Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2011 08 14, 14:35)
...Mano ginekologe prisiskaite straipsniu...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į šias gretas. Gal pienligė ir senai slaptai tūksojo, bet gyvent netrukdė iki pat pernykštės vasaros, pakol nesusirgau inkstų uždegimų.. Didelės antibiotikų dozės, plius dar lapktritį viskas pasikartojo,tai kankinuosi nuo rudens juodai... turėjau visokių minčių, bet dabar čia paskaičius ir verkt norisi,nemaniau kad taip rimta sad.gif vien tai kad negana jog nuolat perštėja, niešti, bet ir skausmai neleidžia su vyru mylėtis, jaučiuos šimtametė ligonė. Prieš metus vartojau Macmirol (ar kaip ten jos) žvakutes, padėjo tam kartui, medetkos,higiena ir t.t.
šiuo metu vėl viskas įsismarkavo bedraugauju tik su Ecocilyn, kokia jūsų nuomone apie jas? šivakar įsidejau 8 žvakutę iš eilės, kažkiek jau jaučiu pagerėjimą, bent jau nebereikia vilku staugt... turiu nistanin tablečių, jei ir jų pavartočiau, ar dar labiau nesupykdyčiau organizmo? Vėl pas gine tik už savaitės talonas, o jau ir morališkai pradedu palūžt nuo tos zarazos sad.gif
Papildyta:
Ganėtinai tikslus straipsnis:
Makšties infekcijų sukeltomis ligomis bent kartą sirgo apie 75 proc. moterų (dažniausiai 20-40 m.), beveik pusei jų liga atsinaujina, ir ne kartą. O tai labai vargina, sukelia didelį diskomfortą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jukraa: 16 rugpjūčio 2011 - 01:44
QUOTE(jukraa @ 2011 08 16, 01:50)
šiuo metu vėl viskas įsismarkavo bedraugauju tik su Ecocilyn, kokia jūsų nuomone apie jas? šivakar įsidejau  8 žvakutę iš eilės, kažkiek jau jaučiu pagerėjimą, bent jau nebereikia vilku staugt... turiu nistanin tablečių, jei ir jų pavartočiau, ar dar labiau nesupykdyčiau organizmo? Vėl pas gine tik už savaitės talonas, o jau ir morališkai pradedu palūžt nuo tos zarazos sad.gif
Papildyta:


Laikykis, išsikapstyt įmanoma, kad ir sunkiai kai kurioms pavyksta. Tu bent jau žinai nuo ko tas grybas siautėja - bandyk tartis su savo inkstais be antibiotikų. Kol nėra aktyvaus uždegimo, stiprink juos liaudiškom ir homeopatinėm priemonėm, kad vėl nereikėtų antibiotikų ryti saujom. Ir imunitetą stiprint. Man labiausiai padėjo žarnyno mikroflorą atstatantys dalykai - gerosios bakterijos, grybai (čia piliulėmis) ir naminis jogurtas. Gert visa tai reikia ilgai, tris mėnesius ir daugiau.

O pieno rūgšties bakterijas (Ecocilyn ir daugybė kitų firmų) man gydytoja rekomendavo po gydymo antigrybeliniais vaistais kurso, tik išnaikinus grybą atstatinėti mikroflorą. Tik man ne kaži ką padėjo. Bet jeigu jauti pagerėjimą, gal tau pramuš. Aš nistatino negerčiau, po kiekvienos agresyvios atakos kažkaip atsparėja tie gyvulėliai.
Atsakyti
merginos, ir aš jungiuosi į jūsų būrį. Jau pusmetį beveik kas mėnesį kankinuosi su pienlige. Ginekologė sako, kad ji neastotja dėl to, kad nusilpo organizma, nes jau daugiau nei metus žindau dukrytę ir kol maitinsiu, tol sirgsiu unsure.gif Negaliu kol kas vartoti geriamų vaistų, tai liek žvakutės, bet jos padeda tik tam kartui ir brangios doh.gif
Gal kas gydosi boro glicerinu?
Atsakyti
Man dermatologe buvo jo israsiusi ir liepdavo pasiteopt pries dedant zvakute. Bet cia tik priedas prie gydymo.
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2011 08 17, 19:56)
Man dermatologe buvo jo israsiusi ir liepdavo pasiteopt pries dedant zvakute. Bet cia tik priedas prie gydymo.

ne dermatologe, o ginekologe biggrin.gif . Kazkaip negerai man siandien.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 07 05, 08:33)
Labas, gal jau laikas pasigirti?

primenu, kad vargau tris su trupučių metų.
Kartais tyrimai rodydavo kandida, bet jokie jai skirti vaistai, tepalai nedarydavo poveikio, tai yra, nemažindavo niežulio. Po gydimo kandida neberanda, tačiau niežulys žiauriai varginantis ir labiau išorėje.

Tada pasidariau pati sau išvadas, kad čia gali būti dermatologinės problemos ir ginekologam dzin.
Apsiskaičiau internete ir nusipirkau ADVANTAN tepalą. Poveikis po pirmo patepimo  thumbup.gif .
Plius pasirinkau įklotus TENA lady mini magic - labai patenkinta esu.
Nebevartoju muilų apsiprausimui. Tik ramunėlių arbata.

Tepaliuką tepiau kartą dienoje dvi savaites. Jau 10 dienų nebetepu ir gyvenu patenkinta. Ir šypsenos daugiau  tongue.gif

p.s. čia mano istorija, nebūtinai šie metodai turi tikti kitoms.


Norėjau paklausti, ar viskas ir toliau gerai? Labai tikiuosi, kad taip.
Atsakyti
Kas del iklotu, tai turbut pasikartosiu - mano ginekologe gireztai sake ju nenaudoti, nei su sidabru, nei su auksu, visa tai reklaminis triukas ir oda vistiek nekvepuoja... schmoll.gif
Na bet per mmm reik kazka naudoti, tai gal ir ieskoti kazko maziau chemiskai apdoroto nei ALways ar panasiu... g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu patarimu rolleyes.gif

Pries kelias dienas pajutau toki ne itin malonu tempima makstyje. Kadangi esu turejusi pienlige anksciau, nenoredama rizikuoti pradejau apsiplovimus medetku nuoviru. Anksciau padedavo. Niezejimo ir perstejimo siek tiek yra, bet lygiai toks pats buna jeigu oda susialergizuoja, nestiprus. Su isskyromis visiska mistika. Siaip sakyciau, kad nera, taciau ilindus “ten giliau“ jos tokios pienligiskos - su baltais gumuliukais doh.gif

Kadangi viskas prasidejo vos pries kelias dienas, o susirgti turiu siandien/ryt tai vaistais gydytis dar nenoriu, naudoju cesnaka, medetkas, juoda arbata, pakoregavau valgiarasti ir tikiuosi, kad gal po menesiniu viskas pasibaigs. Tuo labiau, kad turbut zinau priezasti - staigus klimato pasikeitimas, nusilpes organizmas, gelezies trukumas [gelezi gerti jau irgi pradejau].

Ar kas nors esat kazkaip panasiai su sia problema susidure? Ar man nelaukti kol prasides/baigsis menesines ir pradeti gydyma medikamentais?

Esu ne Lietuvoje, pas ginekologa pakliuti nelabai turiu galimybes, taciau vaistinese praktiskai bet ka galiu nusipirkti, tik problema su kalbos barjeru, tad nelabai sugebeciau isaiskinti, kas man is tikro yra ir kokiu vaistu man reiketu.
Atsakyti
laba:) aš manau, kad man irgi pienligė, nes yra visi būdingi simptomai. bet va kai prisimenu, tai man jau yra buvę, bet visada praeidavo savaime. beto, tuos kelis kartus kai man ji buvo, ji visada prasidėdavo praėjus porai dienų poto, kai naudojome lubrikantą.(jį naudojam labai retai). ar gali būti, kad tau kažkokia alergija jam ir dėl to prasideda pienligė? g.gif
Atsakyti
O man ginekologe sake taip, pienlige sunku isgydyt visam laikui, nes jei jau turi, tai ji linkusi kartoti. Ir visi vaistai, kad ir kokie jie bebutu, pades tik tam kartui...Svarbiausia salint priezasti - salygas grybeliui augti. Atsisakyti kasdieniu iklotu, naudoti naturalaus pluosto kelnaites, reguliuot maista, maziau saldumynu, miltiniu patiekalu ir tt ir tt...
Atsakyti
QUOTE(varinka @ 2011 09 01, 17:06)
O man ginekologe sake taip, pienlige sunku isgydyt visam laikui, nes jei jau turi, tai ji linkusi kartoti. Ir visi vaistai, kad ir kokie  jie bebutu, pades tik tam kartui...Svarbiausia salint priezasti - salygas grybeliui augti. Atsisakyti kasdieniu iklotu, naudoti naturalaus pluosto kelnaites, reguliuot maista, maziau saldumynu, miltiniu patiekalu ir tt ir tt...


Besikartojančios pienligės priežastys dažnai slypi giliau, hormonų veikloje - skydliaukės ar antinksčių sutrikimuose, kituose hormonus gaminančiuose organuose. O įklotai, kelnaitės, lubrikantai yra tik faktoriai, sudarantys palankias ligai sąlygas. Kieno problemos nelabai didelės, užtenka nesudaryt palankių sąlygų ir organizmas įveikia grybelį, o kas turi rimtesnių bėdų - tokie dalykai įspūdžio nedaro.

Įsiveisęs žarnyne grybelis jau rimtesnis dalykas, teisingu maitinimusi ir gydymu jį įveikus toje vietoje, lengviau kariauti ir kitur.


Papildyta:
QUOTE(busima21 @ 2011 09 01, 09:04)
laba:) aš manau, kad man irgi pienligė, nes yra visi būdingi simptomai. bet va kai prisimenu, tai man jau yra buvę, bet visada praeidavo savaime. beto, tuos kelis kartus kai man ji buvo, ji visada prasidėdavo praėjus porai dienų poto, kai naudojome lubrikantą.(jį naudojam labai retai). ar gali būti, kad tau kažkokia alergija jam ir dėl to prasideda pienligė? g.gif


Taip, chemija gali paskatinti grybelio suaktyvėjimą. Jei pastebit ryšį, geriau lubrikanto atsisakyti visai, jei negalit apseiti - ieškokit kito, tausojančio makšties mikroflorą. Būna iš tų pačių serijų, kaip ir plovikliai su pieno rūgšties bakterijomis, alijošiumi.

Ir pradėkit rūpintis žarnyno mikroflora, kol problemos nedidelės, kad neįsisiautėtų, bo vargas didelis, kai chroniška pienligė prisikabina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senmergiukas: 01 rugsėjo 2011 - 17:54