Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 5-ta tema

Iš kur siunčiat(žiūtrit)serijalus.
Atsakyti
QUOTE(WyWa @ 2016 08 23, 06:51)
Iš kur siunčiat(žiūtrit)serijalus.

http://kinozal.tv/
Atsakyti
Jei noris lietuviskai, tai ziuriu per filmai.in. O visus kitus kartus tai netflix, amazon ir sky. Vienzo cia kur gyvenu, net nerizikuoju daugiau, apart filmai.in smile30x30.png
Atsakyti
Kur žiūrit serialus originalo (angliškai) kalba, gali būti su liet ar rusiškais titrais?
Atsakyti
Rekomenduoju: The island.
Atsakyti
Netiketai patiko serialas Life in Pieces (2015) - tas, ko tikejausi is Modern Family, bet cia pavyko geriau. Kiekvienoje serijoje parodomi keturi epizodai is seimos nariu gyvenimu, seimyniskas ir lengvas, bet tikrai neblogas.
Atsakyti
Perziurejau naujo sezono Suits. Idomu, kazkas naujo bus, ar su Maiku cia dar ne pabaiga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 09 08, 00:50)
Perziurejau naujo sezono Suits. Idomu, kazkas naujo bus, ar su Maiku cia dar ne pabaiga? g.gif

Mane tos ju pertraukos siek tiek nervuoja cool.gif As kazkaip isivaizduoju, kad toliau bus gvildenama Maiko noras buti teisininku, konfliktai su Reicel prasides ir pan. Idomu, ar jis pataps "legalus" ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 09 12, 14:47)
Mane tos ju pertraukos siek tiek nervuoja cool.gif As kazkaip isivaizduoju, kad toliau bus gvildenama Maiko noras buti teisininku, konfliktai su Reicel prasides ir pan. Idomu, ar jis pataps "legalus" ar ne biggrin.gif

As tai tik dabar suziurejau, tai puse sezono be pertraukos, nes po viena - ne man toks tempimas biggrin.gif Nors ir tai planavau, kad pasibaigus sezonui..

Dar juoduko byla bus.. Luiso meiles peripetijos biggrin.gif Nors man idomiau butu Donos ir Harvio peripetijos ax.gif Turbut laukiaumiausias dalykas, ko gal ir nebus biggrin.gif

Kazkokius pagreitintus mokslus gal baigs Maikas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 09 12, 23:48)

Kazkokius pagreitintus mokslus gal baigs Maikas cool.gif

Jam gi uzdrausti bet kokie mokslai ta tema.

O del Harvio ir Donos, tai taaaaaaip! Kokia grazi pora jie butu. Visi uzsienio forumai irgi spangsta del to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 09 13, 07:09)
Jam gi uzdrausti bet kokie mokslai ta tema.


Del to, kad laike egzus uz kitus?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 09 14, 21:08)
Del to, kad laike egzus uz kitus?

Tikrai taip.
Atsakyti