Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

Keletas žiedų rolleyes.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
reikia patarimo smile.gif
pas mane visur pilna dygsta saulakiu, dauginasi jos kaip....
nepykstu, nes grazios jos man, tik noriu kokiu nors raudonu panasiu iterpti. Ar kitokios ryzkesnes spalvos. Gal patartumete kokiu daugiameciu salia saulakiu galiu pasodinti?
Aciu
Atsakyti
jediara, o kas ta vidurine, po marguciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 05 09, 08:45)
jediara, o kas ta vidurine, po marguciu blush2.gif

Eleboras- labai anksti pradeda žydėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 07, 22:19)
Keletas žiedų  rolleyes.gif

user posted image  user posted image  user posted image

Nuostabūs žiedai 4u.gif
Atsakyti
jergutėliau, kokie eleborų kelmai wub.gif ar pas jus pavėsyje auga ? mano dvimetis visai neužauga ,o dar šiemet pumpurus nuskanavo pelėnai.....ir margutės kokios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 05 13, 21:41)
jergutėliau, kokie eleborų kelmai  wub.gif ar pas jus pavėsyje auga ? mano dvimetis visai neužauga ,o dar šiemet pumpurus nuskanavo pelėnai.....ir margutės kokios  thumbup.gif

Auga visiškoje saulėje - nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro ax.gif
Atsakyti
nesuprantu gal pas mane ta žemė kažkokia netokia ,nes pernai jį sodinau ,tai nors saulėta iki pietų ,bet jo lapai sugebėjo nudegti juodai.... ataugo vėliau kiti, na,nebent buvo šiltnaminis tai taip ir suregavo verysad.gif
Kas auginate margalapį palemoną ,ar atlaikė šią žiemą ? Nejaugi jis toks opus, turėjau dvimetį gražuolį ,tai nebesulaukiau atželiant....
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 05 13, 22:35)
Kas auginate margalapį palemoną ,ar atlaikė šią žiemą ? Nejaugi jis toks opus, turėjau dvimetį gražuolį ,tai nebesulaukiau atželiant....

Aš auginu, peržiemojo nedengtas visiškai gerai. Dar iš rudens buvau išskirsčiusi, kad greičiau prisidaugintų, nes kai nusipirkau jis pas mane visai neaugo, kaip stovėjo vietoj, o kai išskirsčiau, kitas reikalas. Bet kažkodėl šis augalas man didelio įspūdžio nepalieka..gal dar kai įįsisaugs...kol kas investuotų pinigėlių neatperka savo grožiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 13 gegužės 2011 - 21:08
Kas ka gero ar blogo galit pasakyti apie blakezude g.gif sklypelio kampe turiu kazka pasodinti....Dabar ten vienadienes,kurios nelabai linkusios zydeti. dar turiu galvoj arunka,bet esu macius tik prabegom,zydinti..
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 05 13, 22:35)
nesuprantu gal pas mane ta žemė kažkokia netokia ,nes pernai jį sodinau ,tai nors saulėta iki pietų ,bet jo lapai sugebėjo nudegti juodai.... ataugo vėliau kiti, na,nebent buvo šiltnaminis tai taip ir suregavo  verysad.gif 


Gal tikrai buvo šiltnamyje augintas g.gif , nes maniškio lapai niekada nenudega ax.gif
Papildyta:
QUOTE(staselė @ 2011 05 13, 21:31)
Nuostabūs žiedai 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 13, 23:10)
Kas ka gero ar blogo galit pasakyti apie blakezude g.gif sklypelio kampe turiu kazka pasodinti....Dabar ten vienadienes,kurios nelabai linkusios zydeti. dar turiu galvoj arunka,bet esu macius tik prabegom,zydinti..

Dėl blakėžudės nieko negaliu pasakyti ta raudonlape buvau labai susižavėjusi, bet...
šiemet įsigijau paprastą žalialapę, žiūrėsim kaip augs..
o dėl arunko, atsidžiaugti negaliu, nereiklus, gausiai žydi, puikiai dengia gausia lapija ,,nepageidaujamas zonas"..ir žiedynai labai patinka, kaip padidintos astilbės...pas mane auga pavėsyje ir gan puikiai.
Atsakyti