Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 10 23, 17:55)
Beren vaidins tik nuo 8-12 serijos. Skirtingai tas serijas ivardyja. Ji pakeis ta sviesia mergaite is anonsu. Ta prasme vaidins Kesem jau moteri.

taps blondine? laugh.gif Man vien del to norisi ji ziuret, kad pamatyt ja istoriniam seriale smile.gif
Atsakyti
Šiaip keista, kad tą mergaitę blondinę paimė vaidinti. Juk pagal tikros graikės tipažą, tai tikroji Kosem, greičiusiai, buvo tamsaus gymio, o ne iš pieno plaukus lyg kokia baltų moteris biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Dar vienas teaser'is bigsmile.gif
https://m.youtube.co...p;v=lUjIiFr7eDI
Atsakyti
Ei, tai kada gi pradės rodyti...
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2015 11 07, 14:41)
Ei, tai kada gi pradės rodyti...

Zada sio menesio 12 diena 4u.gif
Atsakyti
Jau yra 1 serijos anonsas va cia bigsmile.gif O muzika man visa wub.gif Labai tiksiuosi, kad muzikos bus nemaza dalis is Didingojo amziaus ax.gif
Atsakyti
Man muzika irgi labai patinka. Laukiu nesulaukiu wub.gif Jaučiu įsitrauksiu lygiai taip pat, kaip į DA. Pastarasis tai man lyg gyvenimo dalis buvo biggrin.gif
Atsakyti
Jei ziureti kaip Da tesini, tai sitas Ahmedas yra Suleimano sunaus Mustafos vaikas? Ar vaikaitis? Zinau, kad tai nera tos pacios istorijos tesinys, bet vistiek idomu. smile.gif)
Kol dar nepradetas ziureti filmas, galvoju ar nesidubliuos mintyse Kosem su Muhteşem Yüzyıl, nes is teaser'iu tai ir pilis ir apranga ir vardu dauguma jau pazystami.
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2015 11 08, 11:48)
Jei ziureti kaip Da tesini, tai sitas Ahmedas yra Suleimano sunaus Mustafos vaikas? Ar  vaikaitis? Zinau, kad tai nera tos pacios istorijos tesinys, bet vistiek idomu. smile.gif)
Kol dar nepradetas ziureti filmas, galvoju ar nesidubliuos mintyse Kosem su Muhteşem Yüzyıl, nes is teaser'iu tai ir pilis ir apranga ir vardu dauguma jau pazystami.

Mustafa sunus nuzudytas buvo. Jei neklystu, tai jis Selimo anukas.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 11 08, 13:58)
Mustafa sunus nuzudytas buvo. Jei neklystu, tai jis Selimo anukas.

Tikrai, sumaisiau vardus. Selimo.. smile.gif
Atsakyti
Taip, Ahmedas buvo Selimo anūkas, bet pagal idėją tęsinyje jau neturėtų būti nei vieno gyvo veikėjo iš DA. Visi jau buvo mirę.

Dar besidomintiems... ar Handan Sultan ir Safija Sultan buvo ta pati moteris tik skirtingais vardais? Nes jei ne, tai man čia dubliuojasi ko tais. Per DA pačioje pabaigoje rodė ir sakė, kad Selimas turės anūką ir to anūko motina buvo venecietė Safija, kurią Michrimah į rūmus atvežė, o tęsinyje šio Ahmedo motina jau Handan vadinama. Neaiškiai parašiau, bet gal suprasit mintį g.gif
Atsakyti
Safye tapo zmona Selimo ir Nurbanu sunui Muradui. Ir tada Safye ir Muradas susilauke sunaus Mehmedo.

Mehmedas su Handan susilauke sunaus Ahmedo. O Ahmedas turi zmona Kosem. Ir turejo zmona Hatice.

Taigi Handan Sultan buvo Valide Handan savo sunui Ahmedui.
Safye sultan buvo Valide Sultan Mehmedui.
Nurbanu Sultan buvo Valide Sultan sunui Muradui.

As taip su vikipedija issiaiskinu smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karas1433: 08 lapkričio 2015 - 15:21