Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

neatidaro nuotraukos schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(majaliza @ 2011 05 24, 16:58)

Tešla plonai iškloji formelę ir kepi orkaitėje.
Atsakyti
su visa formele, ania? smile.gif vadinas, daug tų formelių reik....
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
As riesuteliu keptuve pirkau cia, 12vnt riesuteliu keptuve Ukrainietiska, o 8 vnt baltarusiska. Manau baltarusiska kokybiskesne. Bet receptas siame tinklapyje idetas tikrai prastas, dariau viska kaip aprasyta ir tesla gerokai per riebi buvo.

http://seija-keptuve...ch/... keptuvė
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2011 07 12, 16:07)
As riesuteliu keptuve pirkau cia

Žinokit, pilni turgūs šitokių keptuvių, o ir pačiupinėti gali, ir kaina mažesnė - po 40Lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 07 15, 07:55)
Žinokit, pilni turgūs šitokių keptuvių, o ir pačiupinėti gali, ir kaina mažesnė - po 40Lt.  mirksiukas.gif

niu va, reiskias as nezinojau ir permokejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2008 11 04, 21:26)
Sveikutes  smile.gif  Kepu ir as tuos riesutelius. Kai kraustemes radau rusy dezute, atidarau, o ten kazkokie geleziukai, 50 vnt, galvojau tevo eilines siuksles  doh.gif  Mama sako pirkau (deficitas), bet nezinau ka daryt, parduotuvej sake sausainius kept. 15 metu gulejo nenaudojami  lotuliukas.gif  Nuvaziavo vyras i Latvija, atsiveza is rimi sveriamus tuos riesutelius  bigsmile.gif  Supratau esme, tai dabar sveciai pyksta, kai neiskepu  lotuliukas.gif Isbandziau daug receptu, bet pastoviai truksta laiko, tai perku saldyta smeline malsenos tesla, tai kaip iskloju formeles taip lygiai ir gaunasi, nesusitraukia  ax.gif  Megstamiausias idaras rududu su sviestu ir lazdyno riesutelis cielas. Kai speju apipilu sokoladu, o kaledom ivinioju i spalvotas folijas  thumbup.gif




QUOTE(majaliza @ 2011 05 24, 15:58)
gal kas galėtumėt paaiškinti, kaip kepti šiose formelėseblush2.gif
keptuvėj tai žinau kaip kepti, o kaip su šiomis? niekad nesu susidūrus  doh.gif


Radau Alincia zinute, gal tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2009 12 20, 09:51)
Man asmeniškai skanesnis pačių suvirintas kondensuotas pienas, o ne pirktinis rududu  ax.gif O verdu tai apie 2 val  4u.gif  Kuo ilgiau verdi, tuo jis tirštesnis darosi  4u.gif  Tik jau kai išvirs, neskubėkit pradaryti, t.y. tik po labai lengva ir pridengiant, kad neapsitaškytumėt  4u.gif


gal kas galetumete aiskiau paaiskinti, visai noreciau ir as pasigaminti toki idara riesuteliams, tik nelabai suprantu.... tai ta skardini indeli nepradaryta pastatote i vandeni (turi apsemti, kiek indelio) ir verdate 2 val ant ugnies ar as ne taip cia supratau blush2.gif

saldus kondensutas pienas tri buti?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 09, 17:27)
gal kas galetumete aiskiau paaiskinti, visai noreciau ir as pasigaminti toki idara riesuteliams, tik nelabai suprantu.... tai ta skardini indeli nepradaryta pastatote i vandeni (turi apsemti, kiek indelio) ir verdate 2 val ant ugnies ar as ne taip cia supratau  blush2.gif

saldus kondensutas pienas tri buti?

Ne manęs klausiat,bet galiu padėt blush2.gif taip,reikia tiesiog įdėti skardinę į puodą,užpilti vandenių ir pastatyti virti,svarbu nuolat prieiti ir pripilti vandens,nes per dvi valandas virimo jis tikrai išgaruos 4u.gif dar esu girdėjusi,kad negalima atidarinėti karštos skardinės,neva viskas išsitaško ją atidarius,šauna į orą,bet negaliu patvirtint rolleyes.gif

Manau taip,turi būti saldintas,nes su nesaldintu nebus saldu tiesiog 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 01 09, 16:28)
Ne manęs klausiat,bet galiu padėt  blush2.gif  taip,reikia tiesiog įdėti skardinę į puodą,užpilti vandenių ir pastatyti virti,svarbu nuolat prieiti ir pripilti vandens,nes per dvi valandas virimo jis tikrai išgaruos  4u.gif dar esu girdėjusi,kad negalima atidarinėti karštos skardinės,neva viskas išsitaško ją atidarius,šauna į orą,bet negaliu patvirtint rolleyes.gif

Manau taip,turi būti saldintas,nes su nesaldintu nebus saldu tiesiog  4u.gif


aciu 4u.gif , visai paprasta, reiks pameginti
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 01 09, 18:35)
aciu 4u.gif , visai paprasta, reiks pameginti

Paprasta,aišku 4u.gif sėkmingo bandymo,lauksim su rezultato nuotraukomis čia bigsmile.gif

Aš neturiu keptuvės,pirkau specialiai formeles,bet man per daug neaiškumų kept su jom,tad nedrįstu biggrin.gif matau parašyta,kad į formeles kloja šaldytą smeline (?,gal mieline?) tešlą,bet man ji nepatinka,tokia trapi atrodo,mažai ją naudoju.. Atrodo,kad įdėjus tešlą ji išsipūs ir iškris formelę,reikia gal jas kaip sutvirtint tarpusavy g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 01 09, 16:41)
Paprasta,aišku  4u.gif sėkmingo bandymo,lauksim su rezultato nuotraukomis čia  bigsmile.gif

Aš neturiu keptuvės,pirkau specialiai formeles,bet man per daug neaiškumų kept su jom,tad nedrįstu  biggrin.gif matau parašyta,kad į formeles kloja šaldytą smeline (?,gal mieline?) tešlą,bet man ji nepatinka,tokia trapi atrodo,mažai ją naudoju.. Atrodo,kad įdėjus tešlą ji išsipūs ir iškris formelę,reikia gal jas kaip sutvirtint tarpusavy  g.gif


negaliu nieko patarti, nes kepsiu su ta senovine keptuve, mociutes palikimas (ir grybuku ir cirviniu blynu thumbup.gif tongue.gif )

butinai pasidalinsiu kaip man sekesi biggrin.gif
Atsakyti