Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

As visad siunciu registruotu pirmenybiniu, pasirinkau Expedited Int'l Shipping.
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2015 11 07, 21:22)
jei jus siunciate is LT, tai jus niekaip negalite pasirinkti royal mail, nes tai yra UK pasto kompanija.

Siunciant is Lt i uzsieni turite pazymeti aukcione International tracked ar kazkaip panasiai, neatsimenu jau tiksliai. bet ivedant nr is saraso neleidzia pasirinkti Lietuvos pasto kazkodel, bent rugpjuti neleido g.gif

o royal mail 1st class yra pirma klase, gaunama per 1-2 dienas, recorded - registruotas. bet cia yra UK teikiamos paslaugos.

nu supratau, kad nieko nesupratau sad.gif
aš pasirinkus Fixed price, ne aukcioną...
o kažin, kaip Collect+Economy Tracked?
o gal Other Courier?

ačiū, kad atsiliepėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2015 11 07, 21:33)
nu supratau, kad nieko nesupratau sad.gif
aš pasirinkus Fixed price, ne aukcioną...
o kažin, kaip Collect+Economy Tracked?
o gal Other Courier?

ačiū, kad atsiliepėt 4u.gif

Collect - kai pirkejas pats pasiima preke is jusu namu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 11 07, 21:29)
As visad siunciu registruotu pirmenybiniu, pasirinkau Expedited Int'l Shipping.

aina sau - nerandu tokio unsure.gif
ar aš visai akla? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2015 11 07, 21:36)
Collect - kai pirkejas pats pasiima preke is jusu namu. biggrin.gif

nu dar gražiau doh.gif
lotuliukas.gif
jau noras pardavinėt praeina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 07 lapkričio 2015 - 21:42
QUOTE(kavasucitrina @ 2015 11 07, 21:41)
aina sau - nerandu tokio unsure.gif
ar aš visai akla? unsure.gif
Papildyta:

nu dar gražiau doh.gif
lotuliukas.gif
jau noras pardavinės praeina unsure.gif

jei jusu preke LT, tai jums reikia international rinktis ir tiek.
tie visi 1st class ir 2nd class, collect yra anglams vietoje.

jei jus ir jusu prekes yra uk, tada renkates is tu visu variantu.
o tarptautiniam nieko sudetingo.
nepamirskite pazymeti item location Lithuania, jei is LT butu siunciama.
Atsakyti
Nuo spalio 1 d. USPS nebeteikia Lietuvai (bei daugeliui kitu saliu) siuntiniu sekimo informacijos. Grindzia tuo, kad musu LP barkodai neatitinka ju reikalavimu smile.gif .

---------------

Pas mane su Royal Post siuntimais is Lietuvos pasidare labai problematiski. Seniau siuntinius zmones gaudavo per savaite, be jokiu problemu. Dabar po 2-3 savaites, net niekas nejuda.
Pirkeja kreipesi i ebay.uk Customer Service. Man iskele byla ir liepe iki 11.19 grazinti pinigus. Nezinau, ka daryt. Ar grazint savanoriskai ir nutraukti byla? Ar galesiu iskelti byla pirkejai, jei matysiu, kad siuntini ji pasieme ir susigrazinti pinigus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monažolė: 09 lapkričio 2015 - 21:53
Gaila, kad man niekas taip ir nepatare ka daryt verysad.gif . Pirkejos iskelta byla Ebay issprende mano nenaudai, pinigus grazino pirkejai, siuntinys uzstriges Royal Post, pirkeja paliko neigiama atsiliepima ir mano atsiliepimu procentas nuo 100 nukrito iki 80. Kaledinis pirkimu laikotarpis sugadintas verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monažolė: 20 lapkričio 2015 - 22:50
QUOTE(AMARILIS @ 2015 09 11, 21:01)
Pardaviau suknele i UK, o dabar pirkeja raso kad jos negavo ir nori kad grazinciau pinigus. Siunciau registruotai. Pagal numeri matau, kad 1 rugsejo siunta ivaziavo i UK, toliau nieko nerodo. Ar teisingai suprantu, kad jei turiu registracini koduka, pirkeja negales isreikalauti pinigu is manes? Nuraminkit  unsure.gif


Gal kazkam bus aktualu- papasakosiu kuo si situacija baigesi.
Taigi, pirkeja atidare pries mane dispute. As ta pacia diena nubegau i pasta, uzpildziau paieskos forma (sumokejau uz tai 2 eur). Taciau ten mane perspejo, kad paieska gali trukti iki 3 men. Pirkeja gi vis rasinejo skundus dispute- atrasiau, kad turiu reg. nr. Bet jau viduj buvau susitaikiusi, kad paypalas viska isspres ne mano naudai, nes pagal ta numeri buvo matyta, kad siuntinis issiustas, taciau jokiu zymiu apie tai kad pristatytas. Prisiskaiciau visokiu istoriju internete ir jau atsisveikinau su savo pinigiais ir suknele.
Paypal galvojo neiprastai ilgai- gal 10 d. Sprendimas- nusprendem, kad teisi jusu pirkeja, ir grazinam jai pinigus, taciau ta darom ne is jusu kaip pardavejos saskaitos, o "is savos kisenes". Taigi, jokiu pinigu man grazinti neprireike bigsmile.gif
Ir pats maloniausias ivykis- mazdaug po savaites atbudo lietuvos pastas- parase, kad mano siunta dingusi, ir kompensavo 39 eur thumbup.gif Taigi, ne tik nepralosiau, bet galima sakyti uzdirbau ant to pardavimo dvigubai thumbup.gif
Atsakyti
zinokit su royal mail yra taip, kad is Lietuvos siunciant ne visada paima parasa pastininkai... doh.gif
man asmeninius siuntinukus siuncia is LT seimyna, tai is kokiu 5 tik 2 kartus teko pasirasyti.
kitus kartus siuntinys 'kabo' ore, nors bunu gavusi.

as vasaros atostogu metu viena mazyti siuntinuka siunciau is LT i UK, tai irgi irasas paskutinis, kad iskeliavo is LT. pirkeja nerase, kad negavo ir bylu nebuvo iskelta.
siaip as royal mail pasitikiu ax.gif

ir gaunu per mazdaug 6-10 dienu 4u.gif
Atsakyti
oi tas ebayjus tamsus miškas blush2.gif smile.gif net pavydžiui kad dauguma čia taip toli pažengusios, kai aš pati nu niekaip negaliu įkelt nieko verysad.gif verysad.gif kaip ten su tuo international shiping???- kodėl iš manęs reikalauja tų 10 teigiamų atsiliepimų, kad galėčiau international shipping daryt? bandau ir per ebay.co.uk ir per ebay.com, vis tas pats verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
kas darosi su Royal mail, kazkur is 7 siustu siuntu 3 jau negautos ir visos registruotos:(( doh.gif patikrinus trackinga visuose rodo ta pati: " gauta salies apskaitos vietoje GBLALA" 3 iskeltos bylos ir visos pralaimetos, nors turiu irodymus, kad issiunciau, bet paypalas to nemato. Gal kam panasiai?
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2015 11 25, 15:44)
kas darosi su Royal mail, kazkur is 7 siustu siuntu 3 jau negautos ir visos registruotos:(( doh.gif patikrinus trackinga visuose rodo ta pati: " gauta salies apskaitos vietoje GBLALA" 3 iskeltos bylos ir visos pralaimetos, nors turiu irodymus, kad issiunciau, bet paypalas to nemato. Gal kam panasiai?

Puslapio virsui aprasiau savo situacija- irgi buvo dingusios siuntos. Rasykit skunda del kiekvienos siuntos i pasta, ir galimai atgausit 39 eur.
Atsakyti