Įkraunama...
Įkraunama...

Aistra ir valdžia (Pasion y poder)

QUOTE(egliu @ 2016 02 12, 16:04)
bet tas Eladijus koks žiaurus  unsure.gif


unsure.gif nebuvau dar mačiusi su juo serialo, kad blogietis būtų. apie patį aktorių pagooglinau, kaip supratau, vis dar senbernis, nors 50 bus. Meksikos Clooney biggrin.gif
Atsakyti
[quote=muminukas,2016 02 12, 20:34]
unsure.gif nebuvau dar mačiusi su juo serialo, kad blogietis būtų. apie patį aktorių pagooglinau, kaip supratau, vis dar senbernis, nors 50 bus. Meksikos Clooney biggrin.gif
tai jau tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip visi personažai arba labai geri arba labai blogi. Tarpinio varianto nėra.
Kiek toms dviems ponioms realiai metų yra.? Labai jau įspūdingos figūros.
Papildyta:
Niai 39m. Chulijai 42m.
Tai jos ten nuo 16 metų jau tuos vaikus gimdė.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2016 02 13, 12:30)
Kažkaip visi personažai arba labai geri arba labai blogi. Tarpinio varianto nėra.
Kiek toms dviems ponioms realiai metų yra.? Labai jau įspūdingos figūros.
Papildyta:
Niai 39m. Chulijai 42m.
Tai jos ten nuo 16 metų jau tuos vaikus gimdė.

persistengta tai jau tikrai su amžiumi biggrin.gif nes realiai tie tėvai per jauni savo vaikams, atrodo, kad į poras tiktų vienas kitam. Aišku belekiek naudojama makiažo, tiek veidui ir kūnui, įvairios plastinės operacijos, botoksai ir pan. Negražu man tas dirbtinumas, nepalyginsi su turkų serialais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 02 13, 12:03)
persistengta tai jau tikrai su amžiumi  biggrin.gif  nes realiai tie tėvai per jauni savo vaikams, atrodo, kad į poras tiktų vienas kitam. Aišku belekiek naudojama makiažo, tiek veidui ir kūnui, įvairios plastinės operacijos, botoksai ir pan. Negražu man tas dirbtinumas, nepalyginsi su turkų serialais  smile.gif

Tai dabar panaršiau internete. Realiame gyvenime Ninos "sūnus" Erikas už ją metais vyresnis. doh.gif Tai jau nejau aktorių nėra. Kažkaip nebetaip žiūrisi.

Man Chulija (Beodz Samanta tikrasis vardas) labai graži moteris, tik tas kūdumas jau nelabai žiūrisi tokiame amžiūje. Taip ir galvoju žiūrėdama į tas jos gražias sukneles "turbūt S dydis" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2016 02 13, 10:30)

Kiek toms dviems ponioms realiai metų yra.? Labai jau įspūdingos figūros.
Papildyta:
Niai 39m. Chulijai 42m.
Tai jos ten nuo 16 metų jau tuos vaikus gimdė.


Man irgi tai krito į akis biggrin.gif Ninos sūnus apskritai bent 30 metų atrodo.
Papildyta:
QUOTE(egliu @ 2016 02 13, 11:03)
persistengta tai jau tikrai su amžiumi  biggrin.gif  nes realiai tie tėvai per jauni savo vaikams, atrodo, kad į poras tiktų vienas kitam. Aišku belekiek naudojama makiažo, tiek veidui ir kūnui, įvairios plastinės operacijos, botoksai ir pan. Negražu man tas dirbtinumas, nepalyginsi su turkų serialais  smile.gif


Man Nina su Julia neatrodo labai perspaudusios su operacijomis, kiek atsimenu jas iš senesnių serialų smile.gif

Labai juokinga, kad Nina tą savo tarnaitę Samanta vadina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2016 02 13, 11:21)
Tai dabar panaršiau internete. Realiame gyvenime Ninos "sūnus" Erikas už ją metais vyresnis.  doh.gif Tai jau nejau aktorių nėra. Kažkaip nebetaip žiūrisi.

Man Chulija (Beodz Samanta tikrasis vardas) labai graži moteris, tik tas kūdumas jau nelabai žiūrisi tokiame amžiūje. Taip ir galvoju žiūrėdama į tas jos gražias sukneles "turbūt S dydis"  smile.gif



doh.gif tai jau tikrai, kad nors labai fainas būtų... juk tikrai turi jaunų aktorių.

yra tokių žmonių ax.gif aš pora draugių turiu, jos sportuoja, kad sustorėtų, drabužiai irgi xs. Ir gimdžiusios, ir metų panašiai, bet plonos iš prigimties. o dar aktorė turūt ir stengiasi formą palaikyti.
Atsakyti
Figuros, tai tikrai abieju moteru tobulos! thumbup.gif

Siaip aisku, galejo vaikus paimt pagal amziu bent jau Erikas tikrai jau neatrodo jaunuolis...smile.gif O Ninos ir Chulijos amzius tai man neatrodo labai ten nutoles nuo realybes, jos gi aktores, ko noret, kad jaunai ir graziai atrodo, o beto 40m, juk nera dar tokios ir senos, bet manau jos ir po 10m dar taip pat atrodys:)
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 02 12, 17:04)
bet tas Eladijus koks žiaurus  unsure.gif


Na man tai perspausta jo ta žiauriojo vaidyba.
Atsakyti
O man juokinga Eladijaus šukuosena. Ant tiek aukštai kartais sukelta biggrin.gif
Visai užkabino serialas, jei nematau per tv. ziurau per tv3 play. smile.gif
Visad veiksmas vyksta, kazkas naujo. thumbup.gif g.gif
Papildyta:
AR Eladijus savo žmona myli kaip beprotis, ar tiesiog nenori, kad ji griztu pas Artura ? g.gif
Atsakyti
man įdomu, ar ta Eladijaus tatuiruotė tikra. greičiausiai filmui padaryta.

šiaip dar visko turėtų paaiškėti - ko jis tą Julią prievartavo, jei medaus mėnuo buvo?
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2016 02 15, 12:22)

AR Eladijus savo žmona myli kaip beprotis, ar tiesiog nenori, kad ji griztu pas Artura ? g.gif


labai jau sunku tokią meilę suprasti unsure.gif
Atsakyti
Ir šiaip ar daugiau kas tarp ju buvo kas, net dabar tai atrodo, kad tik ta viena karta ir turėjo santykius. O paskui 20 metų gyveno taip kaip dabar.
Atsakyti
jau tas Erikas koks antipatiškas doh.gif
Atsakyti