Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu!

QUOTE(vilnele136 @ 2015 09 15, 05:07)
Kazi ar yra šansų sulaukti gap skaiciuku rugpjucio 31d uzsakymo? Mane baigia nuzudyt smile.gif. Ryte ne " labas rytas" ,o  " o gal skaiciukai yra?". Dukros gimtadienis savaitgali, laukia nesulaukia boifrendu doh.gif

manau yra. Tik klausimas ar spės iki savaitgalio pas jus atkeliaut net ir sulaukus skaičiukų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fikuse @ 2015 09 15, 08:14)
Labas rytas, o aeropostale kol dar -30% nuolaida sale prekems yra spetumet nupirkti?  g.gif

Galime jei akcija galios antradieni ir susirinks uzs
Atsakyti
Merginos, o kur ieškoti graziu ir kokybisku nestukiu rubu?
Atsakyti
Ar galiotu Sierra dar siems dzinsams Maison kodas -35, ir dėl dydžio gal patartumėte-jei paprastai kitų firmų nešioju 28, šitie ir 28 tiks? (apimtys kažkur 77-100)
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2015 09 15, 09:10)
Merginos, o kur ieškoti graziu ir kokybisku nestukiu rubu?


GAP, J.Crew kažkiek yra.
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2015 09 15, 06:10)
Merginos, o kur ieškoti graziu ir kokybisku nestukiu rubu?

kai laukiausi iš čia žiūrėjau. Naktinukai labai patiko rolleyes.gif
http://www.motherhood.com/
www.apeainthepod.com
Atsakyti


BananaRepublic -50%off sale prekems su koduku thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:





Dedu Vitacost krepsiuka,gal dar butu norinciu jungtis 4u.gif 4u.gif 4u.gif siuskit pageidavimus bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2015 09 15, 08:42)
Mergaitės, patarkit koko dydžio reikia šitų UGG su 26,3 cm pėda 9 ar 10 ???
Medituoju aš vis ties jais...ir nesugalvoju reikia man jų ar ne smile.gif

http://www.sierratra...;colorFamily=01


Ne medituokite, o griebkite- nerealūs UGGai thumbup.gif Su 25cm pėda turiu 8USA. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ArDoSa* @ 2015 09 15, 10:18)
Ne medituokite, o griebkite- nerealūs UGGai  thumbup.gif  Su 25cm pėda turiu 8USA.  4u.gif



o kaip juos impregnavot? nebijo lietaus?

aš jau tų Ugg nežinau kiek turiu, vyras iš namų išvarys blush2.gif doh.gif nu bet šitų irgi noriu doh.gif

čia skaitos kaina gera?
Atsakyti
QUOTE(Vamzdis @ 2015 09 14, 20:22)


Mergaites, gal kuri turite situos ugg? g.gif
avedama 41 d, nusiunciau situ 10 USA, tarkim turiu Bearpaw, tai tinka man 10 d.
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2015 09 15, 11:36)
o kaip juos impregnavot? nebijo lietaus?

aš jau tų Ugg nežinau kiek turiu, vyras iš namų išvarys blush2.gif  doh.gif  nu bet šitų irgi noriu doh.gif

čia skaitos kaina gera?


Man ir įdomu dėl impregnavimo, nors jaučiu per lietų geriau nei su vienais UGG nevaikščiot smile.gif
Kaina man atrodo nebloga, buvo ir 45% nuolaida anksčiau, bet jaučiu kol vėl tokios sulauksim dydžių neliks visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2015 09 15, 10:43)
Man ir įdomu dėl impregnavimo, nors jaučiu per lietų geriau nei su vienais UGG nevaikščiot  smile.gif 
Kaina man atrodo nebloga, buvo ir 45% nuolaida anksčiau, bet jaučiu kol vėl tokios sulauksim dydžių neliks visai  g.gif


vat jei gerai pamenu, kažkas rašė, kad su šiaip galima ir per lietų g.gif nes lašai neįsigeria į juos...jei taip tikrai, tai būtų super thumbup.gif

Kate rašė, kad kodukas -45 ne visiems Ugg taikomas, ar taikė šiems konkrečiai, tai nežinau...
Atsakyti