra itin erdvu smile.gif Šiais metais ir be auto bus kur pinigus kišt biggrin.gif

Aggree, ačiū smile.gif Linkiu greičiau kukuliuką sugaut mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kažkodėl negaliu atsidaryti paskutinio puslapio verysad.gif

Pradėjau sportuoti smile.gif pagaliau. Daugiau nei metus laiko neturėjau normalių tam sąlygų. Džiaugiuosi labai, kol kas aišku, buvau tik du kartus. Tikiuosi, mano mažoji auklytė neatsisakys ir toliau žiūrėti mano kukulį smile.gif
Atsakyti
su SM forumu daznai taip buna, kad neleidzia ieiti i tema ir ne vien tik i sita...

aggree, saunuole 4u.gif ka konkreciau sportuoji?
Atsakyti