Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk II

QUOTE(Simbulis @ 2014 09 09, 11:42)


O tai ka, Enginas mazumoms prijaucia, kad apie fyfynus kalbat  laugh.gif Butu tokia netektis zmonijai tada, toks genofondas dingtu  cry.gif

Tai mums duok tik ne pavalgyt, o pasneket lotuliukas.gif Sakes, man irgi butu abydna cray.gif

QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 11:51)

Užsislaptinęs, fyfų nerodo, tai fyfinus įtariam  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va Jums ir svadba blink.gif
Turbut bus Elif ar Omero sapnas arba svajone lotuliukas.gif ir kaip suprantu "gaidziuku"sokis bus lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Prisisapnavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 09, 06:45)
Na va Jums ir svadba blink.gif
Turbut bus Elif ar Omero sapnas arba svajone lotuliukas.gif ir kaip suprantu "gaidziuku"sokis bus lotuliukas.gif
user posted image

Tik ne 15 serijoj....

Nors žinot panos, su tom kūrėjom ką gali źinot, kokių ten jos bombų primėtys lotuliukas.gif , bet aš irgi galvoju, kad greičiau jau sapnas tongue.gif
Atsakyti
O idomu buna pas turkus serialu be pranasisku sapnu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 09, 08:40)
O idomu buna pas turkus serialu be pranasisku sapnu? g.gif

O gal nesapnas? Gal Elif laukiasi, ir jie iš tikro tuokiasi? Tai jau būtų truputį per saldu....
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 09, 15:52)
O gal nesapnas? Gal Elif laukiasi, ir jie iš tikro tuokiasi?  Tai jau būtų truputį per saldu....

Jau cia butu tada viskas labai i Meksika panasu biggrin.gif
Atsakyti
Bet pas juos visko pasitaiko. Pvz Asi tai labai greitai vestuves vyko, bet vos spejo taip pasakyti ir supakavo jauniki biggrin.gif O paskui lygiai taip pat staigiai ir issiskirt spejo biggrin.gif

Nenustebciau jei ir cia, pavyzdziui, komisaro toks gelbejimo planas butu sugalvotas ar pan. biggrin.gif Jau manes cia niekas nebestebina. Na gal tik nustebciau, jei Elvan ka nors nudaigotu ar apiplestu su pistoletu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 09:04)
Jau manes cia niekas nebestebina.

Va, va tas ir svarbiausia, kad nežinai ko tikëtis, kokiu vingių jie ten prigalvoję... Nuspėti kas bus kitoj KPA serijoj tikrai gana sunku... Bet užtat įdomu! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 09 09, 16:18)
Va, va tas ir svarbiausia, kad nežinai ko tikëtis, kokiu vingių jie ten prigalvoję... Nuspėti kas bus kitoj KPA serijoj tikrai gana sunku... Bet užtat įdomu!  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip taip, ir man tas labai patinka, kad nuspet negali.

Koks Bugra cia niamm essen.gif biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
O nematet tos kaimo grazuoles "Guzel koylu", kur pagal reitingus KPA lenkia? Idomu kuom jis ten toks geras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 09 09, 09:22)
Taip taip, ir man tas labai patinka, kad nuspet negali.

Koks Bugra cia niamm essen.gif biggrin.gif
user posted image

Aha! blush2.gif jau neužilgo galėsim gėrėtis jo talentu! mirksiukas.gif
Atsakyti