Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos Nr.6

QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 06, 12:40)
turiu eiti prasitesti socialines paramos, bet pamaciau, kad neturiu paso, kitame mieste palikau. Ar jis butinas, ar galima pateikti ir kita dokumenta, pvz teises?

Papildyta:
jei eitum pirma karta reiktu paso, jei eini pakartotinai tik prasitesti galima ir su kitu dokumentu, bent jau pas mus uztenka pavarde pasakyt, net paso nepraso ax.gif

skambinau i socialini, tai sake be paso net nepildo prasymo pratesimui pasalpos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2010 10 06, 18:09)
skambinau i socialini, tai sake be paso net nepildo prasymo pratesimui pasalpos  verysad.gif

matyt cia nuo ju nuotaikos ir miesto priklauso...
Atsakyti
Maciau diskutavote apie automobiliu pardavima.
Pries pora menesiu pasikeitem automobili, tai taip iseina, kad soc pasalpos negausim, nes automobilio pardavimas isiskaicuos i praejusiu 3 men pajamas? Tai gal bent i kompensacijas uz sildima galim pretenduot blink.gif
Ar jie mato tuos automob pirkimus-pardavimus, ar cia pats privalai prisiduot, nes man rodos, net mokaciai nemato g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 10 06, 19:27)
Maciau diskutavote apie automobiliu pardavima.
Pries pora menesiu pasikeitem automobili, tai taip iseina, kad soc pasalpos negausim, nes automobilio pardavimas isiskaicuos i praejusiu 3 men pajamas? Tai gal bent i kompensacijas uz sildima galim pretenduot  blink.gif
Ar jie mato tuos automob pirkimus-pardavimus, ar cia pats privalai prisiduot, nes man rodos, net mokaciai nemato g.gif

jie mato, kad pirkai ir pardavei, o ar mato uz kiek nezinau, nes praso visada parasyt..
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 06, 19:50)
jie mato, kad pirkai ir pardavei, o ar mato uz kiek nezinau, nes praso visada parasyt..


Man atrodo, jie matytų už kiek pirkta ar parduota, jeigu būtų deklaruota VMI per metinę GPM deklaraciją. O šiaip, negali matyt, galima pasakyti, kad ten laužas ir tiek. Mano viena kaimynė taip pasakė ir gauna socialinę, nors turi 2 mašinas. Tiesa, darbo birža sakė siunčia visur į darbus, kur papuola, kad tik išbraukt.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif gal kas zinot, pildant prasyma del kompensacijos uz sildyma kokius dok. reikia tureti - asmens dokumenta ir mokejimo knygute, ar dar kazka? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 06, 17:32)
matyt cia nuo ju nuotaikos ir miesto priklauso...

As kiek eidavau,tai mintinai pasakydavau savo asmens koda,bet vakar tai net iki asaru davede verysad.gif Tokia ragana ,kuri mane nesciam gainiojo del soc.pasalpos.Sako,kad manimi nepasitiki doh.gif Uzsiregistravau telefonu,taciau uzejau dar ,kad ant lapelio uzrasytu,nes viena karta uzregistravo telefonu,o kai reikejo ateisti,tai sako,kad klaida ivyko ir manes sarase nera schmoll.gif Tai ji vakar man sako,kad pateikciau asmens dokumenta,as jai sakau,kad padiktuosiu asmens koda,juk galiu ir be lapelio eiti i kabineta,bet si ragana is treciojo registraturos langelio visvienai uzsispyre.Tai teko kraustyti visa tase is vezimelio,delioti prekes(nes buvau tik is parduotuves ),kol susieskojau pinigine su asmens tapatybes kortele.Kai priejau prie langelio,tai ji jau buvo paruosus uzrasyta mano atejimo laika ant jo.Zino net mintinai mano pavarde.Paklausiau kodel ji sitaip su manimi elgiasi,juk niekada nereikedavo paso rodyt. unsure.gif na vienu zodziu pasaulio nepakeisi ,tik giliai i sirdi nereikia imt mirksiukas.gif Kitai uz manes stovejusiai moteriskiai nereikejo nieko rodyt ir ja netgi uzrase tik padiktavus asmens numeri blink.gif Labai daug kas priklauso nuo darbuotoju...Anksciau net mano mama ejo mane uzregistruot ir jokio dokumento niekas neprase,juk ciam tik paprasta registracija,o ne kompensacijos paskaiciavimas.Issipleciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 10 07, 08:09)
Labas rytas 4u.gif gal kas zinot, pildant prasyma del kompensacijos uz sildyma kokius dok. reikia tureti - asmens dokumenta ir mokejimo knygute, ar dar kazka? g.gif  4u.gif

jei gaunate soc pasalpa uztenka tik asmens dokumento ir saskaitos lapeliu ar knyguciu (ka jau ten turite uz 3 menesius). jei ne- tai gali reiketi ir likusiu seimos dokumentu (gimimo liudijimu ar pasu), pajamas irodanciu dokumentu (kuriu nemato uz 3 menesius). jei nera skolu, tai priims iskart, jei yra isiskolinimas reiketu pries tai dar pasirasyti sutarteles su istaigom kurioms esate skolingi, kad mokesite po truputi arba sumoketi is karto ir pristatyti tai irodanti dokumenta.
Papildyta:
QUOTE(mitiene @ 2010 10 07, 08:20)
As kiek eidavau,tai mintinai pasakydavau savo asmens koda,bet vakar tai net iki asaru davede verysad.gif Tokia ragana ,kuri mane nesciam gainiojo del soc.pasalpos.Sako,kad manimi nepasitiki doh.gif Uzsiregistravau telefonu,taciau uzejau dar ,kad ant lapelio uzrasytu,nes viena karta uzregistravo telefonu,o kai reikejo ateisti,tai sako,kad klaida ivyko ir manes sarase nera schmoll.gif Tai ji vakar man sako,kad pateikciau asmens dokumenta,as jai sakau,kad padiktuosiu asmens koda,juk galiu ir be lapelio eiti i kabineta,bet si ragana is treciojo registraturos langelio visvienai uzsispyre.Tai teko kraustyti visa tase is vezimelio,delioti prekes(nes buvau tik is parduotuves ),kol susieskojau pinigine su asmens tapatybes kortele.Kai priejau prie langelio,tai ji jau buvo paruosus uzrasyta mano atejimo laika ant jo.Zino net mintinai mano pavarde.Paklausiau kodel ji sitaip su manimi elgiasi,juk niekada nereikedavo paso rodyt. unsure.gif na vienu zodziu pasaulio nepakeisi ,tik giliai i sirdi nereikia imt mirksiukas.gif Kitai uz manes stovejusiai moteriskiai nereikejo nieko rodyt ir ja netgi uzrase tik padiktavus asmens numeri blink.gif Labai daug kas priklauso nuo darbuotoju...Anksciau net mano mama ejo mane uzregistruot ir jokio dokumento niekas neprase,juk ciam tik paprasta registracija,o ne kompensacijos paskaiciavimas.Issipleciau lotuliukas.gif


siaubas, kaip baisu, o as pastoviai reikia nereikia dokumenta kisu, bet pavardes paklausia ir viskas... tai gerai, kad rankinej turejai dokumenta ir nereikejo grizt namo atgal doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 07 spalio 2010 - 07:28
prisijungiau is to nervo prie spc kauno3. ir uzdaviau el.pastu jiems klausima del tokiu fokusu...lauksiu ka atsakys rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki. Norėjau paklausti dėl nemokamo maitinimo. Esam daugiavaikė šeima ir, kiek žinau, norint kad vaikai valgytų nemokamai vienam asmeniui turi gautis mažiau kaip 700Lt. Mano draugei gaunasi 707Lt ir jos vaikai valgyt negauna. Pas mane gaunasi ant pat ribos beveik 699Lt. Kažin ar gaus mano vaikai, ar apsimoka man čia pradėt tą popierizmą?
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 10 07, 08:25)
jei gaunate soc pasalpa uztenka tik asmens dokumento ir saskaitos lapeliu ar knyguciu (ka jau ten turite uz 3 menesius). jei ne- tai gali reiketi ir likusiu seimos dokumentu (gimimo liudijimu ar pasu), pajamas irodanciu dokumentu (kuriu nemato uz 3 menesius). jei nera skolu, tai priims iskart, jei yra isiskolinimas reiketu pries tai dar pasirasyti sutarteles su istaigom kurioms esate skolingi, kad mokesite po truputi arba sumoketi is karto ir pristatyti tai irodanti dokumenta.
Papildyta:


siaubas, kaip baisu, o as pastoviai reikia nereikia dokumenta kisu, bet pavardes paklausia ir viskas... tai gerai, kad rankinej turejai dokumenta ir nereikejo grizt namo atgal doh.gif

Aciu vikosiuks 4u.gif ir dar iskilo klausimelis - ar galiu gauti ta kompensacija jei negaunu soc. ismokos? g.gif
Papildyta:
QUOTE(aurelija.v @ 2010 10 06, 21:19)
Man atrodo, jie matytų už kiek pirkta ar parduota, jeigu būtų deklaruota VMI per metinę GPM deklaraciją. O šiaip, negali matyt, galima pasakyti, kad ten laužas ir tiek. Mano viena kaimynė taip pasakė ir gauna socialinę, nors turi 2 mašinas. Tiesa, darbo birža sakė siunčia visur į darbus, kur papuola, kad tik išbraukt.

Vat sito labiausiai ir bijau doh.gif o kazin ar galiu gaudama ta ismoka ja savo noru sustabdyti t.y. atsisakyti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 10 07, 09:06)
Aciu vikosiuks 4u.gif ir dar iskilo klausimelis - ar galiu gauti ta kompensacija jei negaunu soc. ismokos? g.gif
Papildyta:

Vat sito labiausiai ir bijau doh.gif o kazin ar galiu gaudama ta ismoka ja savo noru sustabdyti t.y. atsisakyti? bigsmile.gif

kompensacija galima gauti ir negaunant soc pasalpos mirksiukas.gif tik daugiau dokumentu reikia pristatyti..

ir soc pasalpos galima atsisakyti, pasakant , kad pajamos virsija nuo tokio ir tokio menesio ir nebemoka.. mirksiukas.gif
Atsakyti