Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamoc @ 2015 09 24, 10:50)
nuolaida kokia turi mergaites?  4u.gif

FINAL SALE prekems -30%
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2015 09 24, 09:42)
drinks_cheers.gif tai va ,kad .. Cia koks xs likes ,sau noreciau laisvesnes .. Bet ziauriai man ,kaklas koks liuks .. wub.gif aplamai grazus sale sitas ,maikyciu buvo fainu ..
nieko nemaciau ..yoox dabar gyvenu ilindus  biggrin.gif
Bet nesigailiu  nail.gif  biggrin.gif

kaklas, kuri reik saugot nuo pudros cool.gif biggrin.gif
gerai gerai del yoox ax.gif , na siandien jau ir as ilisiu ten gal,shopinuosi db taip sakant "ant smugio" ,kai turiu laisvas kelias min,kai mazylis kuo uzsiemes biggrin.gif taip norisi prasinest po pardes, o laiko niekur pirkti nerandu lens.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 09 24, 08:43)
su kelnėm irgi

drinks_cheers.gif tą patį norėjau rašyt dėl TH kelnių-nesu turėjusi jų normalaus ilgio, o jeigu dar rašo Ankle-tai bridžai garantuoti biggrin.gif ...
QUOTE(JMD @ 2015 09 24, 09:06)
Striukiu rankoves man visu trumpos, nors turiu plosciuka, jo rankoves geros, bet jis pirktas Vokietijoj, dzinsai is collection irgi buna ivairiu ilgiu.
maikes man visos puikiai, siemet pirkau nemazai, tiek polo marskineliu, tiek paprastu V kaklu. Megztiniai ju didinti. Kiek pirkau - visi iprasto dydzio per dideli. Bet as tokius megstu.

g.gif o mano patirtis, kiek priešinga-man TH megztukai atitinka dydį esu standartinis M, tai ir M jų thumbup.gif Striukų ir marškinukų, megztinių rankovės man tik tik, bet ne per trumpos...
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2015 09 24, 11:16)
drinks_cheers.gif tą patį norėjau rašyt dėl TH kelnių-nesu turėjusi jų normalaus ilgio, o jeigu dar rašo Ankle-tai bridžai garantuoti  biggrin.gif ...

g.gif o mano patirtis, kiek priešinga-man TH megztukai atitinka dydį esu standartinis M, tai ir M jų  thumbup.gif Striukų ir marškinukų, megztinių rankovės man tik tik, bet ne per trumpos...

Musu ir ugiai skirtingi. Mano tik 178 cm. Dzinsus TH perku 34" ilgio, is bedos 32". Bet vat tos kelnes kur 26,5" tai izdevalke biggrin.gif ir ne ankle jau ciut zemiau keliu biggrin.gif beje ir RL ne kazka mandriau. Visos kelnes auksciau kauliuku. Ziema gerai, nes ankle boots deviu, tai taip nekrenta i akis biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites ar turite 6 pm koduka 10% , nes as i pasta gavau? g.gif


Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2015 09 24, 10:57)
kaklas, kuri reik saugot nuo pudros cool.gif  biggrin.gif
gerai gerai del yoox ax.gif , na siandien jau ir as ilisiu ten gal,shopinuosi db taip sakant "ant smugio" ,kai turiu laisvas kelias min,kai mazylis kuo uzsiemes biggrin.gif taip norisi prasinest po pardes, o laiko niekur pirkti nerandu lens.gif  biggrin.gif


Verta i yoox nosi ikist ,kainos geros ,dar geru dalykeliu like drinks_cheers.gif Del pudros ,nenaudojau visa vasara ir dabar taip nenoriu pradet tepliotis ... Bet iki striukiu pukiniu laikotarpio teks ,tai kalnieriu tektu pasaugot ir man .. biggrin.gif
labai patenkinta paltukais ,striukytem ,kur pavasari nusipirkau yooxe . Dabar sunkesniu rubeliu mazokai ,daugiau vasarinis sale.
Kiek mazyliui laiko ? wub.gif
As tai plansa tampaus visur su savim ir darban ir namuose visur ,atsiradus pertraukelei kuiciuos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jottauute: 24 rugsėjo 2015 - 11:35
Gal kri pirkusi vyrui esat UGG vasarines odines tapkes, ar atitinka dydziai kazin? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 09 24, 11:07)
Musu ir ugiai skirtingi. Mano tik 178 cm. Dzinsus TH perku 34" ilgio, is bedos 32". Bet vat tos kelnes kur 26,5" tai izdevalke biggrin.gif ir ne ankle jau ciut zemiau keliu  biggrin.gif beje ir RL ne kazka mandriau. Visos kelnes auksciau kauliuku. Ziema gerai, nes ankle boots deviu, tai taip nekrenta i akis biggrin.gif

Mano irgi tik 178-179 biggrin.gif drinks_cheers.gif RL irgi neaukštaūgėms...Turiu pasakyt, kad aš jau pradedu pasiilgt normalus ilgio kelnių-kažkaip ankle tipo jau atsinešiojau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Lin1,2015 09 23, 18:32]

nauji, italiski, odiniai, Alexander Nicolette ilgaauliai, 37 dydzio, originali kaina 321 dol , pirkti su labai didele nuolaida

kaina- tik 64 eur
Measurements Boot length 16.77 inches Boot width 14.43 inches Heel height 1.56 inches
user posted image

Pakomentuokit kodėl batai netiko ? Didinti, mažinti, nesižiūri ant kojos ar kita.
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 09 24, 12:27)
Mergaites ar turite 6 pm koduka 10% , nes as i pasta gavau? g.gif

turime,puslapyje skelbia ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2015 09 24, 09:02)
Hialuronas su papildoma -15% nuolaida

Šiam HIALURONUI 1 papildomos nuolaidos nėra smile.gif ?Arba HIALURONAS 2 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 24 rugsėjo 2015 - 12:27
QUOTE(rapoja @ 2015 09 24, 13:24)
Šiam HIALURONUI papildomos nuolaidos nėra  smile.gif  ?

siam nera
Atsakyti