Įkraunama...
Įkraunama...

2010m. Birželinukų meet'as

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 15, 18:47)
O tuos visus
"1. auksciausias
2. mažiausias
3. Ilgaplaukis
4. šnekutis
5. užsispyrėlis
6. Valgiausias
7. nevalgiukas
8. puodo karalius"
gal reiktų ir tiek mergaites, tiek berniukus apdovanoti?  g.gif aplamai visas nominacijas teikti abiejų lyčių vaikams? Tai padaryčiau 2 spalvų medalius, mergaitėms ir berniukams..
Bet kaip skambės birželinukų susitikimo Ilgaplaukis (mergaitei)? Aš jau šiokį tokį varinatą pasidariau, gal tau, Crazy Lady, įmesiu parodyti, nes kolkas daugiau niekas neatsiliepė. Be to lygtais sakei, jog galėsi atspausdinti  g.gif


tuomet galbūt reikėtų rūšiuot nominacijas kurios labiau tinkamos berniukam kurios mergaitėm, nes visų padaryt tarkim po 20 manau daugoka g.gif

gali mest gal į AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2012 04 13, 19:33)
dabar aiškiau man paaiškinkit, kokią foto siųsti Crazy Lady?  biggrin.gif

aš noriu padaryti tokią mielą smulkmenėlę, tai norėčiau koliažo vaikų dalyvausiančių meete. tai dėk naujausią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 19, 17:32)
aš noriu padaryti tokią mielą smulkmenėlę, tai norėčiau koliažo vaikų dalyvausiančių meete. tai dėk naujausią mirksiukas.gif


smile.gif iki kada galima siųsti?
Atsakyti
QUOTE(Crazy Lady @ 2012 04 15, 17:10)
mano pamąstymai biggrin.gif  kadangi Biželio mėnesis yra vyriškos giminės, todėl ir meetas vadinsis Birželinukų, o ne birželinukių biggrin.gif  tad gal visas nominacijas oriantuoti reikėtų į vyrišką giminę, kad nebūtų nesusipratimų g.gif

taigis
1. auksciausias
2. mažiausias
3. Ilgaplaukis
4. šnekutis
5. užsispyrėlis
6. Valgiausias
7. nevalgiukas
8. puodo karalius
9. "mažasis talentas"
11. mandagiausias????
12. išraiškingiausias- pagal ką rinksim???
13. šmaikščiausias - va čia irgi nesupratau pagal ką rinksim g.gif  ????
14. atsarguolis
15. drovuolis
16. drąsuolis
17. linksmuolis
18. švelnumėlis
19. romantiškiausias?????
20. jautruolis
21 šypseniukas
22. didžiausios akys - "Mis akių žiburiukai/misteris akių žiburiukai"
23. Šokėjėlis
24. Mažasis išdykėlis (čia gal ir kaip ožiukų draugas kažkas panašaus tik gražiau pavadinta? g.gif )
25. Savarankiškiausias Aš
pats
26. Mažasis  pamaiva
27. Miegaliukas (jei bus miegančių)
28. Modeliukas (gal kuris labai maivysis prieš fotoaparatą)
29. Sportiškiausias (kuris daug bėgios, karstysis ir kitaip daug daug judės), čia manau įsiskaičiuoja ir judriausias ir energingiausias ir visoks kitoks greičiausias...

Aš tuoj atsibosiu visoms su savo nominacijom, bet MAN reikia pagalbininko blush2.gif Kur gi visos savanorės? blink.gif
Maketą paties medalio turiu su kuo aptarti, tad dabar prašau pagalbos, kas galų gale pasakys man kokios konkrečiai nominacijos bus ir kiek jų daryti? g.gif
Aplamai kiek bus dalyvaujančių? Aš tikrai nedalyvausiu, tad nors medaliai noriu prisidėti. Šiaip nominacijų beveik 30, o jei daryti abiems lytims (ir mergaitėsm, ir berniukams) - jau gaunasi 60 medalių doh.gif Tikrai nemanau, kad tiek reikia..
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2012 04 19, 23:12)
Aš tuoj atsibosiu visoms su savo nominacijom, bet MAN reikia pagalbininko  blush2.gif Kur gi visos savanorės?  blink.gif
Maketą paties medalio turiu su kuo aptarti, tad dabar prašau pagalbos, kas galų gale pasakys man kokios konkrečiai nominacijos bus ir kiek jų daryti?  g.gif
Aplamai kiek bus dalyvaujančių? Aš tikrai nedalyvausiu, tad nors medaliai noriu prisidėti. Šiaip nominacijų beveik 30, o jei daryti abiems lytims (ir mergaitėsm, ir berniukams) - jau gaunasi 60 medalių  doh.gif Tikrai nemanau, kad tiek reikia..

Galiu aš padėti, ryt popiet susirašom per až, duosiu savo skype ir susitarsim, ok?
Dėl nominacijų, man rodos kai kurių gal reiktų atsisakyti, nes na sunkiai įsivaizduoju kaip galima pagal kokius kriterijus išrinkti tarkim išraiškingiausias, šmaikščiausias ir pan. Nebent kuri parašytumėt kaip rinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2012 04 19, 23:22)
Galiu aš padėti, ryt popiet susirašom per až, duosiu savo skype ir susitarsim, ok?
Dėl nominacijų, man rodos kai kurių gal reiktų atsisakyti, nes na sunkiai įsivaizduoju kaip galima pagal kokius kriterijus išrinkti tarkim išraiškingiausias, šmaikščiausias ir pan. Nebent kuri parašytumėt kaip rinkti g.gif

Gerai, tuomet lauksiu ryt až ir susiderinsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2012 03 07, 23:22)
nugi nėra su kuo daugiau... važiuosim su mažiuke dviese....

o vaziuosit su masina?pas mus planai keiciasi blush2.gif galbut ir mes sudalyvausim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 19, 17:32)
aš noriu padaryti tokią mielą smulkmenėlę, tai norėčiau koliažo vaikų dalyvausiančių meete. tai dėk naujausią mirksiukas.gif

tai tau siusti ? kur , ar per az ar i e pasta ?
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2012 04 19, 16:57)
smile.gif iki kada galima siųsti?

iki gegužės 1d

QUOTE(Sivė @ 2012 04 19, 22:22)
Galiu aš padėti, ryt popiet susirašom per až, duosiu savo skype ir susitarsim, ok?
Dėl nominacijų, man rodos kai kurių gal reiktų atsisakyti, nes na sunkiai įsivaizduoju kaip galima pagal kokius kriterijus išrinkti tarkim išraiškingiausias, šmaikščiausias ir pan. Nebent kuri parašytumėt kaip rinkti g.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(areida @ 2012 04 21, 14:43)
o vaziuosit su masina?pas mus planai keiciasi blush2.gif galbut ir mes  sudalyvausim blush2.gif


galit ir su dviračiu jei norit mirksiukas.gif
QUOTE(auduse @ 2012 04 21, 18:08)
tai tau siusti ? kur , ar per az ar i e pasta ?

Crazy Lady, nes ji koliažą padarys ir man atsiųs
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 22, 13:31)

Crazy Lady, nes ji koliažą padarys ir man atsiųs

o kazi mums ka daryt g.gif nes dabar 50/50 dalyvausim ar ne g.gif
Papildyta:
QUOTE(pelargonijA77 @ 2012 04 22, 13:31)

galit ir su dviračiu jei norit mirksiukas.gif 



gal kooperuotumemes tada biggrin.gif saipune schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(areida @ 2012 04 21, 15:43)
o vaziuosit su masina?pas mus planai keiciasi blush2.gif galbut ir mes  sudalyvausim blush2.gif

jei važiuosim tai su mašina, bet pas mane didelis klaustukas kabo ir būtent dėl mašinos... O kitaip nuvažiuoti nelabai ir gautųsi, kadangi iš mano miesto iki Raseinių nėra autobuso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2012 04 22, 15:17)
jei važiuosim tai su mašina, bet pas mane didelis klaustukas kabo ir būtent dėl mašinos... O kitaip nuvažiuoti nelabai ir gautųsi, kadangi iš mano miesto iki Raseinių nėra autobuso smile.gif


tai tektų su persėdimu važiuot biggrin.gif iš šiaulių, jei teisingai ieškau, tai irgi tik vieną autą radau tinkamą biggrin.gif kaži, kaip su grįžimu bigsmile.gif
Atsakyti