Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Birželinukų meet'as

QUOTE(saulute32 @ 2012 04 04, 17:13)
kam siust, tau ar crazy?

reik dar pažiūrėt ar Crazy pasirašys mirksiukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 04, 18:55)
reik dar pažiūrėt ar Crazy pasirašys mirksiukas.gif  rolleyes.gif


jei neskaudės tai pasirašysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2012 04 04, 20:59)
jei neskaudės tai pasirašysiu biggrin.gif

notworthy.gif aciuks.gif
Atsakyti
sveikutes , kaip judejimas del meeto ?
kam nuotraukyte siusti ?
Atsakyti
QUOTE(auduse @ 2012 04 08, 20:30)
sveikutes , kaip judejimas del meeto ?
kam nuotraukyte siusti ?


Crazy Lady
Atsakyti
dabar aiškiau man paaiškinkit, kokią foto siųsti Crazy Lady? biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, su kuo galėčiau pasitarti dėl medalių birželinukams? smile.gif Jau pradėjau daryti, bet galvoju ar kažką daugiau daryti, ar už teks ir paprastesnių? g.gif Nenorėčiau čia dėti pavyzdžio, nes gal bus smagiau ir patį medalį, ir nominacijas jau per šventę pamatyti smile.gif
Tiesa, pagalvojau, kad juos galima būtų vaikams su dvipuse lipnia juostele priklijuoti. g.gif Turėtų gerai laikytis, ir vistiek saugiau nei adatėlės ar tie žiogeliai. Ką manot? g.gif
Laukiu pasiūlymų ir komentarų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 14, 13:46)
Mergaitės, su kuo galėčiau pasitarti dėl medalių birželinukams? smile.gif Jau pradėjau daryti, bet galvoju ar kažką daugiau daryti, ar už teks ir paprastesnių?  g.gif Nenorėčiau čia dėti pavyzdžio, nes gal bus smagiau ir patį medalį, ir nominacijas jau per šventę pamatyti smile.gif
Tiesa, pagalvojau, kad juos galima būtų vaikams su dvipuse lipnia juostele priklijuoti.  g.gif Turėtų gerai laikytis, ir vistiek saugiau nei adatėlės ar tie žiogeliai. Ką manot?  g.gif
Laukiu pasiūlymų ir komentarų smile.gif


Tartis gali bandyt su ta, kuri nedalyvaus meete g.gif .
Pernai medalius kabinom ant kaklo su juostelem ax.gif
Atsakyti
Ei, mergaitės, man reikia pagalbos. Konkrečiai, kokios?
Ogi reikia normaliai sugalvoti nominacijas.. Nes vienos siūlė naudoti "misteris ir mis" pvz. šokėja, kitur buvo lyg "mažasis ir mažoji" šokėja, dar buvo "pats/ pati" pvz. aukščiausia ir pan.
Padėkit sugalvoti konkrečias nominacijas iš pasiūlytų.. doh.gif Nes, kad ir kaip norėčiau, man vienai nesigauna, o be to aš sakiau, jog padarysiu medalius jau pagal konkrečias nominacijas, bei keliatą be užrašų, jei prireiks pačios sugalvosite vietoje.
Tad kas ten man žadėjo padėti? lens.gif ax.gif
Atsakyti
A u u u .. blush2.gif Čia ką savaitgalis taip veikia, ar tiesiog, nėra norinčių man padėti? doh.gif
Šiaip už kelių savaičių neturėsiu tiek daug laiko sėdėti prie pc, pradėsiu ruoštis grįžimu į darbą, reiks mamai sode padėti ir pan. Tad gal netempiam laiko, nes teks kažkuriai kitai tuos medalius daryti. blush2.gif Ne dėl to, kad aš nenoriu, bet bijau, kad paskui tiesiog, neturėsiu kada, nepadarysiu medalių ir nuvilsiu jus.. blush2.gif
Atsakyti
mano pamąstymai biggrin.gif kadangi Biželio mėnesis yra vyriškos giminės, todėl ir meetas vadinsis Birželinukų, o ne birželinukių biggrin.gif tad gal visas nominacijas oriantuoti reikėtų į vyrišką giminę, kad nebūtų nesusipratimų g.gif

taigis
1. auksciausias
2. mažiausias
3. Ilgaplaukis
4. šnekutis
5. užsispyrėlis
6. Valgiausias
7. nevalgiukas
8. puodo karalius
9. "mažasis talentas"
11. mandagiausias????
12. išraiškingiausias- pagal ką rinksim???
13. šmaikščiausias - va čia irgi nesupratau pagal ką rinksim g.gif ????
14. atsarguolis
15. drovuolis
16. drąsuolis
17. linksmuolis
18. švelnumėlis
19. romantiškiausias?????
20. jautruolis
21 šypseniukas
22. didžiausios akys - "Mis akių žiburiukai/misteris akių žiburiukai"
23. Šokėjėlis
24. Mažasis išdykėlis (čia gal ir kaip ožiukų draugas kažkas panašaus tik gražiau pavadinta? g.gif )
25. Savarankiškiausias Aš
pats
26. Mažasis pamaiva
27. Miegaliukas (jei bus miegančių)
28. Modeliukas (gal kuris labai maivysis prieš fotoaparatą)
29. Sportiškiausias (kuris daug bėgios, karstysis ir kitaip daug daug judės), čia manau įsiskaičiuoja ir judriausias ir energingiausias ir visoks kitoks greičiausias...


Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2012 04 15, 17:10)
mano pamąstymai biggrin.gif  kadangi Biželio mėnesis yra vyriškos giminės, todėl ir meetas vadinsis Birželinukų, o ne birželinukių biggrin.gif  tad gal visas nominacijas oriantuoti reikėtų į vyrišką giminę, kad nebūtų nesusipratimų g.gif

taigis
1. auksciausias
2. mažiausias
3. Ilgaplaukis
4. šnekutis
5. užsispyrėlis
6. Valgiausias
7. nevalgiukas
8. puodo karalius
9. "mažasis talentas"
11. mandagiausias????
12. išraiškingiausias- pagal ką rinksim???
13. šmaikščiausias - va čia irgi nesupratau pagal ką rinksim g.gif  ????
14. atsarguolis
15. drovuolis
16. drąsuolis
17. linksmuolis
18. švelnumėlis
19. romantiškiausias?????
20. jautruolis
21 šypseniukas
22. didžiausios akys - "Mis akių žiburiukai/misteris akių žiburiukai"
23. Šokėjėlis
24. Mažasis išdykėlis (čia gal ir kaip ožiukų draugas kažkas panašaus tik gražiau pavadinta? g.gif )
25. Savarankiškiausias Aš
pats
26. Mažasis  pamaiva
27. Miegaliukas (jei bus miegančių)
28. Modeliukas (gal kuris labai maivysis prieš fotoaparatą)
29. Sportiškiausias (kuris daug bėgios, karstysis ir kitaip daug daug judės), čia manau įsiskaičiuoja ir judriausias ir energingiausias ir visoks kitoks greičiausias...

O tuos visus
"1. auksciausias
2. mažiausias
3. Ilgaplaukis
4. šnekutis
5. užsispyrėlis
6. Valgiausias
7. nevalgiukas
8. puodo karalius"
gal reiktų ir tiek mergaites, tiek berniukus apdovanoti? g.gif aplamai visas nominacijas teikti abiejų lyčių vaikams? Tai padaryčiau 2 spalvų medalius, mergaitėms ir berniukams..
Bet kaip skambės birželinukų susitikimo Ilgaplaukis (mergaitei)? Aš jau šiokį tokį varinatą pasidariau, gal tau, Crazy Lady, įmesiu parodyti, nes kolkas daugiau niekas neatsiliepė. Be to lygtais sakei, jog galėsi atspausdinti g.gif
Atsakyti