Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(DoVi @ 2015 10 02, 17:54)
Uzstrigau su crocsais  verysad.gif  nusipirkau per mazus, dabar ieskau nauju, bet ziuriu kainos uzkilusios, tu kuriuos pirkau jau dvigubai kainuoja sad.gif
Ar zinot, gal buna ju nuolaidu link ziemos/ziema?..
Nezinau ar pirkt man brangiau daba ar palaukt.. o tai orai vesta sparciai, tuoj jau ju man reikes.. sad.gif

O tai kokiu ieskot? g.gif
Atsakyti
Siandien darysiu uzsakyma is SD Vilnius, su mazais krepseliais priimciau kelias mergaites, siuntimo islaidas pasidalinti smile.gif

siusti el.pastas jurgitapocjurgita@gmail.com
Atsakyti
į Crocs temą, open24 siūlo 10€ nuolaidą su koduku teneuros, galioja viskam iki sekmadienio... ir dar galima kortelę panaudoti, 7% duoda... gal kam pravers, nes aš jau nusipirkau batus su didesnė nei 50% nuolaida bigsmile.gif jokie amazonai tokios kainos nepasiūlė bigsmile.gif
Atsakyti
Ir mes ieškom Crocs'sų, bet nerandam geros kainos... Gal kas užrodys? ax.gif
Mergaitiškų (violetinių, ružavų ar pan.). Geriausiai būtų šviečiantys ax.gif
Atsakyti
Gal kas žino, kur payseroj pasižiūrėt, kada/kokie/iš kur prisijungimai buvo iš mano sąskaitos? Nu niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 10 02, 08:33)
Siųskite nuorodas ir krepšelį el. Paštu Pirkinukas69@gmail.com
Už pristatymą bus 2 svarai iki uk. Jei nepavyks šiandien pagauti, bandysiu rytoj, nes būna kartais ryte atsiranda.



QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 10 02, 09:56)
Jei dar kas norėsite, galiu prijungti prie užsakymo Benetton  iš Vente privee.Yra neblogos sudėties megztukų, pūkinukių dar buvo.
http://en.vente-priv...on/42615/site/5
Isšiuntimo laikas į UK spalio 9-15 d.

Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2015 10 02, 17:14)
Gal kas žino, kur payseroj pasižiūrėt, kada/kokie/iš kur prisijungimai buvo iš mano sąskaitos? Nu niekur nerandu  doh.gif

O dar viena įtariu likimo draugė lotuliukas.gif ir pas jus vagys šeimininkavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 02 spalio 2015 - 16:25
As moterisku zieminiu crocsu ieskau..
http://www.amazon.de...pf_rd_i=desktop
Papildyta:
QUOTE(wicked @ 2015 10 02, 18:03)
į Crocs temą, open24 siūlo 10€ nuolaidą su koduku teneuros, galioja viskam iki sekmadienio... ir dar galima kortelę panaudoti, 7% duoda... gal kam pravers, nes aš jau nusipirkau batus su didesnė nei 50% nuolaida bigsmile.gif jokie amazonai tokios kainos nepasiūlė bigsmile.gif


Na nezinau, zieminiai amazonuose visvien zymiai pigiau gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(DoVi @ 2015 10 02, 17:39)
Na nezinau, zieminiai amazonuose visvien zymiai pigiau gaunasi  g.gif

tikiu, kad gal naujų kainos ir nesigauna tokios dėkingos, nes aš pirkau ne Crocs firmos batus ir plius iš išpardavimų skyriaus... tai naujų kaina buvo 90€, o aš tesumokėjau vos 32.5€ bigsmile.gif
Atsakyti
Noreciau kuo greiciau nupirkti is amazon.de nes bijau, kad dings mano prekyte.
Siusiu per Tuki.
Vilnius.
Piriimciau 2-3 mergaites siuntimo islaidoms pasidalinti.
Noreciau uzsakyti siandiena arba rytoj 4u.gif
Atsakyti
Kviečiu prisijungti prie Equazen Eye Q Baby, 6,98 svaro plius atsiuntimas į Lietuvą (jeigu daug mūsų susirinktų (24 dėžutės), tekainuotų 6,87 svaro, bet kažin, ar tiek susirinks). Vilnius.
Rašykit až arba vv3lina@gmail.com wink.gif

Galiu persiųsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Welina: 02 spalio 2015 - 17:07
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 10 02, 16:20)
O dar viena įtariu likimo draugė lotuliukas.gif ir pas jus vagys šeimininkavo?


Tikiuosi, kad ne, nes aš ten nelaikau pinigų, tik žiūriu atėjęs prieš valandą email'as į vieną iš mano n paštų, kuris visiškai nesusietas su paysera, ir prašo ten patvirtinti, paspausti, tai vat ir nesuprantu, kame šuo pakastas g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 10 02, 18:10)
Tikiuosi, kad ne, nes aš ten nelaikau pinigų, tik žiūriu atėjęs prieš valandą email'as į vieną iš mano n paštų, kuris visiškai nesusietas su paysera, ir prašo ten patvirtinti, paspausti, tai vat ir nesuprantu, kame šuo pakastas  g.gif

netvirtinkit jokiu budu 4u.gif
Atsakyti