Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(priklausomybe @ 2015 09 27, 15:29)
Niekas nežino už ką. Aš išvis nepirkus iš jų, o kodus siunčia. O jei ir pirkus, tai gal kokį 1 k. prieš 100 metų, kad nė nepamenu...


gal todel ir siuncia, nori sugundyti. as irgi is ju nepirkusi, bet kodukus gaunu
Atsakyti
Gal kas Vilniuje priimtu su koduku mytoys? arba su persiuntimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 27, 12:21)
Gal dar kas turit atliekama koduka mytoys.de  35%? ax.gif

isiunciau Jums žinutę wink.gif
Atsakyti
Gal kas Vilniuje priimtu i kompanija is mytoys su koduku? 4u.gif
Atsakyti
Laukiu 1-2 prisijungianciu prie efootwear.eu,shipas 14€,yra 10€ nuolaida nenukainuotiem batam. Tik Vilnius. Pirksiu vakare velai
Atsakyti
Aš irgi prisigunčiau prie mytoys Vilniuje. Arba galėčiau nupirkti, jeigu kas kodą perleistų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 27, 13:21)
Gal dar kas turit atliekama koduka mytoys.de  35%? ax.gif

Koduka jau turiu, gal kas norit prisijungti prie mytoys.de su 35% nuolaida rubams ir batams smile.gif
Marijampole, bet galiu persiusti
uzsakymus siuskit i raimundux@gmai.com
Uzsakineti planuoju antradieni
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 27, 18:16)
Koduka jau turiu, gal kas norit prisijungti prie mytoys.de su 35% nuolaida rubams ir batams smile.gif
Marijampole, bet galiu persiusti
uzsakymus siuskit i raimundux@gmai.com
Uzsakineti planuoju antradieni


Jei netasiras mamyte kuri priimtu is vilniaus prisijungsiu 4u.gif kiek siuntimas kainuoja is mytoys?
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 09 27, 16:20)
Jei netasiras mamyte kuri priimtu is vilniaus prisijungsiu 4u.gif kiek siuntimas kainuoja is mytoys?

14 e siuntimas i lt
Atsakyti
Mer!!!!! Ka perkat Toyse???? As kodus vis atiduodu, nes man ir su -35% brungu viskas. Imu galvot, kad kazko nematau. Ko????
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 09 27, 15:36)
Mane siutina mytoys su kodais. Pastebėjau, kad nuolat gerus siunčia tom pačiom  biggrin.gif man gimtadienio proga medžiaginio maišelio kodą padovanojo  doh.gif  doh.gif  O apie kodą -30 ar -35 galiu pasvajoti. Pirkusi ir registravusis 4 paštais, visur tyla  doh.gif nors visokias nesąmoningas reklamas įmeta...

Likimo drauge lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 09 27, 18:12)
Mer!!!!! Ka perkat Toyse???? As kodus vis atiduodu, nes man ir su -35% brungu viskas. Imu galvot, kad kazko nematau. Ko????

lotuliukas.gif thumbup.gif

aš pvz. vaikams batus. Nu elefanten basankės odinės už 12 eurų, man SUPER thumbup.gif Žiemai batukų, Next pėdkelnių panoms, Next kojinių, maikučių (4 vnt už 6 eurus) man geros kainos išeina wink.gif ir t.t. ir pan.


Gal dar atsirastų geras žmogus, kuris koduką MYTOYS padovanotų? Vis perku ir pamirštu ką nors doh.gif
Atsakyti