Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

Sena tema
Atsakyti
Prisireikė pagalbos ir man. naudojuosi swedo mastercard, i mano paypal yra padarytas pervedimas 81eur, bet as jų negaliu persivesti į sąskaitą, tai ką daryti tokiu atveju? nejau reikia kita kortele išsiimt?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 26, 10:29)
O su kokia kortele jums taip pavyksta? Nes man regis, ne su visomis įmanoma pasidaryti tokius nustatymus. g.gif

prieš mokėjimą seniau visada išmesdavo tą lentelę tai pasitikrindavau ar tikai burbuliukas ten kur reikia dabar neišmeta tad teko ieškoti kaip pasikeisti neperkant tai davė viskas puikiai dabar mano kortelė DNB Viza.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 26, 09:23)
As Virtuon ir MasterCard pasidariau.


QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 02 26, 11:07)
prieš mokėjimą seniau visada išmesdavo tą lentelę tai pasitikrindavau ar tikai burbuliukas ten kur reikia dabar neišmeta tad teko ieškoti kaip pasikeisti neperkant tai davė viskas puikiai dabar mano kortelė DNB Viza.


MasterCard, Visa - kreditinė ar debetinė?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 26, 12:35)
MasterCard, Visa -  kreditinė ar debetinė?

Viza kreditinė bet neduoda kredito.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 02 26, 18:00)
Viza kreditinė bet neduoda kredito.


Ačiū. Bet tai dar pasitikslinsiu: o vadinasi kortelė "kreditinė", ar "debetinė"?
ph34r.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MadeUp @ 2015 02 26, 10:29)
Prisireikė pagalbos ir man. naudojuosi swedo mastercard, i mano paypal yra padarytas pervedimas 81eur, bet as jų negaliu persivesti į sąskaitą, tai ką daryti tokiu atveju? nejau reikia kita kortele išsiimt?


Persivest is paypal balanso galima tik i VISA kortele. Paryskinu, nes kol pirmas puslapis, tai gal aiskiau ir kitoms ta info bus. 4u.gif

Tai belieka arba Visa issiimt, arba isleist perkant ebay ar kitose paypal priimanciose parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(MadeUp @ 2015 02 26, 09:29)
Prisireikė pagalbos ir man. naudojuosi swedo mastercard, i mano paypal yra padarytas pervedimas 81eur, bet as jų negaliu persivesti į sąskaitą, tai ką daryti tokiu atveju? nejau reikia kita kortele išsiimt?

Taip, reikia.
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 26, 11:35)
MasterCard, Visa -  kreditinė ar debetinė?

MasterCard kreditine.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 02 27, 11:54)
Taip, reikia.

MasterCard kreditine.


Dėkavoju 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Permečiau keletą puslapių senos temos, bet neradau atsakymo, gal kas nors žinosit daugiau ir padėsit...

Turiu Paypal account'ą, turiu SEB Visa kortelę, kuri pririšta prie to Paypal... bandau pirkti iš JAV Ebay ir neleidžia sumokėti... kame galėtų būti problema? ar iš viso nėra tokios galimybės - susimokėti amerikietiškam Ebay su mūsų Paypal? ar čia gali būti banko kokie apribojimai, ir bandyt kreiptis į juos? kortelėje pinigų tikrai yra...

jei kas nors žinote, iš anksto ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2015 03 03, 19:12)
Permečiau keletą puslapių senos temos, bet neradau atsakymo, gal kas nors žinosit daugiau ir padėsit...

Turiu Paypal account'ą, turiu SEB Visa kortelę, kuri pririšta prie to Paypal... bandau pirkti iš JAV Ebay ir neleidžia sumokėti... kame galėtų būti problema? ar iš viso nėra tokios galimybės - susimokėti amerikietiškam Ebay su mūsų Paypal? ar čia gali būti banko kokie apribojimai, ir bandyt kreiptis į juos? kortelėje pinigų tikrai yra...

jei kas nors žinote, iš anksto ačiū už info 4u.gif

Koki uzrasa meta?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 03 03, 19:16)
Koki uzrasa meta?

puslapį išjungiau, nebeparašysiu tiksliai ax.gif bet kad su banku kažkas... ir prašo kitos kortelės duomenų, o kitos kortelės neturiu... nors tarkim, iš amazon.com perku ir visada ta pati kortelė praeina be problemų g.gif tai įtariu, kažką pats SEB blokuoja? g.gif
Atsakyti