Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(*rutuliukas* @ 2013 02 16, 19:05)
Sveiki,
susidomejau  mineraline pudra  4u.gif
ziuriu,kad yra ivairiu atspalviu ir pasimeciau 4u.gif
pvz kaip suprasti beige 1, beig e1,5, beige 2  blush2.gif  g.gif
aciu uz ats


Tiesiog skirtingi atspalviai, reikėtų pamatyti Jūsų odą, kad būtų galima parinkti tinkamą.

Preliminariam išsivaizdavimui čia yra kompaktinių mineralinių pudrų atspalviai
Atsakyti
Sveikutes,toks klausimas smile.gif
Odai su issipletusiais kapiliarais - as pati naudoju vitamina C, odos spalvos lyginamaja kauke- ir labai esu patenkinta. Bet ar galima tas priemones naudoti 19-metei merginai? mano sesei irgi issiplete kapiliarai, bet ar tiktu jau naudoti sias priemones, juk TW serija skirta gal kiek brandesnei odai?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2013 02 17, 22:24)
Sveikutes,toks klausimas smile.gif
Odai su issipletusiais kapiliarais - as pati naudoju vitamina C, odos spalvos lyginamaja kauke- ir labai esu patenkinta. Bet ar galima tas priemones naudoti 19-metei merginai? mano sesei irgi issiplete kapiliarai, bet ar tiktu jau naudoti sias priemones, juk TW serija skirta gal kiek brandesnei odai?
aciu  4u.gif

man atrodo galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2013 02 17, 23:24)
Sveikutes,toks klausimas smile.gif
Odai su issipletusiais kapiliarais - as pati naudoju vitamina C, odos spalvos lyginamaja kauke- ir labai esu patenkinta. Bet ar galima tas priemones naudoti 19-metei merginai? mano sesei irgi issiplete kapiliarai, bet ar tiktu jau naudoti sias priemones, juk TW serija skirta gal kiek brandesnei odai?
aciu  4u.gif


Sveiki, reikia labai žiūrėti pagal tai kokia jos veido priežiūra. Jei nieko nenaudoja arba priežiūra minimali priemonės gali būti per stiprios. Galite duoti pabandyti, netiks nenaudos, juk turite, tai duokite pasibandyti.
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2013 02 18, 09:49)
juk turite, tai duokite pasibandyti.

nagi tikrai, duosiu pačiai išbandyt smile.gif
dėkui, merginos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu mamytei (55metai) kovo 8 proga padovanoti MK veido priežiūros liniją. Ką patartumėte nupirkti? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti