Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

sveikos mergytes...su sventem mirksiukas.gif na daug nesiplesiu nes prisiminus graudu man doh.gif o buvo taip daze mane ne pati natali kita tokia juodais plaukais 4u.gif net nezinau nuo ko pradeti? g.gif zodziu ji man uzgarantavo spalva turejo gautis sviesi o isejau tamsi va taip mano plaukas pasak jos suregavo verysad.gif visa vakara prazliumbiau ir tiek nes dabar mane padare baisia mazdaug galit isivaizduoti.zodziu ji nudaze ir dar paskui sako man nesigavo ir dar drysta nulupti 100 lt doh.gif doh.gif doh.gif :ohtai mano manymu jai jau tu abejoji tai visu pirma dazyk sruoga megink o si paeme se nudaze visus plaukus ir paskui dar i akis pasako nesigavo...kas per izulumas zmogaus umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 27 gruodžio 2006 - 18:24
etynsur, nuosirdziai uzjauciu tave, net negaliu patiketi, kad natalija galejo taip pasielgti... g.gif
tai gerai ,kad dar nepasake, kad po dvieju savaiciu turetu nusiplauti lotuliukas.gif ,kaip man kitoj kirpykloj buvo...
reikejo paklausti uz ka turetum moketi, jeigu ,net pati natalija pripazino , kad nesigavo...
jei man taip butu atsitike,tai taip lengvai neiseiciau is kirpyklos ...
o tai kokia plauku spalva pries tai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 27, 21:57)
etynsur, nuosirdziai uzjauciu tave, net negaliu patiketi, kad natalija galejo taip pasielgti... g.gif
tai gerai ,kad dar nepasake, kad po dvieju savaiciu turetu nusiplauti  lotuliukas.gif ,kaip man kitoj kirpykloj buvo...
reikejo paklausti uz ka turetum moketi, jeigu ,net pati natalija pripazino , kad nesigavo...
jei man taip butu atsitike,tai  taip lengvai neiseiciau is  kirpyklos ...
o tai kokia plauku  spalva pries tai buvo?

ryza tokia sviesi visi plaukai tokie buvo verysad.gif na ka padarysi :verysad:tapau juoda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 27 gruodžio 2006 - 21:09
QUOTE(etynsur @ 2006 12 27, 21:08)
ryza tokia sviesi visi plaukai tokie buvo verysad.gif  na ka padarysi :verysad:tapau juoda doh.gif

tai tau pati natalija nieko nedare?
zinok as labai susirupinau ir dabar paskambinau natalijai, ji labai susirupino ir prase taves ryt ar poryt butent pas ja ateiti, nori paziureti, gal kazka perdarys.nes ji man sake, kad tokio nemalonaus atvejo neprisimena..ji garantavo , kad viska daro, kad tik klientas liktu patenkintas.. ka tu i tai?
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 27, 22:20)
tai tau pati natalija nieko nedare?
zinok as labai susirupinau ir dabar paskambinau natalijai, ji labai susirupino ir prase taves ryt ar poryt butent pas ja ateiti, nori paziureti, gal kazka perdarys.nes ji man sake, kad tokio nemalonaus atvejo neprisimena..ji garantavo , kad viska daro, kad tik klientas liktu patenkintas.. ka tu i tai?

nenoriu ismaldos prasyti g.gif aciu tau veriti uz rupesti mirksiukas.gif tegul tai lieka ant ju sazines ax.gif
Atsakyti
zinok cia ne joks rupestis, natalija nenori jokiu nesusipratimu, cia jau garbes reikalas,ji yra seimininke ir tikrai nenori, kad apie jos kirpykla blogai atsilieptu...
tai ar tau ji pati viska dare? ar isvis matei ja? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 27, 22:47)
zinok cia ne joks rupestis, natalija nenori jokiu nesusipratimu, cia jau garbes reikalas,ji yra seimininke ir tikrai  nenori, kad apie jos kirpykla blogai atsilieptu...
tai ar tau ji pati viska dare? ar isvis matei ja? wink.gif

nenoriu su jos kirpykla daugiau tureti jokiu reikalu,aciu gana ir uz tiek jau..ne jos pacios tada nebuvo schmoll.gif ir net aiskintis nezadu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 28, 01:29)
nenoriu su jos kirpykla daugiau tureti jokiu reikalu,aciu gana ir uz tiek jau..ne jos pacios tada nebuvo schmoll.gif ir net aiskintis nezadu schmoll.gif

Kazkas man cia neaisku g.gif Tai jai blogai nudaze, tai pasakyk savininkei, kad kitom taip nenutiktu bigsmile.gif O gal visai jau ne taip blogai ir nudaze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 28, 02:29)
nenoriu su jos kirpykla daugiau tureti jokiu reikalu,aciu gana ir uz tiek jau..ne jos pacios tada nebuvo schmoll.gif ir net aiskintis nezadu schmoll.gif


aha man kazkaip keistai cia nenori g.gif jei nudazytu taip kaip man tikrai nepatiktu ir pasiulytu zmogiskai pataisyt situacija tai lekciau iskart.
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 28, 07:43)
aha man kazkaip keistai cia nenori g.gif jei nudazytu taip kaip man tikrai nepatiktu ir pasiulytu zmogiskai pataisyt situacija tai lekciau iskart.

as esu as o jus estat jus tuom viskas ir pasakyta ax.gif as jums nesakau kad neikit y ta kirpykla juk doh.gif as nezadu cia teisintis ir nereikia kalbeti to ko nezinai lotuliukas.gif mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti