Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamyčių klubas "Laiminga mama"

Malonu vėl matyt Dinka 4u.gif

O susitikimas buvo tikrai puikus 4u.gif Mano didžioji jau išbandė kvepaliukus, nors iš pradžių galvojo, kad ten ampulė ir bijojo paliesti biggrin.gif Sakė ir kremą gausiu duoti pabandyti, kai išsimaudys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daabi @ 2010 04 21, 19:27)
Tas nikas ir daug grazesnis, ir zinom kas cia  blush2.gif  wub.gif, nes siejas su vardu smile.gif


agu, ačiū. Geriau jaučiuos pati biggrin.gif

QUOTE(Mulan @ 2010 04 21, 19:44)
Malonu vėl matyt Dinka 4u.gif

O susitikimas buvo tikrai puikus 4u.gif Mano didžioji jau išbandė kvepaliukus, nors iš pradžių galvojo, kad ten ampulė ir bijojo paliesti biggrin.gif Sakė ir kremą gausiu duoti pabandyti, kai išsimaudys lotuliukas.gif


ot, tos moterys lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikatytes Aironiukui 4u.gif salta labai brrr... pas mus namie +16 tik, tai su dviem megztiniais ir vilnonem kojinem sedziu doh.gif
jau apziurejau nuotraukas thumbup.gif butu fainai kad dar ir pakomentuoti galetume nuotraukas, labai fainos jos thumbup.gif Inga, maciau tu, atrodo, fotkinai mano padauza, gal galetum i emeila imesti foto kur jis matosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka, galiu ir i emeila issiusti arba per skype 4u.gif
Mano skype noringa24 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2010 04 22, 12:41)
sveikatytes Aironiukui  4u.gif  salta labai brrr... pas mus namie +16 tik, tai su dviem megztiniais ir vilnonem kojinem sedziu  doh.gif
jau apziurejau nuotraukas  thumbup.gif butu fainai kad dar ir pakomentuoti galetume nuotraukas, labai fainos jos  thumbup.gif  Inga, maciau tu, atrodo, fotkinai mano padauza, gal galetum i emeila imesti foto kur jis matosi  mirksiukas.gif


Man ir tokios gražios tos nuotraukytės, kad net žiurejau kelis syk ir vyra isverciau is lovos, kad pazetu blush2.gif Nu neiskenciau nepasidziaugus ax.gif Klausiu jo, sakau ar cia man tik taip grazu kai savas klubas ar visiem lotuliukas.gif wub.gif
O puslapiuko naujo darbus jau tuoj pradesim su Lina, noretusi greiciau, bet nesigauna schmoll.gif Tai koki mėnesiuka max luktelkit ir tada jau tikrai bus galima komentuot, diskutuot, ka tik noresim... nes nebebus apribojimu kaip dabar ir tokio sudetingo darbo smile.gif
Kaip Jūs ten laikotės visos? Maniskis tai prastai, tik aš jau šnd atsipūtus nuo klubo tai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mulan @ 2010 04 21, 19:44)
Malonu vėl matyt Dinka 4u.gif

O susitikimas buvo tikrai puikus 4u.gif Mano didžioji jau išbandė kvepaliukus, nors iš pradžių galvojo, kad ten ampulė ir bijojo paliesti biggrin.gif Sakė ir kremą gausiu duoti pabandyti, kai išsimaudys lotuliukas.gif

Tai jo, viena panelytė ir labai buvo susidomejus mano pakabuku per kluba lotuliukas.gif Uztat man biskiuka truksta mergikes ir tu visu roziniu grozybiu, kai tu bernus auginu mirksiukas.gif Nes ka, nei idomu jam kokias kelnes nupirkt, nei ka pasitarsi... sako, nu mama, koks man skirtumas, tipo atstok lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(IngaDiliene @ 2010 04 22, 15:15)
Labuka, galiu ir i emeila issiusti arba per skype  4u.gif
Mano skype noringa24  ax.gif

Inga, ka ten nagrineji vienoj fotkej pasilenkus? lotuliukas.gif
Atsakyti
Kurioj as ten pasilenkus? Neatkreipiau demesio kazkaip biggrin.gif Zinau tik tiek, kad klube stengiausi kuo daugiau padaryti graziu nuotraukyciu bei pabendrauti su mamytem ir ju vaikuciais thumbup.gif
Pasidariau isvada, kad labai saunios bei draugiskos mamytes lanko musu kluba 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mano Domantukas katik ismoko vaikscioti, tad laksto kaip drasus kiskis po namus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai dabar tokios dziugios akimirkos mums namie 4u.gif Manau mamytes supras mano dziaugsma ax.gif
Atsakyti
Didžiausi sveikinimai Domantukui thumbup.gif drinks_cheers.gif
ir mamytei- 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ot šaunuolis Domantas - dabar jam kiti įspūdžiai atsivers thumbup.gif Didžiausi sveikinimai abiem wub.gif drinks_cheers.gif
Beje, labas rytas visoms 4u.gif
Šnd vos ne žiemos sulaukėm.... brrrr... nu ir šalta g.gif
Atsakyti
Artėja viena gražiausių pavasario švenčių- Mamytės diena. Tą dieną įprasta dovanoti gėles. Šįkart kviečiame į mamų susitikimą, kurio metu pasiūlysime gėlytę pagaminti pačioms- galbūt sau, galbūt mamai, galbūt draugei, kuri ruošiasi tapti mama....
Balandžio 27 dieną, 11 val., „Euroopoje“ (Aido g. 8, PC Akropolis, Akropolio aikštė III-09), vyks Šiaulių mamų klubo „Laiminga mama“ susitikimas, kuriame visas norinčias mamytes pakviesime užsiimti rankdarbiu- versime iš karoliukų gėlytę. Kaip visa tai daryti- parodys ir papasakos viešnia Sigita.
Visas norinčias ir galinčias atvykti mamas bei nėštukes numatytą dieną į susitikimą, kviečiame iki balandžio 26 dienos, 13 val. registruotis e-paštu: laimingamama@gmail.com(nurodykite savo vardą, pavardę, vaikučių vardus bei amžių) arba telefonu 8-615 42419. Taip pat prašau nurodyti ar pageidausite gaminti gėlytę ar ne.
Susitikimo paramos mokestis - 15 Lt. Į kainą įskaičiuota: vaikučio žaidimas Euroopoje, priemonės rankdarbiui, pamokėlė.

user posted image

Kviečiame!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ≈Dinka≈: 23 balandžio 2010 - 10:48
dideliausi sveikinimai Domantukui ir mamytei 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
labai faina, kad is karoliuku versime gelytes thumbup.gif jau laukiu antradienio biggrin.gif
nu bet salta salta salta kaip unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
nagi kaip šalta namie, tai neatsitraukiu nuo šaldytuvo tik valgau valgau ir valgau doh.gif
Užsiėmimas atrodo bus labai įdomus. Nesitikėjau, kad tokios gražios ir įdomios gėlės bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ·..•SunShine•..·: 23 balandžio 2010 - 15:31
Man smagu, kad turėsim pirmą rankdarbių užsiėmimą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Paskaitėlių jau pasiklausėm, dabar pamiklinsim rankutes thumbup.gif Kas su ilgais nagučiais, tam nepavydžiu lotuliukas.gif Ot teks paplušėt kol karoliukus pasiseks paimt thumbup.gif
O jūs siūlykit ir rašykit kokių užsiėmimų norėtumėt - mums bus labai smagu sužinoti 4u.gif
Atsakyti