Įkraunama...
Įkraunama...

Adini Feriha koydum (Turtuolė vargšė)

QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 08 24, 21:49)
Vat šiandien tai jau gražus Emiras buvo, kai plaukkus sukėlė jam  cool30x30.png  čia turbūt šukuosenom jo emocinę būklę išreiškia  ax.png

lotuliukas30x30.png O JUMS NEBUNA,KAD PLAUKAI PARODO EMOCINE BUSENA?MAN BUNA IR DAZNAI biggrin30x30.png
oi nerekiu....tingiu taisyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noir1: 24 rugpjūčio 2016 - 22:22
QUOTE(noir1 @ 2016 08 24, 22:21)
lotuliukas30x30.png O JUMS NEBUNA,KAD PLAUKAI PARODO EMOCINE BUSENA?MAN BUNA IR DAZNAI biggrin30x30.png
oi nerekiu....tingiu taisyti

Man dažniau plaukai NULEMIA emocinę būklę. Neišsiplaunu tądien galvos ir visa diena kažkokia nekokia rolleyes.png
Atsakyti
Šitoj vietoj mane nervina Feriha. Bet dažnai serialuose tos ale dorosios gerietės taip elgiasi. Atėjo pas mylimą vaikiną, būtent tuo tikslu, su naktiniais, specialiai lūpas pasidažė, atvirai pasisakė, ko nori. O išraiška tokia, lyg ją prievartautų.
Jei Emiras dabar ''paims ją'', tai turbūt dar ir kaltas liks g.gif
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 08 25, 16:41)
Šitoj vietoj mane nervina Feriha. Bet dažnai serialuose tos ale dorosios gerietės taip elgiasi. Atėjo pas mylimą vaikiną, būtent tuo tikslu, su naktiniais, specialiai lūpas pasidažė, atvirai pasisakė, ko nori. O išraiška tokia, lyg ją prievartautų.
Jei Emiras dabar ''paims ją'', tai turbūt dar ir kaltas liks  g.gif

Ji taip nutarė nubausti save ir Emirą. Juk taip ir pasakė: "Viskas turi būti taip kaip nusipelnėme". Aišku, kad toks pirmas Ferihos kartas būtų bausmė ir jai, ir Emirui. Štai ji ir baudžia. Man toks Ferihos elgesys suprantamas ir nė kiek nenervina.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 08 25, 16:22)
Ji taip nutarė nubausti save ir Emirą. Juk taip ir pasakė: "Viskas turi būti taip kaip nusipelnėme". Aišku, kad toks pirmas Ferihos kartas būtų bausmė ir jai, ir Emirui. Štai ji ir baudžia. Man toks Ferihos elgesys suprantamas ir nė kiek nenervina.

Man tai nelabai suprantama. Bausti tuo, ko trokšti? Čia jau principai, įsitikinimai groja. Koks siaubingas įžeidimas, kai mylimas žmogus pasako, kad tavęs nori. Neatleistina. Pati Feriha Emiro nenori? Kažkas daugiau nei tyra platoniška meilė - jau purvina, siaubingas pažeminimas?
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 08 25, 18:44)
Man tai nelabai suprantama. Bausti tuo, ko trokšti? Čia jau principai, įsitikinimai groja. Koks siaubingas įžeidimas, kai mylimas žmogus pasako, kad tavęs nori. Neatleistina. Pati Feriha Emiro nenori? Kažkas daugiau nei tyra platoniška meilė - jau purvina, siaubingas pažeminimas?

teisingai!!! pati nori-pati ir atėjo...tik mimiką galėjo pasikeisti 😂 ką čia įrodys jei va atėjau paimk mane...nieko, tik save nusižemins...manau nieko ten nebus, kad ir lb abu nori. bet įtariu Leventas ją tokią pamatys 😈o kas tam Biulentui...dar nerodė kas ten jam yra... Leventas ir į motiną-jūs...
pykstu ant Sanem...tokia lyg gerietė būna, tai užmeta, kad geriau nematyt name Ferihos ir šiaip visokių kabliukų randu. Sacher tai...gyvačių gyvatė...Mehmedas-moliūgas...
Atsakyti
QUOTE(nenurimstanti15 @ 2016 08 25, 17:44)
Koks siaubingas įžeidimas, kai mylimas žmogus pasako, kad tavęs nori.

Pati Feriha Emiro nenori?

Bet esant kokioms aplinkybėms jis tai pasakė? Ir apskritai kaip pasakė? Išrėkė.

Tai aišku, kad ir Feriha nori, bet ne tokiomis sąlygomis. Labai "gražus" būtų pirmas kartas- susipykus, vienai primelavus, kitam prišnekėjus bjaurių žodžių. Tikrai nei Feriha, nei Emiras tokio pirmo karto nenorėtų. Pamatysit, kaip bus biggrin.gif
Atsakyti
va koks emiras naujajam seriale

https://www.youtube....h?v=_F5h6C32N8Q
Atsakyti
Jetau, pries pora savaiciu pradejau ziureti si seriala, kaip uzkabino, kad nervas ima biggrin.gif biggrin.gif Noriu pamatyti jau paskutine serija, kad zinociau kaip baigsis, nes jau naktim sapnuoju ir laukiu kitos serijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(drafe @ 2016 08 25, 20:48)


Geeeras 😍 Ir Bajezitas ( Metė) ten 😂 O Emiras iš klipo B.Pittą primena 😍
Atsakyti
Gal kas žiūrėjote, ar yra kur nors rusų kalba "Emiro kelias" visos serijos? Šiandien pažiūrėjau 8 ir daugiau nerandu. Žinau, kad serialas nutrauktas buvo, bet gal ne ties šia serija, nes čia visai be pabaigos blink.gif
Atsakyti
Tiek ir yra tų serijų.
Atsakyti