Įkraunama...
Įkraunama...

Krepšinis

QUOTE(saintlina @ 2013 09 04, 09:00)
ai, ne, makedonai nebebaisūs. Jau žinom, kad įveikiami  smile.gif  Be to, labai stiprūs jie kaip ir nebuvo, pernai didelė staigmena tiesiog atsitiko. Na, kaip sakot - ne mūsų diena buvo. Va, gal su tom dienom ir baisiausia  mastau.gif

drinks_cheers.gif

sveikutes...aš tai šiandien nežiūrėsiu turbūt...vėlokai rodys, o ir nervus pataupysiu..silpna esu ant tokių dalykų...gal internetu vis akį užmesiu...mergikės gal kuri galite nuorodą įmesti kur ziūrėti per kompą...

aš kažkodėl bijau tų serbų, bet tikiu....tikiu kad galim įveikti ir įveiksim...svarbiausia tikėti...ir kad parketas slidus nebūtų tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na ką, žiūrim bigsmile.gif

oi, koks komentatorius blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 rugsėjo 2013 - 21:03
nu ka,miegai I sali,MES UZ LIETUVA biggrin.gif lithuania.gif
Atsakyti
mdia.. pradžia nedžiuginanti.. Krstičiaus uždengt nesigauna nei Javtokui, nei Valančiūnui..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 rugsėjo 2013 - 21:09
dar pirmas kelinis,musiskiai daznai atsigauna ant 3 kelinio.
tai pirmas apsilimas 4u.gif
Atsakyti
jei taip varys serbai, kaži kaip čia su atsigavimu bus unsure.gif
Klausykit, kas dar transliuoja tiesiogiai? Šito komentatoriaus nebegaliu klausyt doh.gif

Jooo, iš Valančiūno tik batai beliko biggrin.gif

Na va, komentatorius pasikeitė, žymiai smagiau žiūrėt. Gal ir žaidimas pasikeis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 rugsėjo 2013 - 21:23
viskas bus gerai,biski nervu,itampos ir pergale musu
petrauskas man patinka, tik ispradzio rysio nebuvo,bet gerai kad atsirado ir gerai komentuoja
Atsakyti
Kuuuuuurmi tai rungtynės, ir mano Pocius nieko gero neparodė. Seibutis ir Kalnietis tik malačiai.
Rytoj reikia atsigraint ant makedonų. Būtinai!!!!!! tongue.gif
O komentatoriai kažkaip pasikeitė, kai pasikeitė, net smagiau pasidarė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 09 04, 23:00)

Rytoj reikia atsigraint ant makedonų. Būtinai!!!!!! tongue.gif


makedonai irgi bus pikti po pralaimėjimo, stengsis atsigrajint biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2013 09 04, 23:00)
O komentatoriai kažkaip pasikeitė, net smagiau pasidarė. mirksiukas.gif


man irgi patinka Petrausko komentavimas.
'Motiejūnas be šukuosenos nieko aikštelėj parodyt negali' lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes..nu va gal ir gerai kad nežiurejau vakar..iki trecio kelinio tarpais užmesdavau akį, bet vat jaučiau kad bus nekas...puse pirmos pabudau, telefone perskaičiau kas pralošė ir toliau miegojau...bet vat šiandien jaučiu kad mes parodysim...nu tikrai...gaila kad vel taip velai rodys...Kalnietis malačius thumbup.gif sakau kad jis man pats fainiausias tongue.gif tongue.gif tongue.gif nu dar Jonas..bet tame NBA tiek išmoko to aktorinio meno kad jau skaudu kartais ir žiūrėti doh.gif ax.gif
Atsakyti
ech, o man visad Pocius labiausiai patiko.. ir dabar patinka, tikiu, kad dar parodys, ką gali smile.gif

Nieko, vienas pralaimėjimas ne bėda. Gal net į gera?.. Reik tikėtis, kad suveiks kaip spyris į užpakalį. Susigriebs, labiau susikoncentruos toliau.
Atsakyti
Man tai vakar buvo ne krepsinis, o kazkoks chaosas. Man atrodo kad musiskiai labai geros apie save nuomones, vaidina zvaigzdes. Na, bet linkiu kuo geriausio ir sergu kartu su jum 4u.gif
Atsakyti