Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 18, 14:20)
pas mane irgi, bet jos poto pradeda nuo kažkurios vietos baltuot taip, pasidengia sidabru  biggrin.gif  nors šviesos ir drėgmės tiek pat gauna. tai čia taip juk turi būt  blink.gif

turi turi... console.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 18, 14:25)
turi turi... console.gif  biggrin.gif

tai aš tai suprantu biggrin.gif , bet nesupratau pasakymo "nuo šviesos žalios būna". pas mano phalikus tai nuo drėgmės pažaliuoja, kai pradžiūna tai vėl sidabrinės.

kaip supratau tam psl. paskaitinėjus, kad phalikai tik kokį spalį - lapkritį pradeda žydėt? g.gif tai man db jau nesitikėt matyt rolleyes.gif

tikslinu:

parašyta kad phal hybrid žydi nuo lapkričio, o phal sp. apvalius metus bigsmile.gif

tai kaip čia skirt dabar kurie pas mane biggrin.gif
Papildyta:
čia dar vienas psl. su daug orhių foto, vien phaikų kiek doh.gif neperžiūrėjau..bet čia švedų ar kieno psl http://www.stenasa.se/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_s: 18 birželio 2008 - 13:31
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 18, 14:20)
pas mane irgi, bet jos poto pradeda nuo kažkurios vietos baltuot taip, pasidengia sidabru  biggrin.gif  nors šviesos ir drėgmės tiek pat gauna. tai čia taip juk turi būt  blink.gif

nu tai normalu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 06 18, 14:40)
tai aš tai suprantu biggrin.gif , bet nesupratau pasakymo "nuo šviesos žalios būna". pas mano phalikus tai nuo drėgmės pažaliuoja, kai pradžiūna tai vėl sidabrinės.

kaip supratau tam psl. paskaitinėjus, kad phalikai tik kokį spalį - lapkritį pradeda žydėt?  g.gif  tai man db jau nesitikėt matyt  rolleyes.gif

tikslinu:

parašyta kad phal hybrid žydi nuo lapkričio, o phal sp. apvalius metus  bigsmile.gif

tai kaip čia skirt dabar kurie pas mane  biggrin.gif
Papildyta:
čia dar vienas psl. su daug orhių foto, vien phaikų kiek  doh.gif  neperžiūrėjau..bet čia švedų ar kieno psl http://www.stenasa.se/

a tai ko akis isvertus? biggrin.gif beja saknys vazonelio viduj,kur negauna sviesos buna baltos.... nemaisyk su orinem... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 06 18, 14:58)
a tai ko akis isvertus? biggrin.gif  beja saknys vazonelio viduj,kur negauna sviesos buna baltos.... nemaisyk su orinem... tongue.gif

išvirto tos akys nes jau kelintą seną temą orchių skaitau blink.gif doh.gif
būna baltos, tiesa, nesenai sodinau, tai nustebus truputį buvau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 18, 10:47)
O gal ta turgaus moteriske ne is seklu daugina ax.gif zinau yra toks tepaliukas lygtais "keikiboost" vadinasi.  g.gif Galima ir toks dauginimas  blush2.gif


Ta moteriske labai smagiai nesavas orches pardavineja... Ir kitas geles... taip pat
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2008 06 18, 11:32)
Bandziau pora kartu ir eina tos miltonijos velniop, rasiau, kad pas mus jos namu salygom galima sakyt neauga, reta isimtis jauciu pas viena kita. Man jau jos nepatinka daugiau. Jau geriau tada cambria, ziedas panasus, o tikrai ne tokia lepuze.



O mano labai smagiai nupiginta miltonija auga. Nezinau kaip ziema jai patiks pas mane, bet kol kas viskas gerai gelytei mano smile.gif
Atsakyti
As turiu jau 3 phenelopsius. Dalta didziaziede, violetine svieisiai vidutine ir tamsiai violetine smulkiaziede. Daabr namie grozi dovanoja smulkiaziede clap.gif
Atsakyti
o as visdelto istraukiau miltonija is reanimatoriaus, kazkaip ji man ten per slapiai jautes g.gif bandysiu ikisti i substrata, gal kas ir pavyks g.gif nors neturi nei vienos saknies schmoll.gif
Atsakyti
Va cia mano miltonija smile.gif
http://public.fotki....djos-/miltonia/
Atsakyti
Mano irgi kuri laika grazi miltonija buvo ...
Atsakyti
Nu tai taip supratau, kad su mano oncidzio saknimis viskas ok, zinokit kol knisaus po tas saknis, uztikau baltu super mazyciu padareliu blink.gif tai perliejau visas kalio permanganatu, turetu padet??siaubeli, tai gerai, kad uzsiemiau tu saknu tyrinejimu, kitaip tu baubu buciau neaptikus, beje po perliejimo saknys patamsejo, reiskiasi ne sviesa, o vandens sankaupos tai lemia, kaip ir pas falenopsius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 06 18, 15:24)
Nu tai taip supratau, kad su mano oncidzio saknimis viskas ok, zinokit kol knisaus po tas saknis, uztikau baltu super mazyciu padareliu blink.gif tai perliejau visas kalio permanganatu, turetu padet??siaubeli, tai gerai, kad uzsiemiau tu saknu tyrinejimu, kitaip tu baubu buciau neaptikus, beje po perliejimo saknys patamsejo, reiskiasi ne sviesa, o vandens sankaupos tai lemia, kaip ir pas falenopsius thumbup.gif


jeigu tai tie vabaleliai apie kuriuos galvoju tai jie orchidejai nepakenks, jie gyvena zieveje ir minta gribeliais kurie auga ant tos zieves
Atsakyti