Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 5-ta tema

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 02 28, 13:01)
Perziurejau SUITS. Gaila, kaip tik nera paskutines serijos. Bet ziuriunt 5.15, tai mano sirdis sokinejo, nors atrodo, jau ir erzinanti ta tema, per visus sezonus buvo vis tempiama.
Lyginant su kitais serialais, tai cia ziurovas pamilsta veikejus, - serialo stiprioji puse. Man tik truko darbiniu vakareliu, isvyku. Ne gi nebuna tokiose firmose? g.gif Kad tas veiksmas nebutu vien ofisinis, norisi pamatyti juos ir su dzinsais, ar baline suknele.
Na ka, laukiam kovo 2 dienos bigsmile.gif Kaip manot, kuo baigsis? ax.gif
Ir dar, ar tiketis meiles tarp Harvio ir Donos? rolleyes.gif Kazkaip Scoti pasirode ir as vel praradau viltis..

Good wife - apie advokatus ir gyvenima, daugiau gyvenimo ir vakareliu 4u.gif Kazkodel man jis truputi panasus i Suits.

Patiko - Scandal.

Detektyvu megejams su daug veiksmo - Chicago PD

Savotiskas, bet itraukia - How to Get Away with Murder
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 01 kovo 2016 - 09:54
As Suits dar 5 sezono neziurejau biggrin.gif Labai bijau, kad blogai baigsis, tai ir ziureti baisu lotuliukas.gif

Dabar ziuriu House of cards. Apie politika. Irgi daug balu gaves serialas. Taciau po pirmo sezono sustojau ir nebezinau ar toliau ziureti, nes man asmeniskai tas pats per ta pati. Nors si seriala ziuri ir pats Obama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 03 01, 11:14)
As Suits dar 5 sezono neziurejau biggrin.gif Labai bijau, kad blogai baigsis, tai ir ziureti baisu lotuliukas.gif

Bet gi jiems visada sekasi, cia ne kokie Sostu karai biggrin.gif

Man dar patinka, kai vis mini Sostu karus, juolab, du aktoriai vaidino biggrin.gif

Reikes bandyti Good wife ziureti, nors jau esu kazkiek bandzius (pirma serija)..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 01 kovo 2016 - 23:14
Laba,
peržiūrėjau visą "Dauntono abatiją".Ir viskas, neįsivaizduoju, kad gali būt kas geresnio. Gal rekomenduotumėt kokį tikrai gerą serialą. Nedomina fantastika 4u.gif Norisi iš gyvenimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugilaite @ 2016 03 02, 13:17)
Laba,
peržiūrėjau visą "Dauntono abatiją".Ir viskas, neįsivaizduoju, kad gali būt kas geresnio. Gal rekomenduotumėt kokį tikrai gerą serialą. Nedomina fantastika  4u.gif  Norisi iš gyvenimo smile.gif

Man taip panasiai su serialu "Kuzei Gunei"liko dar dvi serijas,taupau,laikau desertui.Neisvaizduoju ka toliau ziuresiu.Galiu drasiai teigti,kad sis serialas,vienas geriausiu,o gal net ir vienintelis,is kada nors matytu.Man jis tobulas visom prasmem.Nenusaldintas,neperspautas,visi aktoriai savo vietoje,o pagrindinis-atradimas man.Perspjove visus uzsienietiskus.Grazus,neleksti,dialogai.Intriga iki paskutines serijos.Oj,jauciu verksiu,pasibaigus paskutiniai serijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugilaite @ 2016 03 02, 14:17)
Laba,
peržiūrėjau visą "Dauntono abatiją".Ir viskas, neįsivaizduoju, kad gali būt kas geresnio. Gal rekomenduotumėt kokį tikrai gerą serialą. Nedomina fantastika  4u.gif  Norisi iš gyvenimo smile.gif

Man panasu anglisku stiliumi "Mr Selfridge" apie pirmo didelio prekybos centro Londone sukurima ir ikurejo gyvenimo peripetijas, 4 sezonas eina i pabaiga.

Dar labai geras "The Affair", pasakoja apie isdavyste is visu sutuoktiniu perspektyvos. Be galo daug geru izvalgu ir idomu ziureti.
Atsakyti
Skaiciau jau, kaip baiges Suits sezonas cool.gif Linkstu prie neziurejimo lotuliukas.gif Visas internetas uzia, kad ne taip baiges, kaip norejo ir tikejosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 03 03, 08:07)
Skaiciau jau, kaip baiges Suits sezonas cool.gif Linkstu prie neziurejimo lotuliukas.gif Visas internetas uzia, kad ne taip baiges, kaip norejo ir tikejosi biggrin.gif

kaip tik atsidariau serija, baigsiu darbus ir eisiu ziet. aisku, jusu postas sunervino bele kaip lotuliukas.gif bet dabar bus mazesne trauma lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=abiga,2016 02 29, 20:47]
Pasiilgusiems Evos Longorios ir spalvotu apdaru bei aistru telenoveles filmavimo aiksteleje rekomenduoju trumpa seriala Telenovela (11 seriju po 22 min). Nors pats serialas man pasirode perspaustas ir nelabai itraukiantis, susiziurejo greit.
[/quo

Kur žiūrėjot?
Atsakyti
"Telenovela" siunciaus is torentu ir ziurejau anglu kalba, lt nezinau ar butu 4u.gif

Pasiilgusioms serialo "Pilna troba" patarciau paziureti seriala "Fuller House" - panasus stilius kaip pirmtako, 13 seriju, tik dabar jau rodoma DJ su vaikais. Zinoma, truksta Michelle ir serialas nebeatrodo toks puikus kaip vaikystej. Vis tik paziureti verta bigsmile.gif
Atsakyti
sudomino nauja kriminalinė drama The Family
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2016 03 05, 11:42)
sudomino nauja kriminalinė drama The Family

drinks_cheers.gif siandien paziurejau, kol kas ir mane sudomino.
Atsakyti