Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 24, 16:19)
is pavadinimo suprantu, kad mano Kpa rodys biggrin.gif
Paziurekit ir nuspresit smile.gif Vieniems sudas paskudinis, man jis patiko labai labai biggrin.gif

Tik ką baigiau peržiūrėti, įtempto siužeto detektyvas su meilės linija, dariau pertrauka vienu metu nes buvo per daug žiauru, bet patiko labai, verta žiūrėti!!
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 24, 16:19)
Paziurekit ir nuspresit smile.gif Vieniems sudas paskudinis, man jis patiko labai labai biggrin.gif
QUOTE(radera @ 2016 02 25, 18:11)
Tik ką baigiau peržiūrėti,  įtempto siužeto detektyvas su meilės linija, dariau pertrauka vienu metu nes buvo per daug žiauru, bet patiko labai, verta žiūrėti!!
Man tai jis žiauriai žiauriai patiko! Likau sužavėta. Man - tobulas. 10+
Verkė mano naktys be miego. Pavydžiu baltai kas jį dar tik žiūri.
Pabaigus, kurį laiką, buvo labai sunku surasti kažką tinkamo, kad vėl užkabintų.
Po jo_aš 2 savaites apskritai nieko nenorėjau žiūrėti, ir nežiūrėjau.

Raimusiuxxx, o kodėl Kara Para Aşk verčiamas į "Juodieji meilės deimantai"?
Pirmą kartą girdžiu tokį pavadinimą, jis man kažkoks be ryšio.
Ar čia lietuviai taip jį išvertė?
Atsakyti
[quote=Visgi,2016 02 25, 19:29]
[/quote]Man tai jis žiauriai žiauriai patiko! Likau sužavėta. Man - tobulas. 10+
Verkė mano naktys be miego. Pavydžiu baltai kas jį dar tik žiūri.
Pabaigus, kurį laiką, buvo labai sunku surasti kažką tinkamo, kad vėl užkabintų.
Po jo_aš 2 savaites apskritai nieko nenorėjau žiūrėti, ir nežiūrėjau.

Raimusiuxxx, o kodėl Kara Para Aşk verčiamas į "Juodieji meilės deimantai"?
Pirmą kartą girdžiu tokį pavadinimą, jis man kažkoks be ryšio.
Ar čia lietuviai taip jį išvertė?
[/quote]
Taigi lietuviai megsta isversti pagal save biggrin.gif
Atsakyti
Na lietuviai kaip visad pagal save pasistengia isverst biggrin.gif
O siaip yra saliu, kur ji skirtingai vercia. Kazkur irgi vertime deimantai skamba. Berods Indonezijoj isvis ji vercia "Elif meile". smile.gif Kad kaip sumasto taip vercia. Nors man originalus pavadinimas visad geriausias.
Atsakyti
Turkų kalbos skambesys išvis labai gražus. Aš bežiūrėdama jų serialus užsimaniau ir kalbą išmokti biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2016 02 25, 21:13)
Taigi lietuviai megsta isversti pagal save biggrin.gif
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 25, 21:40)
Na lietuviai kaip visad pagal save pasistengia isverst biggrin.gif
O siaip yra saliu, kur ji skirtingai vercia. Kazkur irgi vertime deimantai skamba. Berods Indonezijoj isvis ji vercia "Elif meile". smile.gif Kad kaip sumasto taip vercia. Nors man originalus pavadinimas visad geriausias.
Bože moj doh.gif Ir sugalvok dar taip
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 02 25, 22:09)
Turkų kalbos skambesys išvis labai gražus. Aš bežiūrėdama jų serialus užsimaniau ir kalbą išmokti biggrin.gif bigsmile.gif
Man irgi. Yra tikrai labai gražių žodžių, ypač tokių kaip
"Labas rytas", "Mama", "Gero apetito", "Gerai/žinoma", "Pasimatysim/iki pasimatymo" ir t.t. ir pan.
Na man labai labai gražiai skamba.

Bet tikrai, žiūrint filmus turku kalba tik subtitrais, tikrai galima šiek tiek minimaliai pramokt.
Aš intensyviai žiūriu turkų filmus nuo lapkričio mėn, ir gyvenime nepatikėčiau,
jei kas būtų man kada pasakęs, kad ateis toks laikas, kai aš, kai ką suprasiu turku kalba, mokėsiu žodžius,
ir žinosiu ką tai reiškia, ir apie ką maždaug net kalba eina rodomoje serijoje, kad ir minimaliai.
Tikrai tam žmogui būčiau pasakius_Atsipeikėk gal nuo narkotikų, ką?

Juolab man tie turkų filmai buvo kosmosų kosmosas, gyvenime nežiūrėjau.
O va kaip viskas pasikeitė. Niekada nebūčiau patikėjus.
Atsakyti
Gal kazka panasaus i Medcezir rekomenduotumet? Apie jaunima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 02 26, 00:39)
Gal kazka panasaus i Medcezir rekomenduotumet?
Apie jaunima? smile.gif
Na, vargu ar yra kas (ir bus) panašaus į Medcezir, bet visai gerai man susižiūrėjo šis
QUOTE(Visgi @ 2015 12 21, 22:53)
<......>Vėliau sekė lengvas, su jaunatvišku polekiu, serialas Çilek Kokusu apie labai jau atkaklų vaikiną.
Jokių čia kriminalų nėra, serijų nedaug, tiesiog lengvam žiūrėjimui.
Ir tas garso takelis iš serialo toks nuotaikingas.
Aslı & Burak
http://turkcinema.tv...lek-kokusu.html

user posted image

Dar neblogų komentarų yra apie jaunatvišką_Kiraz Mevsimi
Tik aš nežiūrėjau, nes man pagrindinis aktorius nepatinka schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 02 25, 23:39)
Gal kazka panasaus i Medcezir rekomenduotumet? Apie jaunima? smile.gif

As neziurejau, bet labai giriamas "Gunesi Beklerken".
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 26, 01:15)
As neziurejau, bet labai giriamas "Gunesi Beklerken".
O, tikrai. Bet irgi nežiūrėjau, tik mačiau, kad išgirtas yra, ir komentarų n+k.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 26, 00:04)
Na, vargu ar yra kas (ir bus) panašaus į Medcezir, bet visai gerai man susižiūrėjo šis

Dar neblogų komentarų yra apie jaunatvišką_Kiraz Mevsimi
Tik aš nežiūrėjau, nes man pagrindinis aktorius nepatinka schmoll.gif

user posted image

Abu patiko. Vienu metu net labai patiko smile.gif Cilek Kokusu mazai seriju, tai nespejo stipriai i lankas nusivaziuoti. Grazi istorija, kaip pasakoje smile.gif Lengvas, daug sukti galvos nereikia smile.gif Kiraz Mevsimi irgi pradzioje labai stipriai uzkabino, meile seile per krastus ir juokeliu visokiu buvo, bet ties viduriu kazkoks nervu tampymas ir marazmas vyko, tai prasukinejau. O ir pagrindine aktore mane kazkodel erzino biggrin.gif Beje, del pagrindinio aktoriaus, tai jis man pradzioje irgi kazkaip schmoll.gif Bet, kai jo vaidinamas personazas pradejo plesti belekokia romantika, tai kazkaip prilipo wub.gif Nors serialo eigoje matesi, jog jis neturi daug vaidyboje patirties ir dar neprilygsta zinomiems aktoriams.

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 26, 00:15)
As neziurejau, bet labai giriamas "Gunesi Beklerken".

Sis irgi idomus smile.gif (jauciu, jog man visi turkiski serialai idomus lotuliukas.gif ) Jau vien meiles prisipazinimo budas koks wub.gif O dar Kerem Bursin wub.gif Tiesa, sunku buvo priprasti prie keistos jo dazytos sukuosenos biggrin.gif Pats serialas lengvai ziurisi, vietomis ir asara nemenka buvo galima nubraukti, ir pasijuokti. Visai verta paziureti.

O as neapsisprendziu, ar pradeti kazka naujo ziureti... Jau tos bemieges naktys trunkancios 1.5m vien del tu turku doh.gif Kolkas ziuriu naujai "stampuojamas" karta i savaite Kiralik Ask ir Gunesin Kizlari serijas. Bet man, kaip be kantrybes, tos savaites taip ilgai eina... Gal reikia pameginti KPA g.gif Bet as taip nemegstu to pagrindinio aktoriaus blush2.gif Net Fatmagiules del jo neziurejau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fjella: 26 vasario 2016 - 01:20
QUOTE(Fjella @ 2016 02 26, 02:13)
O as neapsisprendziu, ar pradeti kazka naujo ziureti... Jau tos bemieges naktys trunkancios 1.5m vien del tu turku doh.gif Kolkas ziuriu naujai "stampuojamas" karta i savaite Kiralik Ask ir Gunesin Kizlari serijas. Bet man, kaip be kantrybes, tos savaites taip ilgai eina... Gal reikia pameginti KPA g.gif  Bet as taip nemegstu to pagrindinio aktoriaus blush2.gif Net Fatmagiules del jo neziurejau smile.gif
Jei aktorius nepatinka_tikrai nepatarčiau žiūrėti.
Neverta gaišti laiko. Nuoširdžiai sakau.

Kaip ir man_pvz visi be proto giria Kuzey Güney,
o man labai atstumiantis tas pagrindinis aktorius,
jis man kaip vyriškis- baisiai negražus, net labai negražus.
Tik dėl jo to serialo ir nežiūriu, negaliu perlipti per save.

Aktorė Meryem Uzerli man taip pat yra labai negraži,
net ir nepatraukli, baisi, todėl ir nežiūrėjau DA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 26 vasario 2016 - 01:54