Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(pabirze @ 2010 05 18, 18:46)
tokį žalsvą mačiau dažytą pirkti, kaip kad būna ir melsvi ir pan., bet gal jūsų ir natūralus buvo

Be abejonės natūralus smile.gif užtai ir sakau, kad nematytas..
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2010 05 18, 17:43)
Liežuvėlis ryškus žalias, toks net į salotinį, o pats viduriukas žiedo irgi žalsvas  4u.gif  kiek googlinau, niekaip tokios spalvos nerandu, o nupasakot labai sunku..  ir pati neįsivaizduočiau jei būčiau nemačius  blush2.gif

oho, labai noreciau tokio bigsmile.gif
Atsakyti
Tiesa,uzmaciau ir as trynio geltonumo dvi,bet nespejau apziuret bukles,ryt prazonduosiu rimciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 05 18, 19:20)
oho, labai noreciau tokio  bigsmile.gif

Tai vat aš irgi, bet tokie tik du ir buvo smile.gif Šiaip dažnai ten užeinu dėl įdomumo, bet neikad nebūdavo kažko labai ypatingo, o šikart matyt užsivežė įdomesnių orchidėjų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2010 05 18, 19:40)
Tai vat aš irgi, bet tokie tik du ir buvo  smile.gif  Šiaip dažnai ten užeinu dėl įdomumo, bet neikad nebūdavo kažko labai ypatingo, o šikart matyt užsivežė įdomesnių orchidėjų  bigsmile.gif

kazin ar negali taip buti,kad tos geles yra is kurios nors geliu bazes ir,kad tokiu paciu tik pigesniu visdar gali buti kurioje nors geliu bazeje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 18, 19:47)
kazin ar negali taip buti,kad tos geles yra is kurios nors geliu bazes ir,kad tokiu paciu tik pigesniu visdar gali buti kurioje nors geliu bazeje  g.gif


Gali būt ir taip biggrin.gif bet šiandien vaidrenoj buvau, tai ten tikrai tokių nėra, o kitose kas žino g.gif
Atsakyti
Nuojauta,kad tik gelese gali but.
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 18, 19:57)
Nuojauta,kad tik gelese gali but.


Ryt žadu ir ten apsilankyt, tai pranešiu jei ką 4u.gif šiandien bučiau važiavus, bet lietus užklupo ir teko iš vaidrenos traukt namo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 05 17, 23:28)
Ar tikrai orchidejoms geriausios trasos "trasos orchidejoms su gintaro rugstimi"?

Pirma karta tokias girdziu g.gif kokios jos firmos?
Atsakyti
rodomes
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2010 05 19, 07:42)

koks grožis wub.gif
Atsakyti
Labai labai gražios vandos wub.gif .
Atsakyti