Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

QUOTE(KimBom @ 2016 07 13, 13:16)
I like Game of thrones so much!



I am his fun!
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 07 05, 21:56)



bet tai kas? "pamises karalius" arkoks jo brolis?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2016 07 14, 03:45)
bet tai kas? "pamises karalius" arkoks jo brolis?

Jon'as yra Mad King'o anūkas, tevas buvo jo sūnus Rhaegar'as jei apie tai cia buvo klausta
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 06 28, 08:14)
Na man tas Jamie zvilgsnis lyg sakė "tik isvykau kelioms minutėms ir ka radau grįžęs?"... Na idomu kaip jų santykiai dabar rutuliosis  g.gif


Su juo gi taip idomiai, kiek buvo blogis pirmam sezone, tiek po to tapo mylimas biggrin.gif Ir dabar, manau, visi i ji ziuri kaip i busima gerieti biggrin.gif Tik man ju ta mele su Serseja tokia dabar visai ne i tema g.gif Laiziaka sumete.. ir tiek ziniu.

QUOTE(minha @ 2016 06 28, 10:18)
Babuliokas liko kersyti uz visus smile.gif

Tai dabar vien bobuliokai ir liko uz vairo: Sansa, Aria, Daeneris, net ta mazoji ledi, Serseja soste sedi.. dar ir jurine lesbiete bigsmile.gif

QUOTE(starke @ 2016 06 28, 17:59)
Jei Cercei butu palikusi Margeri, butu Zvirbliu nesunaikine, ne butu is karto issilakste is tos sventoves. Jamie tai turbut prie nugaletoju prisiplaks ir sesutei ragus istatys  biggrin.gif

Tai gi prieses jos nuo pat pradziu.

___

O kas tas Rhaegar Targaryen? Lyg apie ji sako, kad Snow tete?

O del Nedo, as esu pamascius, kad kaip ten pas ji tas bastardas, nesisiejo man niekaip ir va prasau.

Sitas sezonas smarkiai kitoks, nes pozityvo labai daug. Man tik atrodo, kad Deanerys nebeliko pries ka kovot? g.gif Snow tai tik Siaures nori.. Nera stipriu priesu del sosto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 liepos 2016 - 22:10
o tai Sersėja nestipri?
ta nemirtinga anakonda iki sezono bet kaip stipri pasidaryt gali lotuliukas.gif

gal kitas sezonas jau paskutinis, butu aisku kas ir kaip
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 07 18, 23:08)
__

O kas tas Rhaegar Targaryen? Lyg apie ji sako, kad Snow tete?

O del Nedo, as esu pamascius, kad kaip ten pas ji tas bastardas, nesisiejo man niekaip ir va prasau.


Rhaegar'as buvo vyriausias Mad King'o sunus. Kadangi daugeli metu Targaryen'ai tuokdavosi tik tarpusavyje, taip noredami issaugoti savo karaliska kraujo linija svaria (nes jie gi berods kelis simtus metu valdė), tai palikuonys pradejo gimti silpni, sirgti ivairiom ligom (na kraujomaisos padarinys), tai Rhaegar'as kad inestu sviezio kraujo vedė Ellia Martel is Dorno (jos broli kur nuzude Kalnas, kai kovojo uz Tyrion'a Trial by combat, del to tos gyvates ir kersija Lanisteriams). Veliau jis pagal oficialia versija "pagrobe" Lyana Stark, ir taip prasidejo Roberto Barateono sukilimas, nuvertes Targaryen'us, pagal neoficialia Rhaegar'as ir Lyana isimylejo ir kartu pabego... Kad Lyana Jon Snow motina jau aisku, o del tevo dar intrigą laiko kurejai, bet dauguma fanu ir speja kad tevas bus Rhaegar'as, nes kitas cia ir nesiristu...

Del Nedo taip, netgi 1 sezone kur yra jo ir Jon'o scenos, jis nera jo pavadines sunumi, tik kartojes, kad "tu esi Starkas", "tu esi mano kunas ir kraujas ir daugiau tau nieko nereikia zinoti"...

QUOTE(Lėja... @ 2016 07 19, 06:35)
gal kitas sezonas jau paskutinis, butu aisku kas ir kaip

HBO patvirtino, kad kitas sezonas bus tumpesnis, tik 7 serijos ir startuos vėliau nei iprasta balandi, o prasides vasara. Bus filmuojama Šiaurės Airijoje, Islandijoje ir Ispanijoje. Tai is to galima speti kad rodys White walkerius ir ivykius uz sienos/prie sienos, Šiaurę, Dorna greiciausiai ir Kings Landing (nors kazkodel maniau Kings Landingas yra Dubrovnike filmuojamas g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 07 19, 08:20)
(nors kazkodel maniau Kings Landingas yra Dubrovnike filmuojamas  g.gif )

Kiek skaiciau ir visokiu ekskursiju internete maciau - tai Maltoj
Atsakyti
Ir Maltoj, ir Dubrovnike Kings Landing, kiek skaiciau, dar ir filmuota medziaga kazkur buvo. Ten kur 5 sezone Cersei ejo savo walk of shame tai 100 proc Dubrovnikas.
Bet 7 sezonas dar nebus paskutinis, planuoja, kad 8, irgi trumpesnis. Ka gi, laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 07 19, 08:20)


Del Nedo taip, netgi 1 sezone kur yra jo ir Jon'o scenos, jis nera jo pavadines sunumi, tik kartojes, kad "tu esi Starkas", "tu esi mano kunas ir kraujas ir daugiau tau nieko nereikia zinoti"...


net siurpuliukai nubego unsure.gif
Atsakyti
Laukiu kito sezono jau. Norėtųsi,kad po daugiau serijų būtų,bet gal tuom jisai ir žavus smile.gif
Atsakyti
Oficialiai patvirtinta, kad 8 sezonas bus paskutinis.
Atsakyti
Kokia muzika skamba seriju pradzioje?
Atsakyti