Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo šukės (Paramparca)

QUOTE(vemvet @ 2015 09 09, 09:50)


Serialo prazioje, kai rodo ta siaura vargana gatvele, labai primena Beganti laika  4u.gif

Man irgi atrodo, kad gatvele ta pati. Nors gal ten daug panasiu gatviu ax.gif Nes seriala " Dela cesti" man atrodo, kad irgi " Begancio laiko" gatvelej filmavo.

Beja, kas ziuresit Online antra sezona, maciau pas ruses yra jau anonsai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 09 09, 10:50)

Giulseren nenervina taip kaip issiziojusi Yasemin  ax.gif O brolienei tai i galva duociau, maziau sneketu  rolleyes.gif


Nors man ir prie Giulseren priprast reikejo, padariau isvada, kad pati aktore man nelimpa... O Keriman tai man Mukades Nr. 2 cool.gif

Veiksmas cia tikrai dinamiskas, nestovi viskas vietoj, jei kas nutinka per serija- dvi isaiskeja, bet ir dramu, ir intrigu, ir veiksmo uztenka...
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 09, 10:57)

Beja, kas ziuresit Online antra sezona, maciau pas ruses yra jau anonsai smile.gif

Ojoj ten pas ruses kokios aistros verda... Ypac del to naujo Baris Falay (ar koks ten jo vardas) veikejo, geras ar blogas, kas kaip ir su kuo lotuliukas.gif Zodziu... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 09, 13:11)


Ojoj ten pas ruses kokios aistros verda... Ypac del to naujo Baris Falay (ar koks ten jo vardas) veikejo, geras ar blogas, kas kaip ir su kuo lotuliukas.gif  Zodziu...  cool.gif

pas jas visad aistros verda biggrin.gif ypac del Buckiu lotuliukas.gif apie viena serija sugeba 10 lapu prirasyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 09, 15:01)
pas jas visad aistros verda

Pas jas, tai kur? rolleyes.gif Noriu aistrų, o jei dar po 10 psl... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2015 09 09, 15:07)
Pas jas, tai kur?  rolleyes.gif  Noriu aistrų, o jei dar po 10 psl...  biggrin.gif

As apie serialu aptarimus. biggrin.gif Ruses beveik visus serialus " karstai" dazniausiai aptarineja. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 09, 16:40)
As apie serialu aptarimus. biggrin.gif  Ruses beveik visus serialus " karstai" dazniausiai aptarineja. lotuliukas.gif

Kur aptarinėja, kur? ax.gif Indų serialų gerbėjų forumus aptikdavau, o turkiškų kažkaip nepagaunu. bigsmile.gif
Atsakyti
Na si seriala ruses aptarineja pvz. cia, bent jau as cia skaitau, visa nauja info buna ir pan. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 09, 17:13)
Na si seriala ruses aptarineja pvz. cia, bent jau as cia skaitau, visa nauja info buna ir pan.  cool.gif

Taip taip, apie kiekviena seriala, daugiausia pliatku galima turbut vk.com pasiskaityt, nes ten kiekvienas serialas ir aktorius/e turi savo grupes ir kartais net kelias smile.gif
o siaip yra pas rusus taigi ne vienas tas forumas. Zodziu, info pilna smile.gif

Simbuli, vistik, pasirizai prisiregistruot i vk? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 09 rugsėjo 2015 - 18:37
Damusiau pagaliau iki pabaigos, sunku titrus skaityti, bet, verta buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 09 09, 19:35)

Simbuli, vistik, pasirizai prisiregistruot i vk? biggrin.gif

Paradoksas, kad as ten registravausi visai ne del serialu, reikejo knygos lotuliukas.gif Siaip jo...

Maciau, kad jau yra igarsinta 28 serija, as palauksiu pilnai kol bus igarsintos visos 1 sezono ir tada jau bus kelios naujo sezono isejusios, taip sakant bandau taupytis dirol.gif nes bai nemegstu, kai po 1 i savaite iseina, del to ir nebaigiau KPA ziuret, nes uzmusdavo laukt...
Atsakyti
Na kokia Hazal nesimpatiska, tik eurai akyse spindi, taip ir norisi, kad jai kokiu sunkumu iskiltu, tik suzinojo, kad netikra motina, ir jau vardu vadina, per viena diena visko atsisakytu, vardan pinigu. Na ziuresim kaip toliau cia viskas viks, visai sudomino nuo pirmu seriju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 09, 13:11)
Nors man ir prie Giulseren priprast reikejo, padariau isvada, kad pati aktore man nelimpa... O Keriman tai man Mukades Nr. 2 cool.gif


Giulseren balsas toks storas, kai pradeda taip isteriskai rekti, tai net baisu rolleyes.gif

Mukades man angelas su ta broliene palyginus. Su Mukades imanoma gyventi, tik papletkinti reikia. O sita kiekviena kasni skaiciuoja doh.gif


QUOTE(olimpika @ 2015 09 14, 17:13)
Na kokia Hazal nesimpatiska, tik eurai akyse spindi, taip ir norisi, kad jai kokiu sunkumu iskiltu, tik suzinojo, kad netikra motina, ir jau vardu vadina, per viena diena visko atsisakytu, vardan pinigu. Na ziuresim kaip toliau cia viskas viks, visai sudomino nuo pirmu seriju smile.gif


Tikrai kad nesimpatiska. Kaip taip mamai meile gali dingti, kas kad negimde? Bet abi ten tokios, nei Dzansu mama mylejo, nei sita myli.

Sitas serialas uzkabino nuo pirmos serijos, galetu rodytu vietoj Dilos. Ir filmavimas toks idomus, tai veiksma prasuka be zodziu, nerodo taip smulkiai. Patys epizodai tokie trumpi, tai ta rodo, tai staigiai jau kazka kita. Filmavimas man panasus i 20 min.

Bet uz Dila tikrai idomiau ziurisi thumbup.gif
Atsakyti