Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos pažintys :)

Sveika giedruute is Dociškių g. butu smagu pabendrauti smile.gif
Atsakyti
sveikos esam is salininku.gal yra mamyciu.norinciu susitikti?
Atsakyti
QUOTE(Ana18 @ 2013 12 24, 00:31)
Sveika as auginu seseriu menesiu sunu galetume pabendraut as gyvenu  vilniuje:)
Papildyta:
Sveikos ieskau nauju draugiu irgi mamyciu,visos mano drauges kurias turiu vaiku neturi jauciu kad mums nebera apie ka kalbetis gal yra norinciuju gyvenu vilniuje.

labuka is kurio rajono busit?
Papildyta:
QUOTE(saulyte69 @ 2014 05 15, 14:44)
sveikos esam is salininku.gal yra mamyciu.norinciu susitikti?

sveiki.galim kada susitikt jai bunat vilniui mes is naujaninku mums 7 men.:)retkarcais bunam salininkose:)
Atsakyti
Sveikos, mamytės. 4u.gif
Gyvenu Kaune aklųjų ir silpnaregių rajone. Turiu 2 mėnesių sūnelį. Gal atsirastų mamyčių, norinčių kartu pastumdyti vežimėlius, pasišnekėti?
Atsakyti
Sveikutes, esame is Naujosios Akmenes, mano vyrukui 3 metukai. Gal yra mamyciu, kurios noretu pabendrauti? smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif
Matau tema jau kiek aprimusi... bet ir aš, naujokė noriu pasireikšti ir draugių mamyčių susirasti smile.gif
Esu iš Vilniaus, auginu sūnelį. Man 23 jau greit sueis ir tarp draugių esu pirma su vaikučiu... visos laksto, linksminas, o aš su sūneliu namie žaidžiam.. smile.gif Būtų be galo smagu susirasti bendraamžę ir bendramintę mamytę, nes su savom draugėm jau dažnai ir bendrų temų/ interesų nebeturim, joms dar lakstymas, o man jau vaikutis rūpi...
tikiuosi atsiras nors viena miela mamytė, kuri man parašys žinutę ir pradėsime bendrauti, su vaikučiais į kiemą keliauti ir plepėti su kavos puodeliais rankose smile.gif
Atsakyti
35 metų mama ir 5-metis sūnelis mielai susipažintų su naujais draugais pajūryje (Palanga). 4u.gif
Atsakyti
Labas, mamytės 4u.gif
Gal yra mamyčių iš kauno netoli molo ar girstučio? turiu 5 mėn. sūnelį. Gal atsirastų norinčių kartu pastumdyti vežimus? smile.gif Nė viena draugė vaikų neturi, tad tas bendravimas jau nebetoks kaip ankščiau. O norėtųsi susirasti kokią bendramintę paplepėjimams mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas
O gal atsiras norinčių susipažinti štai taip:

https://www.facebook...e...936&fref=nf
Atsakyti
QUOTE(Milledi* @ 2014 09 06, 18:50)
Labas, mamytės 4u.gif
Gal yra mamyčių iš kauno netoli molo ar girstučio? turiu 5 mėn. sūnelį. Gal atsirastų norinčių kartu pastumdyti vežimus? smile.gif Nė viena draugė vaikų neturi, tad tas bendravimas jau nebetoks kaip ankščiau. O norėtųsi susirasti kokią bendramintę paplepėjimams mirksiukas.gif

Labas 4u.gif draugystes parkas jums tolokai butu? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ieskau pasivaiksciojimu su vezimeliu draugijos Karoliniskese prie TV boksto smile.gif
Atsakyti
24 metų nestuke.gif mama su 4 metų dukryte, o greitai ir sūneliu, mielai susipažintų su naujais draugais Vilniuje. Šiuo metu gyvename fabijoniškėse, nuo žiemos gyvensime netoli valakampių 4u.gif Rašykite į AŽ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 10 balandžio 2015 - 21:18