Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

QUOTE(sauleleee_ @ 2012 11 20, 22:15)
Pamenu kaip pasakojo apie isvalyma. Autore gal isivaizduoja,kad nueis,papurks vandenuku ir isbeks viskas?  doh.gif Sake skausmai valymo metu KOSMARISKI, prirakino prie lovos,ir `plese` ,trauke, viska is vidaus,sake zviegiau balsu, vienu metu rodos net samone prarado vos ne is skausmo. Ziauru.. Jau einant pas gine apziuros nebuna malonu, ikisa metalini instrumenta ir tau jau rodos,kad viduj kazka krapsto,nemalonu,o cia isdraskyt vaikiuka  doh.gif jei esat drasi, tai pirmyn,valykites tada..

Jusu drauge nusprende pagasdinti mirksiukas.gif Isvalymo metu suleidzia vietine anestezija, viska atlieka be jokio skausmo ir tuo labiau klykimo, rekimo, plesimo. smile.gif Dabar jau cezarius daro su vietine nejautra, ir tai moterys nejaucia skausmo, o cia papasakojot kaip is siaubo filmo.
Man dare gimdos abrazija del miomu. Tais paciais aparatais ir tomis paciomis priemonemis, kaip kad daromas abortas.

Kalbant apie baime del gimdymo skausmu-Dieve, moterys, kokioj tundroj jus gyvenat? Viska siais laikais be skausmo padaro, nebent naturalistes busit. Injekcija i stubura, ir gimdot kaip kate su daina thumbup.gif Praejo moteru gimdymas bulviu lauke laikai.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 21, 05:19)
Jusu drauge nusprende pagasdinti mirksiukas.gif Isvalymo metu suleidzia vietine anestezija, viska atlieka be jokio skausmo ir tuo labiau klykimo, rekimo, plesimo. smile.gif Dabar jau cezarius daro su vietine nejautra, ir tai moterys nejaucia skausmo, o cia papasakojot kaip is siaubo filmo.
Man dare gimdos abrazija del miomu. Tais paciais aparatais ir tomis paciomis priemonemis, kaip kad daromas abortas.



jums daryta visai kas kita ax.gif mano kelios draugės pasakojo ta pati , abortas nelegalu jokiu migdomuju ir panašiai doh.gif
ir viena ir kita pažystama apibudina tais pačiais žodžiais skauda, nualpo unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 09:20)
jums daryta visai kas kita  ax.gif  mano kelios draugės pasakojo ta pati , abortas nelegalu jokiu migdomuju ir panašiai  doh.gif
ir viena ir kita pažystama apibudina tais pačiais žodžiais skauda, nualpo  unsure.gif

Mes nekalbam apie nelegalius dalykus schmoll.gif Kalba eina apie LEGALU isvalyma, o ji daro su nuskausminimais.
Dieve mano, juk salia manes dare konvejeriu moterys abortus, ne viena nestauge, apkvaisusios iseidavo is kabineto.
Pasiskaityti, kad nekiltu abejones:
NĖŠTUMO NUTRAUKIMO OPERACIJA

Vakuum aspiracija (dažniau vadinama atsiurbimu) yra plačiausiai naudojama technika.

Iki 6 savaičių ši procedūra atliekama atsiurbiant gimdos turinį specialiu plonu vamzdeliu be gimdos kaklelio praplėtimo. Procedūra gali būti atliekama ambulatorinėmis sąlygomis.

Nuo 6 iki 9 savaičių gali prireikti gydytojui išplėsti gimdos kaklelį. Tai jau skausmingesnė procedūra, todėl ji dažniausiai atliekama naudojant bendrinį nuskausminimą, suleidžiant nuskausminančius vaistus į veną. Moteris užmigdoma 5 – 10 minučių ir to pakanka atlikti operacijai. Po operacijos gydytojas seka moterį dar tam tikrą laiką - tai yra numato tolimesnius vizitus pas jį, kad įsitikintų, jog viskas yra taip, kaip turi būti. Tai labai svarbu.

Esant 9- 12 nėštumo savaičių

Dažniausiai atliekamas gimdos kaklelio išplėtimas, vakuum aspiracija arba kiuretažas. Procedūra atliekama naudojant bendrą nuskausminimą.

Medikamentinis nėštumo nutraukimas. Literatūros duomenys šiuo klausimuyra prieštaringi. Moteriai skiriami vaistai, kurių išgėrus nėštumas nutrūksta savaime, moteris jį tiesiog iškraujuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 21 lapkričio 2012 - 08:38
QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 09:20)
jums daryta visai kas kita  ax.gif  mano kelios draugės pasakojo ta pati , abortas nelegalu jokiu migdomuju ir panašiai  doh.gif
ir viena ir kita pažystama apibudina tais pačiais žodžiais skauda, nualpo  unsure.gif


Abortas atliekamas nesivystančių nėštumų atveju. Pasiskaitykit ir pamatysit, kad nė vienos niekas nedrąskė ir nė vienos niekas nerišo rolleyes.gif Taip kad nereikia čia pasakų pasakot ir gąsdint nebūtais dalykais. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arival @ 2012 11 20, 19:51)
Niekas neriša,ir niekas nedrasko,nėra tas skausmas valymo metu toks baisus,ir dar nuskauminančių suleidžia.

ar daretes valyma,kad zinot? ar is tos serijos viena boba sake? as pasakiau tai ,ka man drauge pasakojo atvirai,nepagrazinau nei kiek,koks tikslas meluot? ji daresi ne sostinej,ne dideliam mieste,nezinau ar tas itakos turejo,bet sake gyvenime nesu tokio skausmo turejusi.

QUOTE(flight @ 2012 11 20, 20:08)
Be to, pataisykit jei klystu, ankstyvas nestumas nutraukiamas isgerus tablete, arne?

va cia is pasirodo visos jusu `zinios`..isgeri tablete ankstyvo nestumo metu ir nebe nescia? Vaisius zusta ir kas tada? Na vistiek juk reikia daryt valymas,negyva ji pasalinti.
Gal sumaiset su Pastinor tablete,kada po nesaugiu lyt,santykiu isgerus per 24h,sustabdo kelia nestumui.

QUOTE(hera Bastet @ 2012 11 21, 06:20)
jums daryta visai kas kita  ax.gif  mano kelios draugės pasakojo ta pati , abortas nelegalu jokiu migdomuju ir panašiai  doh.gif

na apie migdomuosius tik pasvajot, niekas ju neduoda.Juk tai narkoze, nuo kada aborta daranciom narkozes duoda? Niekas nieko neduoda, nebent nuo skausmo kazka,jei tas gelbeja.


Autore,ar jau pakalbejot su vaikinu? Butu tikrai labai negrazu jam nepasakius priimti tam tikrus sprendimus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 11 21, 08:44)
nuo kada aborta daranciom narkozes duoda? Niekas nieko neduoda, nebent nuo skausmo kazka,jei tas gelbeja.




Jus kokiam gudziam kaime gyvenat? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2012 11 21, 09:44)
ar daretes valyma,kad zinot? ar is tos serijos viena boba sake?
na apie migdomuosius tik pasvajot, niekas ju neduoda.Juk tai narkoze, nuo kada aborta daranciom narkozes duoda? Niekas nieko neduoda, nebent nuo skausmo kazka,jei tas gelbeja.


Panasu, kad tai jus tikit 'viena boba sake".
Idejau apie aborto aprasyma is med.kliniku puslapiu.
Kuom pasitikit daugiau-drauge ar medikais? Kas meluoja-drauge ar medikai?
Nebent draugei aborta dare kita tokia pati drauge irnesakyk.gif

Is moralines puses as suprantu jusu nora bet kokia kaina autore atkalbeti nuo aborto, net gasdinant nebutais dalykais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 21 lapkričio 2012 - 09:06
QUOTE(ptashka @ 2012 11 21, 10:56)
Jus kokiam gudziam kaime gyvenat?  blink.gif


nereikia gyvent gudziam kaime. mano puseserei dare aborta poliklinikoj, nebuvo jokios narkozes,man dare abrazija del nesivystancio nestumo ligoninej, tada beabejo dave ir narkoze, bet cia jau visai kitas dalykas. ir visa tai vyko mieste.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2012 11 21, 10:10)
nereikia gyvent gudziam kaime. mano puseserei dare aborta poliklinikoj, nebuvo jokios narkozes,man dare abrazija del nesivystancio nestumo ligoninej, tada beabejo dave ir narkoze, bet cia jau visai kitas dalykas. ir visa tai vyko mieste.

Pastebejau toki viena idomu dalyka: visoms dare nekaltas gimdos valymo proceduras su nuskausminimu ar narkoze, tuo tarpu visoms "draugems ir giminaitems" abortus daro kaip konclageriuose, ir butinai tos "drauges ir giminaites" apie tai pasigiria aplinkiniams biggrin.gif
Kazkodel mano tarpe nera ne vienos drauges ar giminaites, kuri butu dariusi aborta(ar tuo girtusi).
Itariu, kad tos "drauges ir giminaites" buvo sukurtos siai istorijai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 11 21, 08:33)
Abortas atliekamas nesivystančių nėštumų atveju. Pasiskaitykit ir pamatysit, kad nė vienos niekas nedrąskė ir nė vienos niekas nerišo rolleyes.gif Taip kad nereikia čia pasakų pasakot ir gąsdint nebūtais dalykais.  doh.gif

patikėkite, kad ir gydytojai skirtingai elgiasi, kai abortas yra atliekamas dėl nesivystančio nėštumo ir kai kūdikis yra tiesiog žudomas.
man pačiai yra tekę atlikti išvalymą dėl nesivystančio nėštumo, tai gulėjau su narkoze, nors prieš pabaigą, pradėjau prabudinėti ir jutau skausmą, bet tikriausiai vėl atsijungiau ir paskui jau pabudus kentėjau kol suveikė nuskausminamieji, o vat mano pažįstama, pas tą pačią gydytoją, beje, darė nėštumo nutraukimą dėl to, kad tiesiog nenorėjo. ir niekas jai jokios narkozės nedavė. prasikankino mergina kaip reikiant. tikriausiai čia tam, kad žinotų ką daro, ir kad kitą kart nebenorėtų g.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 11 21, 09:22)
Pastebejau toki viena idomu dalyka: visoms dare nekaltas gimdos valymo proceduras su nuskausminimu ar narkoze, tuo tarpu visoms "draugems ir giminaitems" abortus daro kaip konclageriuose, ir butinai tos "drauges ir giminaites" apie tai pasigiria aplinkiniams biggrin.gif
Kazkodel mano tarpe nera ne vienos drauges ar giminaites, kuri butu dariusi aborta(ar tuo girtusi).
Itariu, kad tos "drauges ir giminaites" buvo sukurtos siai istorijai. biggrin.gif

Pirma parašiau, o tik paskui pamačiau, kad ir virš manęs mergina parašė tą patį. PASirodo, čia ja ne atsitiktinumas vienoje ligoninėje, o berikartojanti tendencija g.gif

Ką autore nusprendėte daryti, juk šiandien trečiadienis ir kaip suprantu turite eiti atlikti procedūrą arba iš vis niekur nebeiti g.gif
Atsakyti
Neiskenciau ir pasakiau smile.gif
Vakar nuejau i lova, pries tai visokiu dalyku prisiskaicius, foto prisiziurejus, apkabino jis mane ir as pradejau verkti, nes supratau, kad dabar turiu pasakyt, kad nebegaliu tylet ir pasakiau. Viska pasakiau, apie tai net ka galvojau daryt... Ir tikrai buvo zymiai lengviau jam issipasakojus smile.gif
Bet yra bet, man tikrai zymiai lengviau, kai nieko nuo jo neslepiu, taciau baimes nieku nedingo...
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 21, 09:40)
Neiskenciau ir pasakiau smile.gif
Vakar nuejau i lova, pries tai visokiu dalyku prisiskaicius, foto prisiziurejus, apkabino jis mane ir as  pradejau verkti, nes supratau, kad dabar turiu  pasakyt, kad nebegaliu tylet ir pasakiau. Viska pasakiau, apie tai net ka galvojau daryt... Ir tikrai buvo zymiai lengviau jam issipasakojus smile.gif
Bet yra bet, man tikrai zymiai lengviau, kai nieko nuo jo neslepiu, taciau baimes nieku nedingo...

O ką jūsų draugas sakė, kaip reagavo. beje, sveikinu už drąsą. pasielgėte teisingai 4u.gif
Atsakyti