Įkraunama...
Įkraunama...

Kur įgyti kinologo išsilavinimą?

Na kiek žinau tai duoda smile.gif . Tikrai neperšu ten stoti, geriau pamąstyk, ar verta, bet ten tiesiog smagu ir įdomu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eritrea: 01 kovo 2007 - 19:39
Na, taip suprantu rolleyes.gif
o šiaip jaučiatės, kad daugiau žinių turit nei prieš šią mokyklą?
Atsakyti
QUOTE(Giss @ 2007 03 02, 14:16)
Na, taip suprantu  rolleyes.gif
o šiaip jaučiatės, kad daugiau žinių turit nei prieš šią mokyklą?



Nedaug, bet žinoma, kad pasipildė. Na aš pvz nebuvau mačiusi "nusikaltėlio" sulaikymo, žmogaus, daikto paieškos. Iš vienos veisėjos apie displaziją gan įdomių dalykų išgirdau, zoologijos sode man labai patiko visi pasakojimai apie ten gyvenančius plėšrūnus, trijų valandų paskaita apie šunų ir kačių parazitus irgi nenuėjo veltui. Buvo paskaita, kurioje dėstytojas aiškino, kaip parašyti mokslinį darbą (šitas daiktas visada gali būt naudingas) , sužinojau, kodėl senos, dar nekergtos kalės negalima kergti ir pan. , apie hierarchiją buvo nemažai. Žinoma, pagrindus aš jau pati turėjau, bet kaikurių faktų tikrai nežinojau ir išgirdau pirmą kartą. O dar kur žmonių pasakojimai iš savo patirties thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Eritrea @ 2007 03 02, 18:16)
Nedaug, bet žinoma, kad pasipildė. Na aš pvz nebuvau mačiusi "nusikaltėlio" sulaikymo, žmogaus, daikto paieškos. Iš vienos veisėjos apie displaziją gan įdomių dalykų išgirdau, zoologijos sode man labai patiko visi pasakojimai apie ten gyvenančius plėšrūnus, trijų valandų paskaita apie šunų ir kačių parazitus irgi nenuėjo veltui. Buvo paskaita, kurioje dėstytojas aiškino, kaip parašyti mokslinį darbą (šitas daiktas visada gali būt naudingas) , sužinojau, kodėl senos, dar nekergtos kalės negalima kergti ir pan. , apie hierarchiją buvo nemažai. Žinoma, pagrindus aš jau pati turėjau, bet kaikurių faktų tikrai nežinojau ir išgirdau pirmą kartą. O dar kur žmonių pasakojimai iš savo patirties  thumbup.gif  .

oi, kaip idomu.
o gal gali papasakoti, kodel senos dar nekergtos kales negalima kergti? ax.gif
ir nuo kada skaitosi kale sena? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2007 03 02, 19:48)
oi, kaip idomu.
o gal gali papasakoti, kodel senos dar nekergtos kales negalima kergti?  ax.gif
ir nuo kada skaitosi kale sena?  g.gif




Privačiai Tau atsakysiu geriau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eritrea: 02 kovo 2007 - 17:59
Sveiki visi, na pati aš esu vokiečių aviganių veislyno savininkė, Lietuvos vokiečių aviganių klubo viceprezidentė ir dirbu kinologe Vilniaus teritorinėje muitinėje. Teko man prieš metus paskaitėlę toje kinologų mokyklėlėje pravesti smile.gif Tikiuosi kas pamenat iš nuobodumo nemiegojot smile.gif
Šiaip kinologai Lietuvoje neruošiami, nes nėra reikalaujama tokio išsilavinimo kaip kinologas ir nėra tokios įstaigos, kurie duotų kažkokį svorį turintį dokumentą, kinologų mokykla apie kurią kalbama yra labai gerai tuo atveju, kad žmonės siekiantys žinių, čia gauna pagrindus ir yra bent jau minimaliai įvedami į kinologinį pasaulį. O šiaip tai viską kas susiję su kinologija reikia kurti savo rankomis, bent jau mano kelias buvo toks-dirbausi su savu šunimi, svetimais, po to šunų daugėjo, žinios gilėjo, baigiau pora universitetų visai nesusijusių su kinologija, bet per 15 metų, kai pradėjau suktis su šunimis nebuvau nei kiek nuo tos veiklos atitolusi, norėjau ir siekiau vis daugiau, tam įtakos neturėjo nei šeimos sukūrimas, vaikų gimimas. Kai eini tuo keliu, tai nėra lengva, ypač tave supantiems žmonėms. Bet kiekvienam savo.
Atsakyti
Aišku g.gif kinologija tarsi gyvenimo būdas mirksiukas.gif

o gal tada dar žinote kokių gerų, dėmesio vertų knygų apie šunis, labiausiai tai domintų šuns psichologiją, jo valdymas, galbūt ir dresavimas.. smile.gif knygynuose matau tas knygas, tačiau iš viršelio sunku pasakyti, ar vertos jos pirkti- tai gal sakau kas nors turit ir galit rekomenduot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2007 03 02, 21:29)
Sveiki visi, na pati aš esu vokiečių aviganių veislyno savininkė, Lietuvos vokiečių aviganių klubo viceprezidentė ir dirbu kinologe Vilniaus teritorinėje muitinėje. Teko man prieš metus paskaitėlę toje kinologų mokyklėlėje pravesti smile.gif  Tikiuosi kas pamenat iš nuobodumo nemiegojot smile.gif
Šiaip kinologai Lietuvoje neruošiami, nes nėra reikalaujama tokio išsilavinimo kaip kinologas ir nėra tokios įstaigos, kurie duotų kažkokį svorį turintį dokumentą, kinologų mokykla apie kurią kalbama yra labai gerai tuo atveju, kad žmonės siekiantys žinių, čia gauna pagrindus ir yra bent jau minimaliai įvedami į kinologinį pasaulį. O šiaip tai viską kas susiję su kinologija reikia kurti savo rankomis, bent jau mano kelias buvo toks-dirbausi su savu šunimi, svetimais, po to šunų daugėjo, žinios gilėjo, baigiau pora universitetų visai nesusijusių su kinologija, bet per 15 metų, kai pradėjau suktis su šunimis nebuvau nei kiek nuo tos veiklos atitolusi, norėjau ir siekiau vis daugiau, tam įtakos neturėjo nei šeimos sukūrimas, vaikų gimimas. Kai eini tuo keliu, tai nėra lengva, ypač tave supantiems žmonėms. Bet kiekvienam savo.

viskas labai graziai skamba , tik pamirsai maza smulkmenele. PINIGAI.
reikia tureti antra puse arba tevelius " bogatinkij buratino", kad daryti tai ka tu darai smile.gif
cia kad zmonems roziniai akiniai nukristu. kinologija-puikus hobis. ir tik maza dalis pragyvena is savo hobio ir darbo. paprastai dirba kazka kita,kad uzdirbti hobiui savo. nemazai zmoniu meta sunu sporta,veisima-nes nebesuderina to su savo seimos poreikiais,tampa per brangus malonumas.
seminarai,varzybos,keliones-viskas kainuoja -tos zinios LABAI brangios gaunasi.bet jos vertos visu auku smile.gif
Atsakyti
Aišku,kad pinigėlių reikia, bet kuriam hobiui jų nereikia.. ax.gif o šiaip aš nedrysčiau kinologijos vadinti hobiu- aš tai suprantu jau kaip gyvenimo būdą, o tai yra žymiai stipriau g.gif čia aišku mano nuomonė mirksiukas.gif
juk negali sulyginti gyvų padarėlių, šiuo atveju šunų, ir vadinti juos hobiu- po lova nepakiši gi kai atsibos, reiškia tai yra gyvenimo didelė dalis mirksiukas.gif
Atsakyti
O siaip gal kas galit rekomeduot kokiu knyguciu susijusius su sunimis? kad butu naudingos, idomios .. ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giss @ 2007 03 05, 14:20)
O siaip gal kas galit rekomeduot kokiu knyguciu susijusius su sunimis? kad butu naudingos, idomios .. ax.gif  aciu  4u.gif

Svarbiausia - mokėti naudotis informacijos šaltiniais, pvz., šio forumo paieška biggrin.gif
http://www.supermama...?...knygos&st=0
Atsakyti
QUOTE(Giss @ 2007 03 01, 18:26)
parašiau email'ą i LKD dėl šito klausimo (kur įgyt žinių ir pan.)- tai laukiu kol atrašis ax.gif   vis tiek jie tai tikrai turėtų žinot visus galimus variantus! o jei neatrašis- tai paskambinsiu ir iškamantinėsiu lotuliukas.gif

Aš irgi parašiau, prieš gerą mėnesį. Atsakymo vis dar nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 05 kovo 2007 - 14:33