Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Visgi @ 2016 08 17, 10:23)
Rekomenduoju šiuos du_pozityvūs, nuotaikingi (nėra ilgi), jokio kriminalo

"Çilek Kokusu"

user posted image



Šis labai patiko, toks lengvas, geri lengvi jausmai po jo smile30x30.png

Kažkas panašaus Vyšnių sezonas, bet jau tiek į pievas nuėjo ir užtempė, kad mečiau žiūrėti ax.png
Atsakyti
Perziurejau 1 sezona Черная любовь / Kara Sevda, aisku nezinojau, kad dar bus seriju daugiau negu 35 cool30x30.png , tai vel padedu i savo sarasa prie nebaigtų bash .png
Truputi per daug istestas jau man, galejo tilpti viskas i per pus maziau seriju, nes atsibodo tas pats per ta pati....na lauksiu antro sezono...Ir per daug jau verkia pagrindine heroje, einu ziureti nuotaikingesniu smile30x30.png

Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 08 20, 08:50)
Perziurejau 1 sezona Черная любовь / Kara Sevda, aisku nezinojau, kad dar bus seriju daugiau negu 35  cool30x30.png , tai vel padedu i savo sarasa prie nebaigtų  bash .png
Truputi per daug istestas jau man, galejo tilpti viskas i per pus maziau seriju, nes atsibodo tas pats per ta pati....na lauksiu antro sezono...Ir per daug jau verkia pagrindine heroje, einu ziureti nuotaikingesniu  smile30x30.png

Man butu viskas nieko,nu bet tas superKemalis,pradejo ziauriai nervint,ir nuobodu pasidare,kazkoks visagalis.
Ir abejoju ar bus linksmiau,tikriausiai plokstele apsivers ir tiek biggrin30x30.png Anonsas antro sezono
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 08 20, 08:04)
Man butu viskas nieko,nu bet tas superKemalis,pradejo ziauriai nervint,ir nuobodu pasidare,kazkoks visagalis.
Ir abejoju ar bus linksmiau,tikriausiai plokstele apsivers ir tiek biggrin30x30.png Anonsas antro sezono



man ir per daug visagalis...ir ta sese, jau tokie trenkta, nervino tiesiog i ja ziureti....
Papildyta:
Dar akis baigiu praziureti belaukdama Высшее общество 9 serijos, bet su igarsinimu ax.png
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 08 20, 09:12)
man ir per daug visagalis...ir ta sese, jau tokie trenkta, nervino tiesiog i ja ziureti....
Papildyta:
Dar akis baigiu praziureti belaukdama Высшее общество 9 serijos, bet su igarsinimu  ax.png

Ai Zeynep,tai naivi ,isimylejusi kvailiuke,pati nesupranta,kad sau kenkia,bet nzn nzn kaip cia pabaigoj gali ivykiai pasisukt,nes kaip suprantu ji laukia Emiro vaiko.Ar nepadarys is ju poros bigsmile.png

Sito serialo as neziuriu 4u.png
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2016 08 19, 16:57)


Kažkas panašaus Vyšnių sezonas, bet jau tiek į pievas nuėjo ir užtempė, kad mečiau žiūrėti  ax.gif

ačiukas, o gal nepatingėtumete brukštelti kur žiūrėti Vyšnių sezoną? niekaip nepavyksta rasti blush2.gif ax.gif ačiū :)
Atsakyti
Gal zinote kur rasti su igarsinimu Высшее общество 10 serija? Ana savaite visur buvo su subtitrais, o www.vk.com buvo su igarsinimu, dabar uzmusk, nerandu is vis kaip per cia ziureti serialus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2016 08 26, 15:00)
ačiukas, o gal nepatingėtumete brukštelti kur žiūrėti Vyšnių sezoną? niekaip nepavyksta rasti  blush2.gif  ax.gif ačiū :)


Pagrinde dėl kokybės kinozal.tv naudojuosi.
Bet ir čia yra http://mundo-latino....n-kanal-yu.html
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2016 08 26, 15:45)
Pagrinde dėl kokybės kinozal.tv naudojuosi.
Bet ir čia yra http://mundo-latino....n-kanal-yu.html

thumbup.gif drinks_cheers.gif ačiukas
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2016 08 26, 21:10)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  ačiukas


Gal biški ne į temą, bet labai patiko Korėjos serialas, apie pirmą jaunuolių meilę blush2.gif

Наследники (1-20 серии из 20) / Sangsok Jadeul (The Heirs) / 2013

O šitas Korėjos variantas biggrin.gif kaži kas nuo ko nukopijavo? biggrin.gif
Высшее общество (1-16 серии из 16) / High Society / 2015
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 08 02, 11:50)
As irgi galvoju, kad neverta. Tik siaip idomu isgirsti kitu nuomones, kodel joms sis serialas buvo wow.

Pradedu gyvenimo sukes :)  Ir su drauge uzbaigineju Ezel, nes kazkada irgi numeciau, o dabar drauge ziuri, tai kai kartu bunam, ziuriu ir as, gal pabaigsim :super

na Kuzey Guney ir uzkabinea tik nuo kokios 15-os serijos.
Gyvenimo šukės neseniai užbagiau, fainas, patiko man.
Ezel tai man įtraukiantis nuo pirmos serijos buvo. aišku būdavo ir šiaip sau momentų, bet iš esmės neblogas serialas

nebežinau ką bežiūrėt, tai žiūriu Marco polo kol sugalvosiu ka cia toliau daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivilka: 30 rugpjūčio 2016 - 08:53
QUOTE(Whagati @ 2016 08 26, 14:55)
Gal zinote kur rasti su igarsinimu Высшее общество 10 serija? Ana savaite visur buvo su subtitrais, o www.vk.com buvo su igarsinimu, dabar uzmusk, nerandu is vis kaip per cia ziureti serialus?  g.gif

Galima čia pažiūrėti
VK būna, jog dėl autorinių teisių ištrinamas video. Taip ir nutiko šią savaitę.
Atsakyti