Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (12)

QUOTE(Anakure @ 2016 05 15, 15:12)
Kad šiemet čia nėra kariaujančių pusių, nugalėtojas vertas nugalėjimo, taip kad ir ginčų dėl to nėra. O vyksta nesąmonės, kurios būna visose temose, nes yra žmonių kategorija, kuriai patinka kabinėtis ir kelti pykčius.

Šiemet? O kas buvo pernai? O iš kur žinot, kaip būdavo ankstesniais metais, jei nikas registruotas SM nuo 2015 m liepos ? listen.gif
Atsakyti
Ugnės Galadauskaitės atsakas kritikams: „Tai buvo tipiškas eurovizinis įvaizdis“

http://www.15min.lt/...aizdis-3-627263

biggrin.gif kad tokio lygio EV ir nebuvo, į kurį ji čia taikė.
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2016 05 15, 16:50)
Dėl nugalėtojos dvejopi jausmai. Man asmeniškai daina po kelių klausymų kažkuo ir patiko, bet pasirodė per daug žiauri, politiška, kad ir pats pavadinimas.... Ir svarbiausia, kad aš jos nematau kaip numerio 1. Man Eurovizija asocijuojasi labiau su linksmybėmis ir dainomis-nugalėtojomis, kurios skamba ausyse, jos melodingos, jas dainuojant visa publika šėlsta, jas norisi dainuoti, niūniuoti. Šie metai - man didelis nusivylimas.

Sutinku su jumis. Aš irgi apie tą patį mąsčiau. Man irgi norėjosi, kad nugalėtojo daina būtų pozityvi, energinga, o Ukrainos kūrinys emociškai sunkus. Būtent sunkus, o ne stiprus. Paklausiau jo du kartus ir jau daugiau nebenoriu jungti, nors kitų nugalėtojų dainas, kad ir to pačio Manso, aš galėjau visus metus ant repeato laikyti ir klausytis mašinoje, per radiją, per ausines, tiesiog atsipalaiduodama, be jokių negatyvių emocijų. O raudos, kaip jau ir minėjau, manau yra ne Eurovizijai. Tai linksmybių, geros nuotaikos, džiaugsmo, bendrumo šventė. Na, bet yra kaip yra. Vis tiek jau nieko nepakeisime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2016 05 15, 16:50)
Dėl nugalėtojos dvejopi jausmai. Man asmeniškai daina po kelių klausymų kažkuo ir patiko, bet pasirodė per daug žiauri, politiška, kad ir pats pavadinimas.... Ir svarbiausia, kad aš jos nematau kaip numerio 1. Man Eurovizija asocijuojasi labiau su linksmybėmis ir dainomis-nugalėtojomis, kurios skamba ausyse, jos melodingos, jas dainuojant visa publika šėlsta, jas norisi dainuoti, niūniuoti. Šie metai - man didelis nusivylimas.

Asmeniškai esu labai nusivylusi. Tai ir todėl, kad turėjau visai kitus favoritus. Pats finalas man atrodė sudėtingas, nes buvo daug gerų dainų. Buvo sunku išskirti tą vienintelę.
Man patiko Vengrija, Kipras, Prancūzija, Ispanija, Izraelis, Italija, Latvija, Vokietija, Čekija, Serbija...taigi daug dainų. Įsivaizduoju pirmoje vietoje Prancūziją, Ispaniją...Tokios dainos ne tik kelia ūpą, bet ir verčia kojas judėti. Smagios. Nors prancūzas dainos gale atrodė, kad visai nusidainavo, bet pati daina man patinka.
Labai gaila, kad pvz. Vokietija liko gale, labai jautėsi atlikėjos jaudulys ir atlikimo spragos, bet pati daina visai gerai skambėjo.
Čekijos, Serbijos baladės man nuskambėjo stipriai ir gan profesionaliai atliktos.

Taigi džiaugiuosi už Lietuvą ir toliau vis pasiklausysiu man patikusių dainų, nors nei viena jų ir nelaimėjo.  ax.gif  smile.gif

Jūs irgi teisi. Būtų smagu, kad būtų tik smagu smile.gif

Dėl Vokietijos nesistebiu, ta šalis turbūt visiems dabar keiksmažodis su savo diktatorišku pobūdžiu kiek kas turi imti jos prikviestų pabėgėlių ir pan. Aišku, negražu, kad vėl remtasi politika, bet... turbūt kitaip neįmanoma, jei raudam dėl Ukrainos, griežiam ant Rusijos, tai Vokietija irgi jokiu būdu ne kačiukai biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2016 05 15, 15:57)
Šiemet? O kas buvo pernai? O iš kur žinot, kaip būdavo ankstesniais metais, jei nikas registruotas SM nuo 2015 m liepos ? listen.gif

Cha cha, išsidavė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramyra @ 2016 05 15, 16:57)
Šiemet? O kas buvo pernai? O iš kur žinot, kaip būdavo ankstesniais metais, jei nikas registruotas SM nuo 2015 m liepos ? listen.gif

Šiaip tai galima ilgai skaityti tam tikrus forumus ir neskubėti jungtis iš karto. Aš pati taip dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ohooho @ 2016 05 15, 17:13)
Gal tu sakau nelygink nesulyginamu dalyku, Vokieciu su ruskiais, ok ? Vokieciai gal ne kaciukai, bet jiems dar tokimas kelias iki tos tautos...

Tai, kad ne aš visa Europa ir ne aš nebalsavau už Vokietiją, nors daina visai super, taip kad... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert Flower @ 2016 05 15, 02:32)
Skelbia. Donatas pusfinalyje buvo 4.  smile.gif

puiki vieta smile.gif Smagu, kad tautieciai taip susivienijo palaikant saviski, ir daina tiko, ir pasirodymas, ir isvaizda bigsmile.gif Kad visada taip butu...



QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 15, 11:32)
Tik dar kartą pasitvirtino taisyklė, kad Eurovizija yra visiškai nenuspėjama ir nebūtinai laimi tas, kam prognozuojama biggrin.gif

Si eurovizija tikrai buvo neprognozuojama. Labai liuks sistema nauja, iki paskutines sekundes buvo neaisku, kas laimes, ne taip, kaip pernai, jau viskas aisku buvo dar nepaskelbus visu saliu balsavimo balu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 15 gegužės 2016 - 16:34
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 15, 16:23)
emigrantus pamiršai biggrin.gif jei ne emigrantai, su Lietuva irgi gana prastai būtų. Gal jau laikas pripažinti, kad šis konkursas nuo politikos ir emigracijos neatsiejamas? ai ir dar nuo kaimynų biggrin.gif

Tai komisija balsavo, ir mes buvome vistiek aukstai, jei vertinant ne kaimynus, emigrantus, o komisija, tai ruskiai isvis pazoras butu biggrin.gif australai be kaimynu ir politikos aplenktu ta ruski ant keliu simtu tasku. Beje, Australai, Serbai, San Marinas irgi kainynai ir emigrantai ? biggrin.gif vel nusisnekejimas eilinis, va ruskiu emigrantai isnese 3 vieta, nes ju visur, visi gi bega is rusijos biggrin.gif
Atsakyti
paantrinsiu komentarams, kad Lietuvos balu praneseja atrode tragiskai, neveltui paskui susidaroma tokia nuomone apie lietuvaites. Kaip ten sakoma, svetima geda smile.gif
Atsakyti
ziuriu dar karta
isimylejau varliuka galutinai wub.gif
iki pat sirdies gelmiu wub.gif
Atsakyti
Ale tikrai bulgarės priedainis ape Miliūtę... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manifesto: 15 gegužės 2016 - 16:48